volný čas

Jak název této kategorie napovídá, najdete zde vše, co se týká „volnočasových“ aktivit s koňmi – ať se již jedná o Hubertovy jízdy, jezdecké stezky, jezdecké dny, plesy a galavečery, agroturistiku, koňské tábory, netradiční disciplíny, literaturu, vaše příběhy či soutěže a ankety. Svoji samostatnou rubriku zde má i dětská příloha našeho časopisu – Koníček. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1>>>
Fotogalerie k soutěži na téma: Dítě a kůň

Vyhlásili jsme fotosoutěž ke Dni dětí na téma: Dítě a kůň. Fotografie jste měli zasílat do 1. 6. 20:00. Dnes přinášíme fotogalerii ze zaslaných snímků. Vítězné fotografie označeny. Žádáme o zaslání celé adresy na web@jezdectvi.cz.

Publikováno: 2.6.2013 10:02:01
Kategorie: volný čas
Fotogalerie k soutěži na téma "Vyjížďka s vaším koněm"

Jelikož se mnoho z vás nestihlo zúčastnit fotosoutěže na téma Prvomájový polibek, vyhlásili jsme další kolo fotosoutěže - tentokrát na téma Vyjížďka s vaším koněm. Ve fotogalerii naleznete kromě vítězných fotografií i ty, které tentokrát nebyly vybrány. Všechny vítězem žádáme o zaslání celého jména a adresy kam budou odeslány ceny.

Autor: jge
Publikováno: 11.5.2013 21:00:00
Kategorie: volný čas
Na návštěvě v rodinné stáji u Brna

Jsme rodinná stáj severozápadně od města Brna s kapacitou pro 20 koní. Máme veliké výběhy, krásné okolní terény, jízdárnu pro drezurní i skokový výcvik, uličku pro skákání ve volnosti i prostor pro sprchování koní. Naši jezdci jsou převážně rekreační, ale najdou se zde i závodníci jak drezurní, tak i parkuroví. Máme k dispozici 3 šatny, sociální zařízení, sedlovnu, pro každého koně prostorné skříně pro vybavení. V areálu nejsou jen koně, ale i koza Líza, hlídací pes Ainy, králíci, býci, slepice a kočičky a hlavně máme skvělého stájníka. Fotogalerii připravila Pavla Svobodová.

Publikováno: 20.1.2013 21:00:00
Kategorie: volný čas
Na návštěvě ve Stáji jezdeckého klubu Falea

Stáj jezdeckého klubu Falea se nachází nedalo Českých Budějovic, v obci Doudleby. Přestože klub existuje už více než 10 let, do vlastního areálu se přestěhoval teprve nedávno. Stavba bývalého vepřína byla zakoupena na jaře 2012 a poté rekonstruována. Od 1. listopadu 2012 je zde ustájeno 16 koní různých majitelů. Zástupce JK Falea můžete potkat na skokových i drezurních závodech. Fotogalerii připravila Anna Mikolášová.

Publikováno: 30.12.2012 8:47:26
Kategorie: volný čas
Nejkrásnější kůň České republiky 2010

V sobotu 4. září bude v Pardubicích vyhlášen výsledek ankety Nejkrásnější kůň České republiky 2010. Stane se tak během programu XII. ročníku mezinárodní výstavy Koně v akci, která má tentokrát podtitul Království tradic. V anketě soutěží kandidáti dvanácti nejvíce zastoupených, tradičních a populárních plemen, jejichž plemenné knihy jsou vedeny v České republice. Své reprezentanty nominovaly jednotlivé chovatelské organizace a v prvním ročníku soutěže se utká deset hřebců a dvě klisny. Více podrobností o způsobu SMS hlasování najdete v článku (viz odkaz).

Publikováno: 3.8.2010 0:00:00
Kategorie: volný čas
<<<1>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 6/2020