Galerie vítězů 13. - 16. 6. 2019

Seznam vítězů závodů v termínu 13.  - 16. června 2019. Kdo zvítězil ve Praze Velké Chuchli, Zduchovicích, Hradištku, Opavě, Lošticích, Našiměřicích, Jičíně, Lohenicích, Mariánských Lázních, Kroměříži, Josefově a Královicích? Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

13. - 16. 6. Praha Velká Chuchle

Čtvrtek: 110 cm - V. Humeni a Jetta, 115 cm - A. Konvalinová a Fukjoe, do 120 cm - K. Papoušek a Goofy,
Pátek: 100 cm - L. Anýžová a Contergen, 110 cm - A. Abtová a Cara Z-kl, do 115 cm - D. Rolínek a Centramo, 125 cm - K. Hanušová a Dartoni, 135 cm - A. Opatrný a Chacha,
Sobota: 115 cm - A. M. Vítková a Lvs Shelby, 125 cm - V. Tretera a Gangster V/h Noddevelt, LP** - K. Vítková a Kamirez Van Orchid's, 140 cm - V. Tretera a Gangster V/h Noddevelt,
Neděle: 120 cm - M. Kotalík a Lord Rafael, 130 cm - K. Papoušek a Charlyn, SP** - A. M. Vítková a Mateo Di Belle, 145 cm - A. Opatrný a Dukato Vth,

 

14. - 16. 6. Hradištko u Sadské

Pátek: ZPA - E. Kullack a Phillip, ZLP - N. Melmerová a Forrest, LP** - A. Dudová a Hilary 3, SP* - S. Dvořáková a Fly Sky, 
Sobota: 100 cm - E. Bauerová a Diadento, 110 cm - V. Hayerová a Faust VD Wellington, 120 cm - T. Hýžová Majerová a Jasper Gold, 125 cm - R. Pokorný a Campobasso, 
Neděle: 100 cm - L. Matunová a Parasco, 110 cm - M. Šlechta a Lettuce, 120 cm - M. Vítek a Ria Arista OH, 130 cm - P. Švec a Well Done 4, 140 cm - M. Šoupal a Celine 1, 

 

14. - 16. 6. Zduchovice

Pátek: DU-B - M. Lipinská a Hickory, DU-B - M. Habásková a Il Diego, DD - V. Kudelová a Quatero, Z1 - A. Hubáčková a Bello, Z1 - H. Kargbo a Galaxie 6, JU - F. Sigismondi a Go For It, YU - E. Jančaříková a James 1, IM1 - F. Sigismondi a Elegant 1, IMA - A. Neumannová a Babylon Van Lange Weeren, DJ - J. Táboříková a Janne 1,
Sobota: - S. Brettová a First Love 1, DU-B - A. Matyášová a Manny, DU-B - M. Podešvová a Furia 1, L0 - N. Krakovičová a Lambrusco 1, L0 - P. M. Civišová a Centius, Z4 - L. Chene a Dafne 5, Z4 - D. Kameníková a Daria 2, DU-A - M. Podešvová a Furia 1, DU-A - R. Strnadová a Fiola 1, DD - T. Matoušková a Coelenhage´s Las Vegas, DD - N. Feherová a Gallileus Van De Berkenhoeve, Z1 - A. Hubáčková a Bello, JD - M. Habásková a Dominique 1, SG - P. M. Civišová a Europe-m, IMB - A. Neumannová a Babylon Van Lange Weeren,
Neděle: DU-A - A. Blažková a Pompano Beach, DU-A - D. Kameníková a Daria 2, DU-A - A. Hubáčková a Bello, Z4 - M. Podešvová a Furia 1, Z4 - A. Ješetová a Brixi, L0 - S. Kotisová a Nispuck, L0 - P. M. Civišová a Centius, DJ - T. Matoušková a Coelenhage´s Las Vegas, DJ - L. Křenovská a Fara Diba Zett, DD - V. Kudelová a Quatero, DD - M. Habásková a Il Diego,

