Galerie vítězů 11. - 13. 5. 2018

Seznam vítězů závodů v termínu 11. - 13. května 2018. Kdo zvítězil ve Zduchovicích, Ptýrově, Opavě, Staré Roli, Martinicích, Rudné, Políkně, Horšovském Týně, Židovicích, Suché u Litomyšle, Lanškrouně, Nemojanském mlýnu, Frenštátu pod Radhoštěm, Ústí nad Labem a Brně ? Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

11. - 13. 5. Zduchovice

neděle: 110 cm - L. Najmanová a Nord 6, 115/120 cm - B. Vojtková a Darcossini, 115 cm - I. Holíková a Caitlyn, 125 cm - K. Polák a Manasquan M Z, 135 cm - M. Kukačka a Philadelphia 1, 145 cm - A. Vojtková a Capua

sobota: 100 cm - A. Kuková a Bonway, 110 cm - T. Bohumská a Savana S, 115/120 cm - M. Vašák a Toscavella, 120 cm - P. Švec a Well Done 4, 130 cm - M. Vašák a Alcas, 140 cm - J. Štětina a Verdi-S, 

pátek: 90 cm - K. Dvořáková a Cobalt, 100 cm - A. de Jagerová a Voigtsdorf, 5-6letí - B. Vojtková a Darcossini, 110 cm - R. Řeháková a Liberty-T, 115 cm - R. Řeháková a Liberty-T, 125 cm - B. Vojtková a Chakito

 

12. - 13. 5. Ptýrov

neděle: 110 cm - M. Svobodová a Casey, 115 cm - M. Příhoda a Grace, 125 cm - V. Vacková a Feine Lady, 135 cm - M. Kořínek a Good Girl, 145 cm - M. Příhoda a Clear Jolie

sobota: 100 cm - L. Kacafírková a Contino 1, 100 cm styl - E. Kozáková a Čikon, 110 cm - I. Stehlíková a Broker, 115 cm - L. Stružinský a Chico 793, 120 cm - N. Havránková a Cagonetta, 130 cm - R. Doležal a Drossel,

 

12. - 13. 5. Opava

neděle: ZP - T. Theimerová a Jackie Jenny, ZLP - K. Poledňáková a Fiona 6, LP - Š. Filip a Bam 2, SP - K. Poledňáková a Shalom II-5/Ester, 100 cm - K. Poledňáková a Carion, 110 cm - R. Gajdzik a Gadia, 120 cm - K. Koutná a Cascavella, 130 cm - V. Humplíková a Buena Utopia, 135 cm - K. Lamich a Chacco Star, 

sobota: hobby 70 cm - N. Stefanidu a Ulika, hobby 80 cm - K. Janošková a Cerano, 90 cm - V. Orlíková a E-Blue, 100 cm - N. Očenášková a Quintino 7, 100 cm - V. Tomková a Infinity 1, 110 cm - R. Gajdzik a Gadia, 115 cm - N. Krusberská a Caledon 2, 125 cm - M. Hentšel a Dařbuján, 

 

12. - 13. 5. Stará Role

neděle: DU-B - V. Bělinová a Fürst Wilbur, DJ - A: Brauckmann a RUbin of Darkness, JD - P. Krebsová a Miguell, vIM1 - K. Härlein a Don Vito, IMB - K. Härlein a Balu, SG - K. Härlein a Don Vito, 

sobota: DU-A - Z. Sejáková a Sparta, DD - V. Bělinová a Fürst Wilbur, JU - K. Härlein a Legion 1, SG - K. Härlein a Don Vito, IM1 - K. Härlein a Don Vito, IM-A - A. Ticová a Jazzpoint

 

12. - 13. 5. Martinice

neděle: ZP - Z. Červinková a Wiktor, ZLP - K. Hlaváčková a Sam 19, ZLPB - L. Sikorová a Leon 16, LP - S. Valčíková a Lipo 1, LPB - G. Kopřivová a Orchids Romario II, SP - S. Kodadová a Narnia vom Vilstal, STP - D. Hakr a Quinten 1

sobota: ZP - A. Dohnalová a Simmers Aimabel, K. Průšová a Smoke, ZLP - A. Kykalová a Sunny Boy 1, S. Dvořáková a Gejzer, A. Dohnalová a Simmers Aimabel, LP - S. Dvořáková a Gejzer, V. Skutecký a Charlotte-L, SP - J. Táboříková a Kara 261, STP - J. Táboříková a Kara 261, 


