BEGAN MOVE, drsné hory, amatéři a chladnokrevníci - již zítra!
Pro chladnokrevníky se o víkendu v sobotu 28.6. pořádají hobby soutěže v Pěčíně na Hradčanech. Jsou určené "řadovým" chovatelům a příznivcům, kteří nemají ambice na profesní soutěže. Přesto programová skladba poskytuje soutěže, kde se prvky ovladatelnosti a poslušnosti a pohyb terénem prolínají. Pořadatelé zvou od deseti hodin dopoledne diváky na bega cross, begateamracing, dostih, závod v couvání pozpátku a na ovladatelnost jako drezurní soutěž beganů.

Pro rozvoj a podporu chladnokrevného odvětví je vytvořena úplně čerstvá edice trik s motivem bega crossu, která budou představená na závodech BEGAN MOVE. Jsou z kreativního studia paní Andrey Borovské, která velmi podporuje toto odvětví chovu koní. Z jejího studia pochází i ikona, která se objeví na keramických výrobcích, určených pouze pro tyto závody. Rovněž pouze zde se objeví speciální "beganí" náramky od Pavlíny Moravcové.

Během dne dojde k porovnání obratnosti tažného koně v terénu se speciálním tahačem do terénu - unimogem ze "stáje" příznivce Vojty.Občerstvení na místě je zajištěné, sedlářské výrobky na chladnokrevníky také. Nenechte si utéct!
Autor: JiS
Publikováno: 27.6.2008 10:48:19
Kategorie: chov
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020