sport

V této kategorii najdete zajímavosti ze všech disciplín jezdeckého sportu – tj. drezura, parajezdectví, pony, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<12345>>>
Rozlučková všestrannost - Pardubice 2017

Od 27. do 29. října proběhla na pardubickém závodišti Rozlučková všestrannost. Zvítězili: CNC1* - L. Siegl a Van Helsing, L - M. Trunda a Trnka-Ruf, ZL - J. Hatla a Tess 3, Z - A. Svobodová a Top Tora Quality-SL, hobby Z - P. Myška a Milton Kinský, ZK - E. Opravilová a Kiik De Peňaflor, hobby ZK - G. Slavíková a Galileo 1, ZL pony - N. Havelková a Pírko, hobby do 60 cm - L. Příhodová a Fešák 2. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 29.10.2017 10:25:00
Kategorie: sport
Rubrika: všestrannost
Rozlučková všestrannost - Pardubice 2017: drezura

V pátek 27. října odstartovala na pardubickém závodišti Rozlučková všestrannost drezurní zkouškou. Výsledky po drezuře: CNC1* - L. Siegl a Fighting Line, L - Š. Douchová a Cofi 1, ZL - J. Hatla a Tess 3, Z - J. Hatla a Djouba Bliniere, hobby Z - P. Myška a Milton Kinský, ZK - E. Opravilová a Kiik De Peňaflor, hobby ZK - G. Slavíková a Galileo 1, ZL pony - N. Havelková a Pírko, hobby do 60 cm - L. Příhodová a Puntík. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 28.10.2017 9:40:00
Podzimní všestrannost v Humpolci 2017

O víkendu 23. - 24. září se na humpoleckém závodišti Dusilov uskutečnily závěrečné všestrannostní závody na Vysočině, které byly rovněž oblastním mistrovstvím. Oblastními mistry se stali: starší junioři - Michaela Kadlecová, mladí jezdci - N. Urbancová, senioři - Pavel Vaněk. Foto Lukáš Krajíček.

Publikováno: 26.9.2017 7:00:00
Finále Zlaté podkovy 2017 - kros

Finále Zlaté podkovy v Humpolci je v plném proudu. Sobotní terénní zkoušky zamíchaly pořadím dvojic hlavně v hlavní soutěži, zlaté podkově, kde je po druhém dni na prvním místě Eliška Orctová a Bonus 1. Ve stříbrné podkově, CNC*, udržela vedení Veronika Příhodová s Expresso - ev a stříbrnou podkovu L vede Petr Myška a Savoi col de joly. V bronzové podkově se na první příčku vyhoupla Diana Lochmanová s Lotrandem.  První v soutěži nadějí je Andrea Lesáková s Bess 10 a v soutěži pony Barbora Vaňková s Lipton Saimon. Foto Petra Zanášková.

Publikováno: 26.8.2017 17:30:00
ME ve všestrannosti 2017 - Strzegom: kros

V sobotu 19. srpna proběhla na ME ve všestrannosti v polské Strzegomi terénní zkouška. Také tuto část zachytila objektivem Rita Tučková.

Publikováno: 21.8.2017 12:25:00
ME ve všestrannosti 2017 - Strzegom: drezurní zkouška

V pátek 18. srpna absolvoval na ME ve všestrannosti v Polské Strzegomi svoji drezurní zkoušku Miloslav Příhoda s Captain Hero. Se skóre 50,80 se umístil na 39. místě. Foto Rita Tučková.

Publikováno: 19.8.2017 10:10:00
Zlatá podkova 2017: Humpolec

Poslední kvalifikace na Zlatou podkovu probíhala o víkendu 5.-6.8. na závodišti Dusilov v Humpolci. Kromě postupových soutěží jsme mohli shlédnout i tři nepostupové soutěže ZK, Z a ZL. Vítězství v bronzové podkově ukořistila Michaela Kadlecová s koněm Seržant, ve stříbrné zvítězil Petr Myška s Savoi col de joly. První místo ve zlaté podkově pak obsadil Jan Holec s Tasznikem. Foto Petra Zanášková.

