volný čas

Jak název této kategorie napovídá, najdete zde vše, co se týká „volnočasových“ aktivit s koňmi – ať se již jedná o Hubertovy jízdy, jezdecké stezky, jezdecké dny, plesy a galavečery, agroturistiku, koňské tábory, netradiční disciplíny, literaturu, vaše příběhy či soutěže a ankety. Svoji samostatnou rubriku zde má i dětská příloha našeho časopisu – Koníček. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1>>>
Jak se skákalo do nového roku 2013? Takhle!

Zúčastnili jste se tradičního Skoku do nového roku nebo jste byli přímo pořadateli této akce? Pokud ano a rádi byste se s námi podělili o fotografie z tohoto novoročního dění, pošlete nám je s krátkým popiskem na email web@jezdectvi.cz - vystavíme je zde na webu ve fotogalerii.

Publikováno: 26.1.2013 15:00:00
Kategorie: volný čas
Rubrika: Koníček
Školička pro děti i pro rodiče

V sobotu 31. března ve 14 hodin se slavnostně otevřely brány Jezdecké školičky Dance and Jump. Navzdory studenému, větrnému počasí a občas i deštivému počasí se v Praze Měšicích sešly zážitkůchtivé děti i s jejich rodiči a areál tak zažil první zatěžkávací zkoušku ostrého provozu. Přítomní prokládali výborné občerstvení zábavou při různých činnostech jak pod širým nebem, tak ve stanu, na hřišti či v jurtě. Hlavním bodem programu však bylo křtění všemožných druhů zvířat od poníků přes kočky po lamu. Fotografka Magdaléna Straková byla s naší redakcí u toho a trpělivost se vyplatila, protože nakonec vysvitlo i dlouhoočekávané sluníčko.

Publikováno: 5.4.2012 13:46:37
Kategorie: volný čas
Rubrika: Koníček
Fotogalerie: Poprvé v sedle

Jelikož fotogalerie s názvem Moje první závody měla mezi čtenáři úspěch, zazněl v naší redakci návrh shromáždit další fotografie, ovšem tentokrát z doby, jež daleko předcházela vaše první závody. Vzpomínáte vůbec, kdy jste se úplně poprvé vyhoupli do sedla? Pokud ano a navíc jste při tomto jedinečném zážitku měli s sebou pohotového fotografa, neváhejte a pochlubte se cenným snímkem. Zašlete jej na email web@jezdectvi.cz a do předmětu zprávy uveďte "Poprvé v sedle". Aktualizace 30. 12. 11:00 HOD: Vloženy další fotografie.

Publikováno: 30.12.2011 11:00:00
Kategorie: volný čas
Rubrika: Koníček
Fotogalerie: Moje první závody

Moc nás zajímalo, kolik čtenářů Koníčka má již za sebou své první závody, a tak jste se někteří s námi podělili o fotografii z této události. Také byste chtěli svůj snímek z prvního jezdeckého klání uveřejnit v této galerii? Pokud ano, pošlete nám ho na email redakce@jezdectvi.cz a do předmětu zprávy napiště "Moje první závody". Pokud vás nikdo nefotil, nevadí - svůj první závodní zážitek můžete i nakreslit, rodiče vám pomohou obrázek naskenovat a odeslat k nám do redakce. Uvnitř najdete také fotografie dokumentující první závodní zkušenosti B. Tomanové, N. Crnkové, F. Doležala, B. Vojtkové, M. Štorkána a M. Hažmukové.

Aktualizace 19. 11. 15:00 HOD: Vloženy další fotografie.

Publikováno: 19.11.2011 15:00:00
Kategorie: volný čas
Rubrika: Koníček
<<<1>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 6/2020