MČR dětí a juniorů Zduchovice: Hrudková, Praha 1, Půlpánová, Jelínková

Ve dnech 12. - 14. srpna patří jezdecký areál Zduchovice účastníkům Fitmin mistrovství České republiky 2011.  Letos se zde při MČR v parkurovém skákání dětí a juniorů představí rekordní počet účastníků. Do soutěží se přihlásilo celkem 141 dvojic. Nejpočetnější ekipa je ze Středočeské oblasti, 33 dvojic.

Výsledky online lze sledovat...ZDE

Aktualizace 18. 8. 20:00 HOD: Přidán odkaz na fotogalerii T. Holcbechera.

 Aktualizace 14. 8. 18:20 HOD: Doplněny fotografie nejlepších od J. Matušky.

17:10 HOD: Mezi staršími juniory zvítězila Veronika Jelínková a Forever,  druhá je A. Vojtková, třetí M. Hažmuková.

Nejlepší starší junioři 2011

Nejlepší starší junioři 2011

16:20 HOD: Titul mistra republiky v kategorii mladší junioři získala Adéla Půlpánová a Chantal 2. Udrželi si čisté konto i ve třetím kole.

Nejlepší mladší junioři

Nejlepší mladší junioři 2011

13:55 HOD: MČR družstev dětí a juniorů vyhrála s čistým kontem favorizovaná Praha 1 ve složení T. Prášková, T. Hůlka, M. Hažmuková a A. Vojtková. Druhé místo obsadili Středočeši, třetí Severočeši.

Nejlepší družstva 2011

Nejlepší družstva 2011

12:20 HOD: Mistryní republiky 2011 v kategorii děti je Marie Hrudková, která si jako jediná udržela s Queren čisté konto.

Nejlepší děti 2011

Nejlepší děti 2011

Aktualizace 14. 8. 11:00 HOD: Přidán odkaz na první fotogalerii J. Matušky.

Aktualizace 13. 8. 21:50 HOD: Přidána TZ..

 TZ - Druhý den v kostce.

 I v sobotu do zduchovického areálu opět zamířili diváci, kteří si nechtěli nechat ujít zajímavý průběh mistrovství České republiky dětí a juniorů. Dnes byla na programu druhá kola mistrovských soutěží v kategorii děti , kde se po dnešním dni o první místo s nula trestnými body dělí dvě dvojice Kateřina Štorkánová s Ninou 2 a Marie Hrudková s koněm Queren. Po druhém kole v kategorii mladších juniorů je na prvním místě s nula trestnými body už jen Adéla Půlpánová s Chantal 2 a mezi staršími juniory Veronika Jelínková s koněm Forever. Po včerejším slavnostním losování, proběhlo i první kolo soutěže družstev. Na startovní listině se nakonec objevilo celkem 13 týmů.  První kolo suverénně ovládlo družstvo Praha 1, ve složení Tereza Prášková, Tomáš Hůlka, Michaela Hažmuková a Alžběta Vojtková.

Večer se kolbiště proměnilo ve fotbalové hřiště a v již tradičním fotbalovém utkání Čechy vs Morava zvítězil český tým 5:2.

Nedělní program:

  • 9:00 děti
  • 10:30 družstva 12 týmů
  • 13:30 ML junioři
  • 15:00 starší junioři

 

Aktualizace 13. 8. 18:00 HOD: Přidány výsledky druhého kola st. juniorů a startovní listiny na neděli.

Aktualizace 13. 8. 15:30 HOD: Přidány výsledky druhého kola ml. juniorů a startovní listiny na neděli.

Aktualizace 13. 8. 14:10 HOD: Přidány výsledky druhého kola dětí a prvního kola družstev.

Aktualizace 12. 8. 19:30 HOD: Přidány výsledky prvního kola starších juniorů.

 TZ - První den v kostce
 První den mistrovství je v plném proudu. Počasí všem přeje, dopoledne sice spadlo na zduchovické kolbiště pár kapek deště, ale odpoledne se počasí umoudřilo a mistrovské soutěže se již uskutečnily za slunného počasí. V rekordní účasti, celkem 142 dvojic, se po prvním kole mistrovské soutěže Dětí 12-14 let je na prvním místě s 0. tr. body devět dvojic. V kategorii Junioři 14-16 let je po prvním kole na prvním místě šest dvojic a v kategorii Junioři 16-18 let na prvním místě šest dvojic. Večer proběhne losování pořadí družstev a slavnostní zahájení Mistrovství České republice Dětí a Juniorů. Brzy Vás budeme informovat o dalším dění v Jezdeckém areálu Zduchovice.

