sport

V této kategorii najdete zajímavosti ze všech disciplín jezdeckého sportu – tj. drezura, parajezdectví, pony, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<12345>>>
MČR ve všestrannosti - Pardubice 2017

Od 20. do 23. července proběhlo na pardubickém závodišti mistrovství České republiky ve všestrannosti. Sobotní terénní zkoušku zachytil objektivem Michael Motygin.

Publikováno: 24.7.2017 12:20:00
Kategorie: sport
Rubrika: všestrannost
Zlatá podkova 2017: Dvoreček

První květnový víkend probíhala v Military centrum Dvoreček kvalifikace na Zlatou podkovu. V pořadí to byl již 18. ročník pořádaný na tomto závodišti. Kromě postupových soutěží byly na programu i dvě nepostupové soutěže Z a ZL. V nejvyšší  soutěži zvítězil náš olympionik Jaroslav Hatla s Tomonem. Foto Petra Zanášková.

Publikováno: 9.5.2017 7:00:00
KMK ve všestrannosti - Pardubice 2017

O víkendu 22. - 23. dubna proběhly na pardubickém závodišti Kritéria mladých koní ve všestrannosti. Zvítězili: 4letí - Léthé a V. Theimerová, 5letí - Trnka-Ruf a M. Trunda, 6letí - Shutterflyke a M. Trunda. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 24.4.2017 12:55:00
Jarní všestrannost v Pardubicích 2017

O víkendu 14. - 16. dubna se v Pardubicích uskutečnila Jarní všestrannost. Závody byly prvním kvalifikačním kolem Zlaté podkovy a na start se postavilo téměř 240 soutěžních dvojic. Zlatou i Stříbrnou podkovu ovládl Robert Pokorný. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 19.4.2017 10:00:00
Galavečer všestrannosti a spřežení - Humpolec 2017

V sobotu 25. února se ve Spolkovém domě v Humpolci uskutečnil tradiční Galavečer všestrannosti a spřežení, v rámci kterého byli vyhodnoceni nejúspěšnější sportovci a chovatelé za rok 2016. Během galavečera proběhlo také vyhlášení 1. ročníku Malého poháru všestrannosti a 3. ročníku Benjamin Cupu. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 8.3.2017 10:00:00
Zářijové všestrannostní závody v Humpolci

V sobotu 24. září se uskutečnily na humpoleckém závodišti Dusilov tradiční všestrannostní závody, které byly rovněž oblastním mistrovstvím Vysočiny v kategorii seniorů a mladých jezdců. Oblastní mistryní mezi seniory se stala Markéta Máchová s Aférou, mezi mladými jezdci pak zvítězila Nikola Urbancová v sedle koně Sonny 5. Foto Lukáš Krajíček.

Publikováno: 26.9.2016 11:50:00
Srpnové závody všestrannosti - Brno Panská Lícha

O víkendu 27. - 28. srpna proběhly v Brně na Panské Líše všestrannostní závody, které byly rovněž mistrovstvím Jihomoravské oblasti a také šampionátem veteránů. Zvítězili: ZK - V. Theimerová a Palliardi JS, ZLP - B. Vaňková a Lipton Saimon, Z - E. Hajdu a Nauszikaa ST. John's, L - J. Hlávka a Farha-K, ZL - Š. Votavová a Zylo, Prostata Cup - P. Vaněk a Cry Boy, Mistrovství JmO ve všestrannosti - L. Húsková a Frodo 2, veteráni - P. Rydval a Karotka, styl pony - B. Vaňková a Lipton Saimon. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 10.9.2016 14:00:00
Finále KMK ve všestrannosti 2016

Od 2. do 4. září probíhalo v Pardubicích finále Kritérií mladých koní ve všestrannosti. Mezi čtyřletými zvítězila Cofi 1 a G. Slavíková, pětiletým vítězem se stal Shutterflyke v sedle s M. Trundou a v šestiletých se šampionem stal Ronaldo 4 a G. Slavíková. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 6.9.2016 16:20:00
Finále 51. ročníku Zlaté podkovy

V Humpolci, na závodišti Dusilov, se konalo od 19. do 21. srpna finále 51. ročníku Zlaté podkovy. Zvítězili: Zlatá podkova CNC** - P. Molík a Monkey Oscar, Stříbrná podkova I CNC* - E. Orctová a Bonus 1, Stříbrná podkova II L - B. Vebrová a Lipton Sinaj, Bronzová podkova - A. Vyštajnová a Elzar, Soutěž nadějí - A. Lexová a Buena Vista, pony L - N. Tarabini a Sony 4. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 23.8.2016 12:00:00
MČR ve všestrannosti Pardubice 2016 - cross country

Na dostihovém závodišti v Pardubicích se ve dnech 28. - 31. července uskutečnilo mistrovství České republiky ve všestrannosti. Poprvé se konalo pro všechny kategorie společně. Zvítězili: děti - B. Vaňková a Lipton Sinaj, pony ZL - A. Kozojedová a Charlotte 7, pony L - M. Haderková a Alpinhorse Midnight Princess, družstva - Oblast Praha, ml. junioři - K. Kačírková a Dantés, st. junioři - V. Pechanová a Rosa-P, ml. jezdci - E. Orctová a Bonus 1, senioři - M. Příhoda a Lord 27. Foto Michael Motygin.

Publikováno: 1.8.2016 19:20:00
MČR ve všestrannosti 2016 Pardubice - skoky

Mistrovství České republiky ve všestrannosti se poprvé uskuteční pro všechny kategorie společně. Na pardubickém závodišti se dokončují poslední přípravy. Fotky krosových skoků pořídil Jiří Bělohlav.

Publikováno: 23.7.2016 9:00:00
Strzegom Horse Trials 2016

Od 22. do 26. června probíhají v polské Strzegomi mezinárodní závody všestrannosti Strzegom Horse Trials 2016. Na programu je celkem sedm soutěží. Mezi startujícími nechybí světová jednička Michael Jung a také mnoho českých jezdců. Foto Rita Tučková.

Publikováno: 26.6.2016 12:00:00
FEI Classics: Badminton 2016

V anglickém Badmintonu probíhalo od 4. do 8. května čtvrté kolo FEI Classics 2015/2016 - série šesti čtyřhvězdových všestrannostních závodů. Z již druhého vítězství v této sérii se radoval německý jezdec Michael Jung. Foto Veronika Rollová.

Publikováno: 8.5.2016 19:30:00
Zlatá podkova - Dvoreček 2016

O víkendu 30. dubna - 1. května proběhlo druhé kolo seriálu všestrannostních závodů Zlatá podkova 2016. Již po druhé za sebou zde ve Zlaté podkově vyhrála Michaela Balounová s Diamantixou. Foto Lukáš Krajíček.

Publikováno: 3.5.2016 13:35:00
Zlatá podkova 2016: Pardubice

Ve dnech 14. – 17. dubna se na pardubických kolbištích uskutečnily hned dvoje závody. Nejprve to byly chovatelské soutěže, poté první ze seriálu kvalifikačních kol Zlaté podkovy, která vyvrcholí na podzim v Humpolci. Kvalifikaci na Zlatou podkovu ovládl Jaroslav Hatla s Reenmore Alfie, stříbrnou podkovu vyhrál Miloslav Příhoda s Ferreolus Interkonix, bronzovou podkovu pak Klára Ivančáková s Cra. Foto Jiří Bělohlav a Martin Čépe.

Publikováno: 21.4.2016 12:00:00