12. 5. Rudná

Z1 - E. Havlenová a Adalim Fruit Of Love, DU-A - S. Křížová a Danken 3, DD - S. Křížová a Armando 6, JU - M. Dvořáková a Belluno

 

12. 5. Políkno

ZP - K. Bubáková a Lucky Aia, ZLP - T. Vichrová a Trawel Rum Punch, hobby 90 cm - L. Kozák a Crazy 3, 100 cm - T. Rákosníková a Eacharn, 115 cm - E. Mihalíková a Andiamo, 120 cm - V. Staněk a Barunka 3

 

12. 5. Horšovský Týn

90 cm - M. Píchová a Corlandia Z, 100 cm - K. Balounová a Appares Van Horne, 110 cm - D. Pospěch a Artist-L Nova Equi, 110 cm - K. Balounová a Appares Van Horne, 115 cm - L. Mika a Niobara 1, 

 

12. 5. Židovice

90 cm - N. Weberová a Chantal 6, SO do 100 cm - T. Sixtová a Arezza Obrocká, 100 cm styl - A. Zemanová a Imagination Asterix, 100 cm - V. Vernerová a Linet 2, 110/115 cm - J. Buben a Lorano, 120 cm - J. Studnička a Espresso, 130 cm - V. Turečková a Einstein

 

12. 5. Suchá u Litomyšle

hobby 80 cm - I. Horníčková a Carluccio S, 100 cm - J. Pavlíček a Dare Šargoun, 110 cm - I. Horníčková a Thorr, 120 cm - M. Příhoda a Lyrcasa, 130 cm - K. Motyčková a Dalipa

 

12. 5. Lanškroun

ZLP - N. Bártová a Aragaj Honey, LP - E. Petrusová a Taylor 2, 100 cm - K. Gloserová a Glen 2, 100 cm - V. Tmějová a Haloma, 110 cm - P. Benešová a Féé, 115 cm - V. Tmějová a Hektor 5

 

12. 5. Nemojanský mlýn

hobby Z0 - E. Režná a Láska 6, DU-A - A. Zanášková a Flinkie, DU-A - D. Nevolová a Cassanova, Z4 - D. Nevolová a Cassanova, DU-B - K. Dohodilová a Allotrie, DD - M. Čumová a Bellatrix, DJ - J. Sekaninová a Don Johnson, JU - Z. Skipová Tóth a Magic Night-H, JD - Z. Skripová Tóth a Magic Night-H

 

12. 5. Frenštát pod Radhoštěm

hobby Z1 - T. Bradáčová a Císař Nero, hobby DU-A - J. Novotná a SD Conrád, DU-A pony - M. Balážová a Maroanka's Marcello, DU-A - L. Garguláková a Predszwit XVII-2/Hubička, DU-B pony - M. Balážová a Maroanka's Marcello, DU-B - E. Mičulková a Hamilton Johfrit, L0 - M. Balážová a Gajlu, DD - J. Podrápská a Lee Diamond, JU - J. Podrápská a Lee Diamond

 

13. 5. Ústí nad Labem

80 cm - K. Kalibánová a Norman 3, 90 cm - Z. Bártová a Crazy Lee, 100 cm - P. Eim a Handsome 1, 110 cm - P. Koželuh a Tess 2, 115 cm - P. Eim a Gent 2, 125 cm - B. Vajrychová a Dita 11, 135 cm - B. Vajrychová a Dita 11

 

13. 5. Brno - Panská lícha

90 cm - D. Tomíková a Love Jackie, 100 cm - D. Procházková a Garet 3, 110 cm - R. Valášková a Contero-T, 115 cm - R. Valášková a Contero-T, 

 

 

 

 

Publikováno: 14.5.2018 14:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2018