Publikováno: 8.8.2017 7:00:00
MČR ve všestrannosti 2017 - Pardubice

Od 20. do 23. července proběhlo na pardubickém závodišti mistrovství České republiky ve všestrannosti. Závodní dění zachytil objektivem také Jiří Bělohlav.

Publikováno: 25.7.2017 13:45:00
MČR ve všestrannosti - Pardubice 2017

Od 20. do 23. července proběhlo na pardubickém závodišti mistrovství České republiky ve všestrannosti. Sobotní terénní zkoušku zachytil objektivem Michael Motygin.

Publikováno: 24.7.2017 12:20:00
Zlatá podkova 2017: Dvoreček

První květnový víkend probíhala v Military centrum Dvoreček kvalifikace na Zlatou podkovu. V pořadí to byl již 18. ročník pořádaný na tomto závodišti. Kromě postupových soutěží byly na programu i dvě nepostupové soutěže Z a ZL. V nejvyšší  soutěži zvítězil náš olympionik Jaroslav Hatla s Tomonem. Foto Petra Zanášková.

Publikováno: 9.5.2017 7:00:00
KMK ve všestrannosti - Pardubice 2017

O víkendu 22. - 23. dubna proběhly na pardubickém závodišti Kritéria mladých koní ve všestrannosti. Zvítězili: 4letí - Léthé a V. Theimerová, 5letí - Trnka-Ruf a M. Trunda, 6letí - Shutterflyke a M. Trunda. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 24.4.2017 12:55:00
Jarní všestrannost v Pardubicích 2017

O víkendu 14. - 16. dubna se v Pardubicích uskutečnila Jarní všestrannost. Závody byly prvním kvalifikačním kolem Zlaté podkovy a na start se postavilo téměř 240 soutěžních dvojic. Zlatou i Stříbrnou podkovu ovládl Robert Pokorný. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 19.4.2017 10:00:00
Galavečer všestrannosti a spřežení - Humpolec 2017

V sobotu 25. února se ve Spolkovém domě v Humpolci uskutečnil tradiční Galavečer všestrannosti a spřežení, v rámci kterého byli vyhodnoceni nejúspěšnější sportovci a chovatelé za rok 2016. Během galavečera proběhlo také vyhlášení 1. ročníku Malého poháru všestrannosti a 3. ročníku Benjamin Cupu. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 8.3.2017 10:00:00
Zářijové všestrannostní závody v Humpolci

V sobotu 24. září se uskutečnily na humpoleckém závodišti Dusilov tradiční všestrannostní závody, které byly rovněž oblastním mistrovstvím Vysočiny v kategorii seniorů a mladých jezdců. Oblastní mistryní mezi seniory se stala Markéta Máchová s Aférou, mezi mladými jezdci pak zvítězila Nikola Urbancová v sedle koně Sonny 5. Foto Lukáš Krajíček.

Publikováno: 26.9.2016 11:50:00
Srpnové závody všestrannosti - Brno Panská Lícha

O víkendu 27. - 28. srpna proběhly v Brně na Panské Líše všestrannostní závody, které byly rovněž mistrovstvím Jihomoravské oblasti a také šampionátem veteránů. Zvítězili: ZK - V. Theimerová a Palliardi JS, ZLP - B. Vaňková a Lipton Saimon, Z - E. Hajdu a Nauszikaa ST. John's, L - J. Hlávka a Farha-K, ZL - Š. Votavová a Zylo, Prostata Cup - P. Vaněk a Cry Boy, Mistrovství JmO ve všestrannosti - L. Húsková a Frodo 2, veteráni - P. Rydval a Karotka, styl pony - B. Vaňková a Lipton Saimon. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 10.9.2016 14:00:00