Česká scéna - závody 26. - 30. 9. 2018: Galerie vítězů

Přehled závodů v termínu od 26. do 30. září. Sledujte změny v rozpisech, startovní a výsledkové listiny ve Zduchovicích, Opavě, Děpoltovicích, Humpolci, Brně-Veveří, Přední Kopanině, Nymburku, Svržně, Sobotce, Kravařích, Dubenci, Těšánkách, Čakovičkách, Čísovicích, Děčíně a Kolesách.

26. - 30. 9. Zduchovice

Samostatný článek

 

28. - 30. 9. Opava

neděle: 100 cm - Z. Zejer a Levission Contanga, 110 cm - J. Bugla a Belweder, 120 cm - L. Strnadlová a Carpala-Peli, 130 cm - M. Klus a Carebis, ZP - N. Špůrková a Wanesa 2, ZLP - K. Horníková a Verdi 2, LP - V. Vysoudilová a Irv Desire, SP - K. Horníková a Hvězda-H

sobota: 100 cm - J. Zwinger a Im Special For John, 110 cm - D. Slodczyk a Marcepan, 120 cm - D. Droppova a Chaplin, 130 cm - M. Klus a Carebis, 135 cm - 

pátek: 4letí - J. Zwinger a Eleanor 1, 5letí - M. Klus a Drover, 6-7letí - L. Strnadlová a Armani 6, hobby 80 cm - M. Drobná a Casanova 3, hobby 90 cm - T. Haladějová a Piorun, 100 cm - J. Ludvík a Quantity, 110 cm - J. Wieczorek a Lady S, 115 cm - J. Ludvík a Olympic Day, 

 

28. - 30. 9. Děpoltovice

sobota: ZP - J. Fedáková a Larry Flint, 90 cm - D. Štefánský a Lída 1, 100 cm - N. Mandíková a Duel 4, 110 cm - K. Pavlů a Lola 2, 115 cm - Š. Tomíčková a Tara-FG, DU-A - J. Kaasová a La Enigma, DU-A pony a děti - J. Lahodná ml. a Herry, DD - S. Kosmáková a Ronadlo 124, Z1 pony - D. Pačanová a Dollom Maruschka, ZLP - E. Bezperátová a Shadow 4, 

 

28. - 29. 9. Humpolec

L - M. Balounová a Empatia, ZL - P. Sukdolák a Figaro 7, Z - A. Havlová a Dexter 5, hobby ZK - M. Trunda a Good Gemini Z

 

29. 9. Brno - Veveří

hobby 70 cm - J. Hurtík a Mister Merlin 5, 90 cm - E. Pavlíková a JLB Lambert, 100 cm - V. Tomečková a Paris-M, 110 cm - Z. Matýska a Flyinge Gucci, 115 cm - R. Valášková a Contero-T, 125 cm - K. Trunkátová a Elbandolero

 

28. - 29. 9. Přední Kopanina

sobota: DU-B - M. Vaňková a Castylia, DU-A - P. Gráblová a Inesse Taonga, DD - V. Bělinová a Przedswit VI MT-4/Svatopluk G, JU - E. Bodnárová a Baileys 3, JD - T. Kabešová a Ikarus 2, SG - A. Havlíčková a Fieneke

pátek: Z1 - Z. Bezděková a Top Tora Quality-SL, DU-A - M. Vaňková a Castylia, DD - M. Brychtová a Vein, JU - Z. Střebáková a Landsberger, SG - A. Havlíčková a Fieneke, IM1 - F. Sigismondi a Escobedo, GP - P. Minářová a Dumont, 

 

28. 9. Nymburk

90 cm - M. Mejzrová a Darcy 2, 100 cm - L. Felixová a Cortex, 110 cm - M. Mácha a Elan 1, 115 cm - T. Tesárek a Fiona 7, 125 cm - A. Konvalinová a Fukjoe, 

 

28. 9. Svržno

ZP - V. Kemrová a Šaman 11, ZLP - K. Hlaváčková a Sam 19, LP - K. Hlaváčková a Sam 19, 100 cm - M. Ježek a Jasmine 1, 110 cm - D. Rolínek a Sam 20, 115 cm - D. Rolínek a Sam 20, 

 

28. 9. Sobotka

90 cm - I. Malá a Car 488, SO do 100 cm - L. Kořínková a Drakona, 100 cm - L. Lankašová a Devron, 110 cm - M. Šimun a Quila-H, 120 cm - A. Šturmová a Acola, 

 

29. - 30. 9. Kravaře

neděle: ZP - K. Niemynarzova a Oswald HF, ZLP - K. Niemynarzova a Oliver HF, LP - A. M. Hošáková a Angelo Chrisje, 100 cm - T. Tioková a Arwen 1, 110 cm - T. Haladějová a Piorun

sobota: DD - J. Stibůrková a Comer, L0 - L. Seidlová a Roxy 3, 

 

29. 9. Dubenec

DU-A - M. Podešvová a Furia 1, P. Civišová a Sophia 1, Z4 - M. Podešvová a Furia 1, P. Civišová a Sophia 1, DD - P. Civišová a Augustus 1, L4 - P. Civišová a Adelle, JU - P. Civišová a Augustus 1, JD - P. Civišová a Donna Frederica, 

 

29. - 30. 9. Těšánky

neděle: DU-A - L. Krenovská a Fara Diba Zett, DU-B - D. Jurštáková a Grigoris-S, L0 - K. Kotyzová a Sandy 5, DD - D. Jurštáková a Grigoris-S, JU - K. Kotyzová a Lady Legende, JD - N. Raidová a Santinus, YU - N. Raidová a Santinus

sobota: DU-A - J. Wagenknechtová a Karotka, DU-B - D. Jurštáková a Grigoris-S, L0 - Z. Ledecká a Vandato, DD - Z. Ledecká a Vandato, JU - K. Kotyzová a Lady Legende, JD - Z. T. Skripová a Magic Night-H, 

 

30. 9. Čakovičky

90 cm - L. Zástěrová a Trakia, 100 cm - N. Remková a Montek 6, 110 cm - M. Mejzrová a Lanny, 120 cm - A. Konvalinová a Fukjoe, 125 cm - I. Pospíšilová a Guinness

 

30. 9. Čísovice

90 cm - P. Peták a Palpitace, 100 cm - R. Jezlová a Mon Reve, 110 cm - M. Perlíková a Kerry Gold Van De Kopshoeven, 115 cm - O. Potluka a Land Master, 125 cm - N. Soukupová a Lord Legacy, 

 

30. 9. Děčin

hobby 40 cm - A. Kukaňová a Dollom Chieftain, hobby 50 cm - K. Pražská a Tequila 47, hobby 60 cm - S. Miloszyová a Sonet 10, hobby 70 cm - L. Oplová a Annie 1, 80 cm - B. Černá a Shabee, 100 cm - M. Horáková a Flashdance, 110 cm - Z. Bártová a Crazy Lee, 115 cm - B. Kmochová a Coudy 4

 

30. 9. Kolesa

DU-B - J. Ježková a Vesna 9, DU-A - J. Kubias a Catalef, DD - Š. Kosařová a Rusalka 2, DJ - P. Chvojka a Monet 9, JD - J. Kosařová a Akim 2

 

 

Kalendář závodů

Publikováno: 1.10.2018 16:15:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 11/2019 ročník: 67