Aktualizace 12. 8. 15:30 HOD: Přidány výsledky prvního kola kategorie děti. 16:20 HOD: Přidány výsledky prvního kola mladších juniorů.

Aktualizace 12. 8. 11:20 HOD: Změna startů - v sobotu a v neděli se startuje v 9:00 hodin.

Aktualizace 11. 8. 23:00 HOD: Přidány první startovní listiny na páteční zahajovací soutěže.

Aktualizace 9. 8. 17:00 HOD: Přidán seznam účastníků.

Letos se ve Zduchovicích při mistrovství České republiky v parkurovém skákání dětí a juniorů představí rekordní počet účastníků. Do soutěží se přihlásilo celkem 141 dvojic. Nejpočetnější ekipa je ze Středočeské oblasti, 33 dvojic. Oblast Praha 18 dvojic, Jižní Čechy 2 dvojice, Západní Čechy 14 dvojic, Severní Čechy 20 dvojic, Východní Čechy 21 dvojic, Jižní Morava 3 dvojice, Severní Morava 18 dvojic, Karlovarská oblast 8 dvojic, Zlínská oblast 3 dvojice a jedna dvojice přijede z Vysočiny.

 Aktualizace 7. 8. 17:00 HOD: Přidán seznam účastníků.

Letos se obě MČR, tedy i MČR pony uskuteční nově pod patronací značky Fitmin - výživového programu (www.dibaq.cz), společnosti FIAT PROFESSIONAL (www.fiatprofessional.cz) a AGRI CS - výhradní dovozte techniky CASE IH do ČR (www.agrics.cz).

Stejně jako při mistrovstvích 2009 a 2010 bude pro jezdce a ostatní návštěvníky zajištěn bohatý doprovodný program (mimo jiné i křest hříbat) a gastronomické speciality, jako například - ledové mega-mojito z čerstvé bio-máty pěstované přímo v areálu a kromě tradičních specialit svíčkové a pečené kachny je připraveno grilování křupavého selátka z Lanškrouna a čerstvého lososa z Norska, které bude možné zapít vychlazeným Novoměstským ležákem nebo novinkou v sortimentu „pivním sektem“.

Pro účastníky FITMIN MČR bude opět zajištěna nějaká ta dobrota na zchlazení a v neděli bude čerstvé mistry dekorovat generál Custer pan Václav Vydra.

FITMIN MČR Děti & Junioři

12. - 14. 8. 2011 Funkci hlavního rozhodčího při FITMIN MČR Děti&Junioři zastane pan Ing. Jaroslav Pecháček. Na post stavitele parkúru se připravuje Ing. Jan Šíma.

Pro děti a juniory jsou (kromě pohárů, medailí a kokard) připraveny věcné ceny a finanční ceny v celkové hodnotě téměř 120 100,-Kč.

V rámci závodů je pro jezdce, kteří mají splněnou kvalifikaci na MČR, otevřena většina soutěži, do
kterých se mohou přihlásit v průběhu závodů.
Uzávěrka přihlášek - 1. 8. 2011.

 

 

 

FITMIN MČR Pony - skoky&drezura se uskuteční o týden později - 19. - 21. srpna.

MCR PONY

Cílem Jezdeckého areálu Zduchovice je poskytnout účastníkům FITMIN MČR kvalitní služby a komfort a umožnit jim tak možnost maximálně se soustředit na svůj výkon. Každý jezdec tak bude mít připravenou složku s důležitými informacemi, kterou získá při prezentaci v kanceláři závodů, možnost zapůjčení horských kol na celý pobyt (v blízkém okolí je možné navštívit například Výlet do Středověku na zrekonstruované zřícenině hradu Vrškamýk – cca 1,5km), snídaňové menu, případně zajištění taxi, aj.

Po oba víkendy nezůstane však pouze u soubojů na koních. Pořadatel připravuje pro účastníky fotbalový zápas, kde se předpokládá účast nejen jezdců, ale i trenérů a rodičů. Bližší informace budou k dispozici na webových stránkách, případně v kanceláři závodů. Pro jezdce jsou k dispozici na webových stránkách (zde) Jezdeckého areálu Zduchovice veškeré potřebné materiály.

 

Informace k MČR pony najdete zde.

Autor: redakce Jezdectví, tisková informace
Publikováno: 18.8.2011 20:00:05
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 6/2020