CSIO Zduchovice 2018: PN děti a junioři pro ČR!

V termínu od 26. do 29. dubna probíhají v areálu ve Zduchovicích mezinárodní závody CSIO (CSIO-Ch,J,YR, CSI-P, CSIYH1*,CSIAm-B). Připraveno je 32 soutěží. Soutěží Poháru národů ve třech kategoriích se zúčastní týmy České republiky, Rakouska, Dánska, Finska, Německa, Polska a Slovenska. Pohár národů děti: 1. CZE, 2. GER, 3. POL

Rozpis | Startky a výsledky

Tisková zpráva: Zduchovice premiérově přivítají mezinárodní závody kategorie CSIO, představí se špičkoví nadějní jezdci

Čeští jezdci: R. Doležal, J. Lánský, L. Matunová, A. Půlpánová, M. Rodová, J. Štětina, S. Tomaidesová, V. Tretera, M. Vašák, S. Vingrálková, D. Hakr, V. Humeni, V. Skutecký, K. Smékalová, J. Táboříková, A. Baraldi, K. Kučerová, V. Nágr, F. Stružinský, A. Bartková, S. Finsterle, A. Heldová, T. Jakubcová, N. Kreislová, T. Markusková, L. Melmerová, V. Mládek, S. Najmanová, T. Plšek, V. Poláchová, L. Portychová, D. Pospěch, M. Rodová, N. Soukupová, T. Svobodová, K. Tomanová, A. Vyštajnová, F. Štěpán, E. Hasnedlová, A. Helebrantová, N. Kovářová, V. Kuková, M. Michlíčková, L. Najmanová, P. Pařenicová, K. Poláková, L. Sikorová, I. Heldová, A. Kostková, 

 

Zduchovice premiérově přivítají mezinárodní závody kategorie CSIO,
představí se špičkoví nadějní jezdci


Výsledky

neděle:

7-8letí - 1. M. Rodová a Conthaquick, 2. M. Kruse a Caitano 34, 3. R. Doležal a Quattro Cento

junioři GP 135/140 cm - 1. A. Kierznowska a Dior V, 2. M. Barnewith Schou a Seana 2, 3. A. S. Mehlkopf a Dream Boy Me

mladí jezdci GP 140/145 cm - 1. J. Boegh a Laurenz 29, 2. H. Skare a Atlantico 0012, 3. S. H. Scherff a Carlisca M, 11. A. Baraldi a Elame 4 tr. b., 

děti GP 130 cm - 1. M. Marchowicka a Szafir M, 2. M. Michlíčková a Idee Van De Achterhoek, 3. Ch. Höing a Casio He

pony GP 110 cm - 1. J. Táboříková a Kara, 2. D. Hakr a Quinten, 3. A. Ott a Landos 38


sobota:

Amateur Owner Tour 110/115 cm - 1. J. Muraczewski a Aria, 2. J. Táboříková a Cordelia I, 3. S. Omari a Genius XX

děti 120 cm - 1. N. Kovářová a Quinara, 2. A. Krywult a Dantos, 3. P. Pařenicová a Calleda

5-6letí - 1. ex aequo L. Matunová a Imelydi

pony tour - 1. J. Táboříková a Kara, 2. A. Ott a Landos 38, 3. O. Platek a Makuba 21

7-8letí - 1. S. Vingrálková a Kas-Sini DC, 2. M. Rodová a Conthaquick, 3. M. Kruse a Caitano 34

mladí jezdci 140 cm - 1. M. Kruse a Chaccmo, 2. J. Antell a Osaka Hastak, 3.F. Müller a Cornado's Queen

junioři 125/130 cm - 1. S. Birk a Callisto, 2. L. Melmerová a Loretta, 3. C. Mortensen a Gwintosca HBC

 

pátek: 

junioři 125 cm - 1. A. Kierznowska Amerique Landais, S. Najmanová a Lexus 79, 3. M. Paulauskaite a Italo Van't Dauwhof

mladí jezdci 135 cm - 1. J. Antell a Osaka Hastak, 2. H. Skare Viller a Spindborgs Luxsus, 3. F. Müller a Cornado's Queen

děti 125 cm - 1. A. Helebrantová a Epo Van De Achterhoek Z, 2. P. Pařenicová a Sarah Sun, 3. T. L. Thillmann a Cachin

junioři 135 cm - 1. T. Svobodová a Cartagena W, 2. N. Milczarek a Cyandra, 3. Ch. F. Moser a Contero 11

Amateur Owner Tour - 1. J. Táboříková a Global Loveaffair, 2. A. Kostková a Coco Chico S, 3. A. Kostková a Tunika II

děti 115 cm - 1. K. Gola a Conika Z, 2. A. Ott a Quattro's Girl, 3. A. Krywult a Dantos, 4. K. Poláková a Luwino SP

 

Pohár národů děti - 1. CZE 4 tr. b., 2. GER 17, 3. POL 30 tr. b.

