Česká scéna - závody 14. - 16. 9. 2018: Galerie vítězů

Přehled závodů v termínu od 14. do 16. září. Sledujte změny v rozpisech, startovní a výsledkové listiny v Martinicích, Hradištku, Frenštátě pod Radhoštěm, Opřeticích, Staré Boleslavi, Přeštěnicích, Ptýrově, Polikně, Nových Zámcích, Staré Roli, Přerově a Brně.

14. - 16. 9. Martinice

neděle: LP - A. Písařík a Sargo, SP - J. Táboříková a Kara 261, 115 cm - D. Kryspínová a Drossel Topas, 125 cm - M. Příhoda a Quibcona, 135 cm - R. Doležal a Lara Croft

sobota: ZLP - K. Hlaváčková a Goldbär, LP - K. Hlaváčková a Goldbär, 110 cm - A. Písařík a Venezia 1, 120 cm - A. Písařík a Venezia 1, 130 cm - I. Holíková a Luana-T, John Deere Derby - K. Vávrová a Guiron Vilín, 

pátek: ZLP - K. Hlaváčková a Sam 19, LP - K. Hlaváčková a Kara 261, 100 cm - V. Skutecký a Jetta, 110 cm - M. Šťovíčková a Goya 635, 120/125 cm - A. Vojtková a Pinky Pay, 

 

14. - 16. 9. Hradištko

neděle: Z4 - J. Lahodná ml. a Herry, A. Sokolová a Zeklan, DU-B - Z. Hradilová a Prince, L. Safari a Constantino S, vL - T. Havránková a Holsteins Dirigent, J. Pásková a Hyrtengold, vP - A. Procházková a Nice Guy, DD - J. Podrápská a Lee Diamond, vJ - L. Lišková a Worman, JU - A. Humplíková a Gembria Sih

sobota: DU-A - B. Krejčířová a Maroankas Marcello, DU-B - Z. Hradilová a Prince, DD - V. Schopper a Kraneveld's Björn, J. Pásková a Hyrtengold, PU - A. Procházková a Nice Guy, JD - L. Lišková a Worman, Novice B - Z. Fialová a Larino

pátek: DU-A - B. Krejčířová a Maroankas Marcello, Z. Hradilová a Prince, DU-B - V. Schopper a Kraneveld's Björn, J. Pásková a Hyrtengold, DJ - A. Procházková a Nice Guy, JU - L. Lišková a Worman, Novice A - Z. Fialová a Larino

Finále KMK: 4letí - T. Grosse-Freese a Serena 2, 5letí - L. Pazáková a Don Desperados, 6letí - M. Vášová a Chelsie V

 

14. - 16. 9. Frenštát pod Radhoštěm

neděle: 130 cm - I. Šulek a Lafibolus, 120/125 cm - O. Skrobacz a Quincy, 135 cm U25 - V. Poláchová a Stuntman 7, 145 cm VC - I. Šulek a Wavo Aramis

sobota: 110 cm AT - Z. Toth a Michellangelo de La Bryére, 115/120 cm CJC - L. Kumarová a Concantus, 125 cm - I. Šulek a Lafibolus, 140 cm - M. Kotalík a Cesano V, 110 cm finále AT - P. Jankotová a Presta

pátek: 100 cm - N. Cielecká a Disco Boy, 110 cm AT - P. Benešová a Féé, 115/120 cm CJC - Ch. Nová a Greens Rio Mamore, 120 cm - M. Klár a Rapsodie 1, 130 cm - I. Šulek a Lafibolus

 

15. 9. Opřetice

hobby 60 cm - M. Smetanová a Grant 3, hobby 70 cm - Z. Šmejkalová a Sofie Tempal, hobby 80 cm - Ch. Rejlková a Jessy 12, hobby 90/100 cm - Ch. Rejlková a Jessy 12, 90 cm - A. Tichá a Carda, 100 cm - A. Tichá a Mr.Catrick, 110 cm - T. Tesárek a Fiona 7, 120 cm - N. Urbancová a Arabela 2, 125 cm - R. Šafrata a Leon 652

 

15. 9. Stará Boleslav

90 cm - N. Klimková a Faust, I. Syrová a Up To Date, 100 cm - B. Prchal a Bonita 8, 105/110 cm - K. Veselovská a Foi Foi, 110 cm - R. Vochozková a Vivien 5, 115 cm - M. Fialová a Goldfinger 1

 

15. - 16. 9. Přeštěnice

CNC1* - M. Appelt a Mine For Good, L - D. Strejcovská a Corde, ZL - A. Aigner a Most Wanted Mimi, Z - B. Vaňková a Lipton Saimon, ZK - B. Richtrová a Pina Colada 1, hobby do 70 cm - A. Lesáková a Soči, pony ZL - Š. Štvánová a Smootly

 

15. - 16. 9. Ptýrov

neděle: 110 cm - B. Ladronová a Dream 2, 120 cm - E. Kozáková a Čikon, 125 cm - N. Havránková a La Rose JH, 130 cm - J. Smrčka a Conto Bono, 135 cm - M. Zbořil a Adria 5

sobota: 90 cm - T. Hůlka a Wake Up, 100 cm - P. Netušil a Merlin 20, 110 cm - A. Helebrantová a Cassandra 2, 115 cm - A. Helebrantová a Cassandra 2, 110 cm - J. K. Vlková a Conmiro

 

15. 9. Políkno

90 cm - K. Mrzenová a Wunja, 100 cm - M. Švaříčková a Orlando 1, 110 cm - E. Bielko a Connor McGregor, 120 cm - V. Mavercová a Favernia, 130 cm - V. Mavercová a Favernia

 

15. - 16. 9. Nové Zámky

neděle: DU-B - D. Tomíková a Matrix 2, DJ - M. Zuvačová a Gaelle Sl, L5 - E. Floriánová a Reggie 1, JU - M. Zuvačová a Gaelle Sl, JJ - K. Fialová a Goldy Z Chrástu, Z2 - B. Jíravová a Impuls 2

sobota: hobby Z1 - T. Bradáčová a Císař Nero, P4 - T. Theimerová a Jackie Jenny, P6 - F. Šedý a Darex 1, Du-A - D. Tomíková a Matrix 2, DD - P. Balnarová a Jazzie J, L4 - A. Chmelařová a Eyecatcher, JD - L. Kočí a Celtic Treasure, 

 

15. - 16. 9. Stará Role

neděle: 100 cm - T. Kavka a Wictory, 110 cm - T. Kavka a Wictory, 120 cm - M. Modrová a Say Me

sobota: hobby 70 cm - B. Škardová a Tod, hobby 80 cm - L. Silovskáa Teri, hobby 90 cm - T. Rokůsková a Rubi 2, 

 

15. 9. Přerov

hobby 70 cm - J. Složil a Gina-Old, hobby 80 cm - E. Složilová a Dakota 14, hobby 90 cm - B. Kömerová a Calliope-K, 100 cm - Z. Hartmanová a Zandora, 110 cm - K. Havlová a Farly-M, 115 cm - P. Koláček a S-Classic, 120 cm - P. Koláček a S-Classic

 

16. 9. Brno - Panská lícha

hobby 80 cm - V. Zimová a Gomer, 90 cm - P. Adámková a Sindy 8, 100 cm - H. Machačová a Jaskier, 110 cm - P. Iványi a Dancer 2, 115 cm - S. Petkovič a Jacqueline

 

Publikováno: 18.9.2018 13:10:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 12/2018