Česká scéna - závody 13. - 15. 4. 2018: Průběžné výsledky

Přehled závodů v termínu od 13. do 15. dubna. Sledujte změny v rozpisech, startovní a výsledkové listiny v Děpoltovicích. Zduchovicích, Olomouci, Ptýrově, Nových Zámcích, Židovicích, Suché a dalších místech. Více uvnitř.

Zrušeny závody v Chotěbuzi.

 

Memoriál Václava Holoty - Děpoltovice

Organizátor přidává do pony soutěží následující odměny: pro vítěze soutěže č. 6, 7 ,8 ,9 , 10 - dečka pod sedlo a čepice s kšiltem.

U soutěží č. 9 a 10. jsou upraveny následující dotace :

SP - Cena Obce Děpoltovic – celkem : 2000,- CZK -> ( 600,-; 500,-; 400,-; 300,-; 200,- CZK )

SPT - Cena Karlovarské oblasti - ČJF – celkem : 3000,- CZK -> ( 1000,-; 800,-; 700,-; 500,- CZK )

 

Výsledky

13. - 15. 4. Zduchovice

sobota: ZP - B. Buchtová a Ráchel 5, ZLP - Ž. Prošková a Jakucja, LP - R. Sovová a Fík 2, SP - A. Abtová a Nantano B.B., 100 cm - J. Lánský a Nero Optimus, 100 cm styl - L. Melmerová a Éra 3, 110 cm - V. Havlová a Wailanda, 115 cm - D. Vegrichtová a Laurus 1, 125 cm - J. Lánský a Dorian Gray 1

pátek: 90 cm - A. de Jagerová a Voigtsdorf Cityslicker, 100 cm - B. Padevětová a Jazz Dancer 1, 110 cm - D. Vegrichtová a Laurus 1, 115 cm - J. Bardon a Falke, ZP - Š. Mašková a Sando, ZLP - K. Průšová a Smoke, LP - A. Abtová a Lucky 31, SP - K. Hlaváčková a Sam 19

 

13. - 15. 4. Olomouc

sobota: 100 cm - M. Najmanová a Dorien, 110 cm - S. Hlocký a G-Star, 115 cm - S. Hlocký a G-Star, 125 cm - K. Kubrická a Šejna 1, 135 cm - M. Klus a Sabelius, 100 cm - H. Pecková a Catalin

pátek: 90 cm - Z. Hartmanová a Dr Slew, 100 cm - S. Kučerová a Shakespeare, 110 cm - M. Horáková a Botticelli, 120 cm - L. Vachutka a Vanilla

 

14. - 15. 4. Ptýrov

sobota: 80 cm - A. Astrejková a Guru, 90 cm - L. Dufková a Calvin Crux, 100 cm - D. Hrubešová a Orion D, 110 cm - H. Szádovská a Malina 2

 

14. - 15. 4. Nové Zámky

sobota: hobby ZH2 - T. Navrátilová a Art 2711, DU-A - A. Zanášková a Flinkie, DU-A - I. Vavříková a Calvin Klein 2, DU-B - A. Zanášková a Flinkie, DU-B - I. Vavříková a Incredible Boy, DD - V. Navrátilová a General Advocate, L4 - I. Vavříková a Eyecatcher, JU - K. Kotyzová a Linet, 

 

14. 4. Židovice

80 cm - J. Bahbouhová a Easy Rider, 90 cm - L. Bičovská a Dantes 2, 100 cm - D. Černíková a Etna 10, 110 cm - M. Fila a Lady Guinevre, 115 cm - A. Pošívalová a Czacza 1, 125 cm - O. Pospíšil a Casanova VH Bontehof Z

 

14. 4. Suchá u Litomyšle

hobby 80 cm - T. Lipavská a Rodylana, 100 cm - L. Horská a Caliento EHM, 110 cm - Š. Zavoralová a Simona 3, 120 cm - Z. Plundrová a Benthe

 

14. 4. Dolní Přím

hobby DU-A - K. Ehlová a Týtý, DU-A - P. Macek a Harley van het Lisperhof, DU-B - A. Dohnalová a Inkard, L0 - T. Matoušková a Coelenhage's Las Vegas, DJ - T. Matoušková a Coelenhage's Las Vegas, JU - P. Macek a Frits K Proto

 

14. 4. Děpoltovice

90 cm děti - K. Čurdová a Pialota, 90 cm ml. koně - V. Fenclová a Ella June Z, 90 cm ostatní - M. Hrnková a Sherento, 100 cm - J. Kaasová a Rhapsody 1, 110 cm - K. Poláková a Luwino SP, 115 cm - J. Kaasová a Timpex Bérc, ZP - D. Žišková a St. Norbert, ZLP - S. Dvořáková a Gejzer, L. Safari a Constantino S, LP - S. Dvořáková a Gejzer, SP - K. Hlaváčková a Sam 19, STP - S. Dvořáková a Fly Sky

 

 

Kalendář závodů

Publikováno: 15.4.2018 9:30:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2018