Fotogalerie

Máte i vy fotografie z hipologických akcí, které byste zde rádi prezentovali? V tom případě nás můžete kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. V nejbližší možné době se s vámi domluvíme na způsobu doručení snímků a po pečlivém výběru vydařené snímky uveřejníme.
Pamatujte, prosím, že každá fotografie je v okamžiku vzniku automaticky chráněna autorským zákonem. Proto je jejich kopírování, publikování, komerční užití apod. možné pouze s písemným souhlasem autora. Kontakt na autora naleznete v jeho medailonku.

<<<181182183>>>
Mistrovství Evropy ve voltiži 2009 skrz objektiv

Mistrovství Evropy ve voltiži se letos konalo na přelomu července a srpna ve Švédském městečku Svedala (Bökeberg) přibližně 20 km od Malmö. O jeho výsledcích jsme vás ve stručnosti aktuálně informovali již v průběhu konání formou krátkých zpráv (viz rubrika Sport – voltiž). Podrobnější reportáž nyní najdete v zářijovém čísle časopisu Jezdectví, kterou doplňujeme podrobnější fotogalerií Martina Surýnka. 

Publikováno: 28.8.2009 9:24:39
Kategorie: sport
Rubrika: voltiž
Zduchovický pony šampionát 2009 ve fotogalerii

Ve dnech 21. – 23. srpna se uskutečnilo ve Zduchovicích mistrovství České republiky pony 2009 ve skocích a v drezuře. Jak již proběhlo naším zpravodajstvím, mistryněmi České republiky se staly v drezuře: Michaela Pavlisová – Trinka (děti 8 – 12 let na pony do 135 cm), Anežka Zajícová – Zitnas Panja (děti 8 – 12 let na pony do 148 cm), Michala Jirsová – Bonsaj (děti 13 – 16 let na pony do 148 cm) a ve skocích: Anna Siatková – Janeček (děti 8 – 12 let na pony 126 – 135 KVH), Hana Dostálová – Cindarella (děti 8 – 12 let na pony 136 – 148 cm), Michaela Krulichová – Mars Star (děti 13 – 16 let na pony do 148 cm). V šampionátu nadějí ČJF zvítězila Tereza Kroužková – Nyki (děti 8 – 12 let na pony S, dle rozpisu soutěž č. 14). Z průběhu šampionátu jsme vám slíbili podrobnější fotogalerii a dnes svůj slib plníme... - V rámci možností se budeme snažit fotogalerii ještě doplnit o další snímky vč. popisků.

Publikováno: 28.8.2009 4:44:56
Kategorie: sport
Rubrika: pony
Velká cena Plzně 2009 odstartovala

Velký zájem startujících při Ceně Plzně v JK Slavia VŠ donutil v minulých letech Jana Stronera k rozšíření počtu závodních dní na tři. V letošním roce je přihlášených dokonce 235 koní. Hlavní rozhodčí ing. Eva Mentlíková proto musela posunout dnešní začátek první soutěže na desátou hodinu. Mezi 86 dvojicemi v úvodním dvoufázovém skákání 110/120 cm, které se jelo jako Cena JK Slavia VŠ, získal bezchybný výsledek a nejrychlejší čas ing. Milan Pěchouček s klisnou Destiny po otci Calvados reprezentující JK Tachov. O pět vteřin pomalejší Jiří Luža s Elise S vybojoval druhé místo. Třetí dekorovaný skončil Roman Drahota a Coolio CTJ. Druhá dnešní soutěž, parkur L ** má 106 startujících , vrcholí právě nyní. Po ní bude následovat ještě dvoufázové skákání 130/140cm. I zítřejší program závodů začíná dříve, to znamená v 9 hodin. Závodit se bude na parkurech Petra Švece od stupně L** až do stupně ST**. Bonbónkem pro diváky bude Sponzorská soutěž družstev. Nedělní program nabídne tři soutěže. Tou nejzajímavější bude parkur T**, který se jede jako deváté kolo Českého skokového poháru. Přinášíme vám aktuální fotogalerii Martiny Kůstkové.