složení družstva: Anna Helebrantova - EPO VAN DE ACHTERHOEK Z (0+0), Mariana Michlickova - LEEVE JUNG 2 (4+0), Eliska Hasnedlova - RYANIA D'AMOUR (4+0), Petra Parenicova - SARAH SUN (0+0)

pohár národů junioři - 1. CZE 16 tr. b., 2. GER 17 tr. b., 3. POL 24 tr. b.

složení družstva: Sofie Najmanová - CASANOVA s (4+0), Natálie Kreislová - THE LUX EFFECT (8+12), Michaela Rodová a CARTANO K (12+0), Sára Vingrálková - OSCAR DES FONTAINES (0+4)

Pohár národů mladí jezdci - 1. DEN 16 tr. b., 2. GER 24 tr. b., POL 49 tr. b., 4. FIN 59 tr. b., CZE elim.

složení družstva: Alexandr Baraldi a ELAME (0+8), Václav Nágr a D AMELUSINA R 22 (8+9), Kateřina Kučerová a ANABEL VAN'T KATHOF (16+el), František Stružinský a JAMES (el+el)

 

čtvrtek:

5-6letí - čistě L. Matunová a Imelydi, A. Půlpánová a Monte Bellini, M. Vašák a Nativio Van Het Leliehof, M. Rodová a Milan, S. Vingrálková a Camparo, L. Matunová a Hickstead TN, J. Štětina a Eldo Indo, J. Lánský a Lars, L. Matunová a Carte Blanche

7-8letí - 1. M. Rodová a Conthaquick, 2. M. Kruse a Caitano 34, 3. V. Tretera a Glierite

děti 115 cm - 1. K. Gola a Conika Z, 2. A. Krywult a Dantos, 3. N. Kovářová a Contendra S

junioři 130/135 cm - 1. C. Mortensen a Handybeat, 2. T. Bremer a Caral, 3. E. Mähr a Dantano 3, 9. N. Kreislová a Balina 5

pony Tour 105/110 cm - 1. A. Ott a Landos 38, 2. V. Skutecký a Don Piro, 3. D. Hakr a Quinten

Amater Owner Tour - 1. J. Táboříková a Global Loveaffair, 2. J. Muraczewski a Aria, 3. A. Kostková a Tunika II

mladí jezdci 135 cm - 1. W. Heikkinen a Elvis PS, 2. M. Kruse a Chaccmo, 3. N. Betz a Caruso, 4. V. Nágr a D Amelusina R 22

junioři 120/125 cm - 1. S. Najmanová a Lexus 79, 2. A. Jurisch a Contetto 2, 3. S. Birk a Callisto

děti 125 cm - 1. P. Wawrzyniak a Dimple, 2. V. Kuková a Shadow, 3. M. Michlíčková a Leeve Jung 2

 

 


 

 

Aktualizace 25. 4.: Seznam přihlášených jezdců najdete zde.

 

Aktualizace 18. 4.:

Časový plán - přejímka koní

Časový plán - Warm Up

 

Aktualizace 10. 4.: V průběhu jarních závodů ve zduchovickém areálu vybíral Tjark Nagel a trenéři SCM týmy na blížící se CSIO.

Stavitelka parkurů Christa Heibach připravila pro jezdce opravdu obtížné a prověřující kurzy tak, aby měli jezdci možnost vyzkoušet si, co je bude čekat na blížícím se CSIO Ch,J,YR Zduchovice. V nejtěžší páteční soutěži ST* si nejlépe vedla Sára Vingrálková, která zvítězila s klisnou Celana Z, druhé místo obsadil Václav Nágr s klisnou D.Amelusina R a třetí místo patřilo Natálii Kreislové s The Lux.

V sobotním ST**se z mladých reprezentantů umístila nejlépe na třetím místě Sofie Najmanová s koněm Casanova S a čtvrté místo obsadil Daniel Pospěch s koněm Crown Boy.

Nominovaní jezdci do PN na CSIO Ch,J,YR Zduchovice:

Děti:

Michlíčková Mariana

Hasnedlová Eliška

Pařenicová Petra

Kuková Valentýna

Helebrantová Anna

V rezervě: Červená, Filip

 

Junioři:

Vingrálková Sára

Najmanová Sofie

Rodová Michaela

Pospěch Daniel

Kreislová Natálie

V rezervě: Finsterle, Portychová, Heldová, Svobodová

ZDROJ www.cjf.cz

 

 

Soutěže k přihlašování v rámci CSIO Zduchovice 2018

CSIAm-B - soutěže pro jezdce bez omezení od 12 let - úrověn 1,10-1,15 m

CSIYH1* - túra pro 5/6 leté koně - túra pro 7/8 leté koně 

CSIP - soutěže pro jezdce na pony od 12 let - úrověn 1,05-1,10m

 

přihlášky přes sekretariát ČJF - Ing.Jan Králová: jana.kralova@cjf.cz

 

Aktualizace 8. 3. Pořadatel má prozatím potvrzeno celkem 7 týmů v juniorech i mladých jezdcích a 3 týmy v kategorii dětí. Zúčastní se jezdci z České republiky, Rakouska, Dánska, Finska, Německa, Polska a Slovenska.


 

 

Tabulka soutěží

Publikováno: 27.4.2018 16:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 3/2019