Česká scéna - závody 15. - 19. 8. 2018: Galerie vítězů

Přehled závodů v termínu od 15. do 19. srpna. Sledujte změny v rozpisech, startovní a výsledkové listiny v Našiměřicích, Staré Boleslavi, Židovicích, Suché u Litomyšle, Polkovicích, Svobodě nad Úpou, Ústí nad Labem a Ostravě. Více uvnitř.

Zrušené závody: Plzeň-Bory

 

Pozvánka na Srpnové závody v Suché u Litomyšle:

V sobotu 18. srpna se v Suché u Litomyšle budou konat další parkurové závody v sezoně 2018. Srpnové závody budou mít na programu celkem pět soutěží – parkur do 80cm, parkury stupňů „Z“, „ZL“, „L**“ hendikep a nejvyšší soutěží dne bude parkur „S**“ hendikep. Stavitelem parkurů bude pro červencové závody Roman Falta.

Přihlášky zasílejte, prosím, Dle PJS výhradně přes Online přihláškový systém ČJF: http://www.jezdectvi.org, do 17. 8. 10:00.

Závody budou zahájeny v 9:00, další soutěže budou následovat.

 

Výsledky

15. - 19. 8. Královice - MČR drezura, paradrezura

Samostatný článek

 

15. - 18. 8. Martinice

sobota: 4letí finále - Z. Hruška a Alberta 1, 110 cm - K. Dvořáková a Cornelia K, 5letí finále - M. Hentšel a L-Querida, 120 cm - M. Kotalík a Lord Rafael, 6letí finále - J. Chýle a Dařbuján, 130 cm - V. Horký a Asile de Paix P, 7-8letí finále - J. Štěrba a Warness, 135 cm - V. Horký a Asile de Paix P

pátek: poslední šance - 1. L. Smaha a Double O Seven Z, volba dráhy - K. Dvořáková a Cornelia K, 115/120 cm - N. Vysušilová a Sean Coonery-LS, John Deere Derby - M. Smolíková a Carmen 16, 

čtvrtek: 4letí - 7 dvojic bezchybně, 5letrí - J. Tměj a Londonderry DK, 6letí - M. Příhoda a Carman, 7-8letí - J. Štětina a Gylord-S, 100 cm - K. Dvořáková a Cornelia K, 115 cm - O. Písařík a Remus 4, 120/125 cm - K. Nechanická a Roulette 1, 135 cm - P. Adam a Cachas, 

středa: 4letí - 8 dvojic bezchybně, 5letí - 11 dvojic bezchybně, 6letí - Jiří Tměj a Atila 2, 7-8letí - J. Štětina a Gylord-S, 100 cm - J. Zahoř a Contifello P., 110 cm - M. Kotalík a Casilla Du Soleil, 120 cm - M. Kotalík a Lord Rafael, 130 cm - B. Vojtková a Etcetera.

 

17. - 19. 8. Našiměřice

neděle: 100 cm - M. Forman a Schimi, 110 cm - M. Veisová a Zarpa, 125 cm - M. Klár a Rapsodie 1, 125 cm - Z. Matýska a Bleu Diamond Van Herikhave

sobota: 90 cm - A. Gašpar a Rozalli, 100 cm - L. Chládková a Courtney Love N, 110 cm - T. Měřínská a Zarry, 115 cm - I. Bumbová a Lady Volteir, 125 cm - M. Klár a Rapsodie 1, 

pátek: 90 cm - L. Chládková a Suprblesk, 100 cm - D. Čermáková a Una Saphira, 115 cm - Z. Toth a Michellangelo De La Bryére, 

 

18. 8. Stará Boleslav

90 cm mladí koně, děti a junioři - A. Astrejková a Guru, 90 cm ostatní - B. Sosnovcová a Venda 1, 100 cm - B. Kašíková a Gump Obrocký, 105/110 cm - A. Černá a Doris-Svržno, 110 cm - J. Gračková a Allgema, 115 cm - K. Brožová a Talisker

 

18. 8. Židovice

90 cm - S. Zelenková a Kaviar, 100 cm styl - E. Saláková a Dejavu, 100 cm - M. Nováková a Cora 8, 110 cm - J. Kaasová a Rhapsody 1, 120 cm - D. Hochmanová a Marcant 1, 130 cm - D. Hochmanová a Chiquita-LS, 140 cm - A. Opatrný a El Cardento

 

18. 8. Suchá u Litomyšle

hobby 80 cm - Š. Mikešová a Ally Jolly, 100 cm - N. Tivodarová a Quenta 1, 110 cm - D. Tošovská a Ricca, 115/120 cm - Z. Plundrová a Benthe, 125/130 cm - T. Veselá a Histannie HDH

 

18. 8. Polkovice

ZP - L. Srovnalová a Esmi, ZLP - A. Žákovská a Al-Kham-Sa, LP - E. Hrubá a Čert 3, 80 cm - A. Ježková a Grand Bonus V, 90 cm - E. Zapletalová a Delisa 4, 100 cm - P. Buláková a Maon Šargoun, 110 cm - T. Galušková a Dewor, 115 cm - T. Galušková a Dewor

 

18. - 19. 8. Svoboda nad Úpou

neděle: hobby Z1 - P. Tesařová a Michal, Z2 - Š. Dědinová a Doris 4, Z3 - Š. Dědinová a Doris 4, L3 - Š. Dědinová a Werbert

sobota: hobby 80 cm - Z. Sláma a Soňa Mat, 100 cm - M. Čížková a Merlin 9, 110 cm - V. Pechanová a Corlana, 120 cm - V. Pechanová a Riva Riva, 130 cm - V. Šmatolán ml. a Rusalka 4, 

 

19. 8. Ústí nad Labem

80 cm - L. Štrancová a Carthago 2, 90 cm - N. Mandíková a Duel 4, 100 cm - A. Ježková a Sahara 3, 115 cm - Z. Bártová a Crazy Lee, 120 cm - T. Sixtová a Lancia Obrocká, 125 cm - P. Koželuh a Speedy Boy, 

 

19. 8. Ostrava

hobby 70 cm - J. Žilinská a Pretoria Roswell, hobby 80 cm - J. Wanecká a Camaro 1, hobby 90 cm - K. Malinová a Pirres, 100 cm - M. Kubíčková a Korvet 1, 110 cm - M. Klus a Stocantes, 115 cm - M. Klus a Quapeta, 120 cm - M. Klus a Quapeta

 

 

Kalendář závodů

Publikováno: 19.8.2018 17:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 11/2019 ročník: 67