Publikováno: 28.8.2009 4:20:12
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
ME Windsor 2009 objektivem Tomáše Holcbechera – část první

Ve dnech 25. – 30. srpna probíhá v britském Windsoru mistrovství Evropy v drezuře a ve skocích. Přinášíme vám z jeho průběhu aktuální zpravodajství formou série článků od naší zahraniční sportovní zpravodajky Kateřiny Hanušové. Přímo na místě máme také fotografa Tomáše Holcbechera, který pro vás zachycuje veškerý průběh. Přinášíme vám jeho první fotogalerii i s popiskami z drezurních soutěží.

Publikováno: 27.8.2009 4:00:55
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
Mistrovství světa dvojspřeží v Kecskemétu 2009 ve fotogalerii

O průběhu mistrovství světa dvojspřeží v maďarském Kecskemétu jsme vás aktuálně informovali již v průběhu víkendu, přesto připomeneme, že Jiří Nesvačil junior skončil celkově na 17. místě, Ladislav Jirgala obsadil 22. příčku a Tomáš Jelínek dokončil na 56. pozici. V soutěži týmů jsme si udrželi 7. místo. Mistrem světa se stal Nizozemec Harrie Verstappen, který bys zároveň členem vítězného týmu. Náš spolupracovník Dalibor Gregor pro vás připravil z průběhu světového šampionátu výběrovou fotogalerii.

Publikováno: 26.8.2009 8:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: spřežení
Skokové mistrovství ČR dětí a juniorů ve Zduchovicích objektivem Jiřího Gebauera

Ve dnech 14. – 16. srpna se uskutečnilo ve Zduchovicích skokové mistrovství dětí a juniorů, z jehož průběhu jsme vám přinášeli podrobné zpravodajství doprovázené fotografiemi Honzy Matušky. Jako malé ohlédnutí za touto akcí z minulého týdne přinášíme ještě několik záběrů našeho dalšího spolupracovníka Jiřího Gebauera.

Publikováno: 22.8.2009 12:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Mistrovství České republiky v reiningu 2009 ve fotogalerii

Ve dnech 15. – 16. srpna se na Ranči Kozlovice konalo mistrovství České republiky v reiningu. Na programu byly soutěže pro mládež, juniory, amatéry a seniory, resp. soutěž družstev. Z našeho aktuálního zpravodajství již jistě víte, že mistry České republiky se stali: reining futurity – Hynek Fister, reining junior – Pavel Orel, reining amatér – Helena Týralová a reining senior – Tomáš Martínek. V soutěži družstev zvítězila severní Morava IV ve složení Eva Nováčková, Pavel Orel, Jonáš Bujnoch, Václav Orlita. Naše spolupracovnice Kateřina Dziadková pro vás nyní připravila bohatou fotogalerii (viz odkaz z nadpisu). Její podrobnější textovou reportáž s dalšími (doposud neuveřejněnými) snímky najdete v zářijovém Jezdectví, které vychází ve čtvrtek 27. srpna.

Publikováno: 22.8.2009 10:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: reining
Mistrovství ČR pony ve skocích a v drezuře 2009

Ve dnech 21. – 23. srpna probíhá ve Zduchovicích mistrovství České republiky pony 2009 ve skocích a v drezuře. My pro vás z tohoto šampionátu opět připravujeme čerstvé informace, které doplňujeme aktuálními fotografiemi Honzy Matušky.

Publikováno: 22.8.2009 7:55:52
Kategorie: sport
Rubrika: pony
IX. Memoriál generála G. A. Custera absolvovalo 163 koní

Dnes (v sobotu 22. srpna) proběhl v Hněvšíně již IX. Memoriál generála G. A. Custera, kterého se zúčastnilo přesně 163 koní. Přestože po celou dobu manévrů silně a vytrvale pršelo, všichni dojeli ve zdraví a nenechali si deštěm pokazit dobrou náladu. Celému programu také přihlížela více jak tisícovka diváků. Přinášíme vám aktuální fotogalerii mapující průběh této nevšední akce. Reportáž, v níž se dozvíte zajímavosti z letošního ročníku, najdete v časopisu Jezdectví s číslem 10/2009.

