127. Velká pardubická 2017 s Českou pojišťovnou: První kvalifikace bude červená!


Mítink 127. Velké pardubické s Českou pojišťovnou se bude konat tradičně druhou říjnovou neděli 8. 10. 2017 v Agrofert Parku. Vstupenky jsou už v prodeji. Aktualizace 23. 5. 15:00 HOD: První kvalifikace bude červená! Více uvnitř.

23. 5. 16:40 HOD: Systém kvalifikačních dostihů startuje v sobotu odpoledne na pardubickém závodišti pěkně zostra. Startovní listina Velké ceny města Pardubic čítá šestnáct jmen a polovinu z nich jsme viděli loni v říjnu ve Velké pardubické. Nechybí ani vítěz 126. ročníku Velké pardubické s Českou pojišťovnou, desetiletý tmavý hnědák Charme Look. Více v tiskové zprávě.

23. 5. 15:00 HOD: Dostihy jsou nejen sportovní, ale i společenskou událostí. A tak platí i určitá pravidla v odívání a v australském Melbourne dokonce doporučují i barevné dress cody. Pojďme si zkusit hrát s barvami i nás v Pardubicích. Na první kvalifikaci na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou vyhlašujeme barvu červenou! Tisková zpráva.

19. 5. 9:30 HOD: Podmínky kvalifikace na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou už splnili tři z přihlášených koní. Po Charme Lookovi, který jako vítěz loňského ročníku má kvalifikaci automaticky zajištěnou, je třetí účastnicí Velké pardubické sedmiletá Delight My Fire. Právo startu v legendárním dostihu si vyběhla v milánském dostihu. Více v tiskové zprávě.

12. 5. 13:30 HOD: V seznamu přihlášek do 127. Velké pardubické s Českou pojišťovnou se v prvním kole přihlášek objevilo třiatřicet jmen koní. Své zástupce tu mají nejen tuzemské stáje, ale i konkurence ze Slovenska a Francie. Někteří trenéři s přihláškami vyčkávají ještě na zářijový termín. Nový systém přihlášek jim totiž umožňuje dohlásit koně za výrazně nižší poplatek než v minulých letech. Více v tiskové zprávě.

15. 12. 15:30 HOD: Dnešním dnem byl zahájen prodej vstupenek na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou. Jako každý rok připravil Dostihový spolek dvě vlny slev k nákupu vstupenek na stání, v tuto chvíli lze lístek koupit i za 99 korun. Nejlevnější vstupenky k sezení jsou za 250 korun. Vstupenky se prodávají v síti Ticketportal, od jara i přímo na závodišti. Prodej byl spuštěn o několik měsíců dříve než v letech minulých. Vstupenka na Velkou pardubickou totiž může být prima dárkem od Ježíška. Tisková zpráva

18. 11. 15:50 HOD: Velká pardubická je jedním z deseti dílů mezinárodního seriálu Crystal Cup. Ten se běhá v šesti evropských zemích s dlouhou dostihovou tradicí. Aby byl „Křištálový pohár“ skutečně mezinárodním podnikem, schválila valná hromada Crystal Cupu systém podpory startujících koní ze zahraničí. Návrh předložil pardubický Dostihový spolek. Více v samostatném článku.

Publikováno: 23.5.2017 16:40:00
Kategorie: dostihy
Rubrika: překážkové dostihy
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2017