Detail adresáře

AMHC

American Minihorse Club (zkráceně AMHC). Spolek vznikl na jaře 2014 a to pro potřeby majitelů a chovatelů miniaturních koní, ale uvítáme mezi námi i obyčejné příznivce tohoto pozoruhodného koňského plemene.

Náš klub byl přijat a schválen celosvětovou organizací American Miniature Horse Association ( AMHA) na zasedání ředitelů výboru AMHA 6. prosince 2014.

American Minihorse Club je z podstaty zcela jinou organizací, než dosud známé a na našem území působící spolky. Chceme se ve své práci zaměřit především na vzdělávání a poradenskou činnost, určenou majitelům i chovatelům miniaturních koní. Z našich stránek byste se měli dozvědět vše, co Vás o chovu miniaturních koní zajímá i to, co je třeba znát a dodržovat v rámci platné legislativy.

Další oblastí, na kterou jsme se zaměřili, je spolupráce se zahraničními kluby, s kterými jsme již navázali kontakt.

American Minihorse Club chce v rámci možností nabídnout spolupráci a pomoc i organizátorům akcí, jakými jsou např. výstavy, školení apod. ale především chceme působit na chovatele a majitele koní v oblasti chovu tak, aby úroveň a kvalita koní stoupala a byla srovnatelná se zahraniční konkurencí.

Kontakt: info@amhc.cz
Ulice: Bedrč 10
Město / obec: Benešov
Část obce:
PSČ: 256 01
Telefon 1: +420 777 556 427
Telefon 2:
Fax:
E-mail: info@amhc.cz
WWW: http://www.amhc.cz
Aktualizace: 30.1.2015
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020