Publikováno: 22.8.2009 6:52:11
Poslední KMK před martinickým finále

Ve středu 19. srpna se konalo poslední „předfinálové“ kolo KMK v Opřeticích. Mezi 4letými klisnami se vedlo nejvíce Asie 2 v sedle s Janem Studničkou, ze 4letých hřebců dokončil nejlépe Piccaso s Jiřím Papouškem, z 5letých klisen zvítězila Venela 1 s Janem Bubnem a v soutěži pro 5leté hřebce nenašel přemožitele Cassini-T s Jiřím Papouškem. Kategorie šestiletých byla spojená a nejlepšího výsledku dosáhla dvojice Ondřej Pospíšil s Cromwell. Kompletní výsledky najdete ve článku, do něhož se dostanete z odkazu v této fotogalerii Honzy Matušky. Finále KMK proběhne 5. – 6. září v Martinicích.

Publikováno: 21.8.2009 11:30:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Skokové mistrovství ČR dětí a juniorů ve Zduchovicích

Ve dnech 14. – 16. srpna probíhá ve Zduchovicích první ze dvou republikových šampionátů pořádaných na stejném místě jen týden po sobě. Jde o skokové mistrovství dětí a juniorů, do kterého je přihlášeno 134 koní. Z průběhu závodů vám přinášíme fotogalerii Honzy Matušky.

Publikováno: 15.8.2009 4:40:10
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Kladrubské mistrovství ČR spřežení 2009 ve fotogalerii

O průběhu mistrovství České republiky ve spřežení, které probíhalo od 31. 7. do 2. 8. v Kladrubech nad Labem, jsme vás aktuálně informovali a tak jistě víte, že mistry opratí roku 2009 – jsou Jakub Prášek (dvojspřeží pony), Jan Exnar (jednospřeží), Josef Hrouda (dvojspřeží) a Jiří Nesvačil sen. (čtyřspřeží). Reportáž ze šampionátu najdete též v zářijovém čísle Jezdectví, ale již nyní vám můžeme nabídnou podrobnější fotogalerii Věry Markové.

Publikováno: 14.8.2009 7:30:00
Kategorie: sport
Rubrika: spřežení
Black Horse Show 2009: představení plné fríských koní

Již druhý ročník úspěšného divadelně-jezdeckého představení s názvem Black Horse Show bude 9. a 10. října hostit hala na pražském Císařském ostrově. Proč zrovna „Show černých koní“? Prim tu totiž budou hrát uhlově černí fríští koně, vzácné a noblesní plemeno původem z Holandska. Kdo někdy zahlédl jejich ladné křivky, bujnou dlouhou hřívu a okázalé chody, ten ihned pochopil, proč se jim říká černé perly. Společně se svými jezdci nám představí zajímavá historická období, scénická show nabídne ohlédnutí do dob rané gotiky a křížových výprav, navštíví období napoleonských válek, zavede nás na holandský venkov a na mnoho dalších míst. Časopis Jezdectví a portál Jezdectví.cz jsou hlavními hipologickými mediálními partnery této akce a díky tomu se rovná stovka z vás bude moci na ní podívat zcela zdarma. Soutěž o vstupenky na úvodní představení bude probíhat od 1. do 30. září. Abychom vás s předstihem dostatečně navnadili, přinášíme vám fotogalerii z loňského ročníku.

Publikováno: 11.8.2009 3:40:52
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
CSIO3*-W Bratislava 2009 s českou účastí

Ve dnech 6. – 9. 8. se v bratislavském areálu TJ Slávia koná již 44. ročník Grand Prix Bratislava – CSIO3*-W, který nese název Aegon Mercedes Grand Prix. Účastní se ho také kompletní český tým ve složení Jiří Luža, Aleš Opatrný, Jiří Papoušek a Zuzana Zelinková. Přinášíme vám aktuální fotogalerii z těchto závodů...

Publikováno: 9.8.2009 11:15:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Mistrovství České republiky v drezuře 2009 – nedělní finálová kola

Od pátku do neděle (7. – 9. 8.) se na Císařském ostrově v areálu TJ Žižka Praha konalo drezurní mistrovství České republiky v kategoriích děti, mladší a starší junioři, mladí jezdci a senioři. Kromě dětské kategorie, která vyvrcholila již v sobotu, vzešla jména mistrů České republiky z nedělních 3. kol. Přinášíme vám aktuální fotogalerii z průběhu tohoto dne.

Publikováno: 9.8.2009 6:36:47
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
<<<181182183>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020