 

14. - 16. 6. Opava

Pátek: 100 cm - I. Dostálová a Camaro 1, 110 cm - M. Horáková a Botticelli, 115 cm - J. Ludvík a Kyana, 125 cm - L. Strnadlová a Carpala-peli,
Sobota: ZP - K. Dorociaková a Wilde Wein, ZLP - B. Korábová a Eli 1, ZLP - V. Humplík a Angelis Desmond, LP** - A. Dvoranová a Kendy 3, LP** - N. Bečková a Carry 2, SP** - K. Horníková a Hvězda - H, do 100 cm - M. Pleva a Renesance 2, 100 cm - T. Bartoňová a Catany 1, 110 cm - Z. Fabiánová a Elograaf Pavlin, 115 cm - M. Roubíčková a Kauce 1,
Neděle: ZP - T. Korábová a ťuk, ZLP - M. A. Hošáková a Del Aifr, LP** - E. Semrádová a Sangaro 1, SP* - V. Vysoudilová a Irv Desire, SP** - A. Dvoranová a šibal, STP* - K. Hlaváčková a Sam 19, STP** - K. Horníková a Hvězda - H, TP* - K. Hlaváčková a Sam 19, 110 cm - T. Rojáková a Corleone, 120 cm - J. Ludvík a Casanova 3, 130 cm - V. Humplíková a Buena Utopia,

 

15. - 16. 6. Loštice, Zámecký park Žádlovice

Sobota: CCx2*L - L. Příhodová a Cry Boy, ZL - T. Látalová a Pedro 9, Z - J. Plundráková a Chang, LP - J. Žilinská a Pretoria Roswell, ZLP - K. Přikrylová a Alpinhorse Midnight Princess, ZL - P. Březina a Turín, Z - V. Vaňková a Etien 2, ZK - G. Adamcová a Carbon 2, CCx1* - R. Heidenreich ml. a Battalion,

 

15. - 16. 6. Našiměřice

Sobota: 90 cm - J. Hudec a Loreta Z, 100 cm do 14 let - S. Bílková a Ritanga Des Chenes, 100 cm - S. Petrásková a Kyrby 1, 110 cm do 16 let - T. Procházková a Liberty 2, 110 cm - Z. Toth a Stresman 1, 115 cm MJMO U25 - K. Pakostová a Zarry, 125 cm MJMO senioři - Z. Matýska a Bleu Diamond Van Herikhave
Neděle: ZP - F. Pavlíček a Lerry Flint, ZLP - F. Pavlíček a Safira 4, SO do 100 cm - Z. Machovcová a Alnaki, 110 cm - J. Dyntarová a Waylon

 

15. 6. Jičín

100 cm - P. Vančura a Gasper Kinský, 110 cm - A. Charousková a Farad 3, 115 cm - Z. Ratajská a Chilli 1,

 

15. 6. Lohenice

hobby 80/90 cm - A. Tůmová a Petite Louve, hobby 90/100 cm - N. Šimánková a Fabio-K, 100 cm - N. 3imánková a Fabio-K, 110 cm - K. Skálová a Gavial 1, 115 cm - V. Špačková a Landia 1

 

15. 6. Mariánské Lázně

do 90 cm - M. Rimovská a Vesper Z, 100 cm - D. Štefánský a Kara 3, 110 cm - D. Daňková a Lumines, 115 cm - D. Daňková a Lumines, 125 cm - M. Chomiak a Eolita 1,

 

15. 6. Kroměříž

90 cm - A. Žákovská a Sagána L, do 100 cm - K. Benediktová a Colato-s, 110 cm - Z. Přibylová a Queen Gaspari, 115 cm - M. Fojtová a Langar, 125 cm - M. Fojtová a Langar,

 

15. 6. Equicentrum Josefov

DU-B - M. Škardová a Furst William, L0 - J. Kosařová a Andělka 1, DD - L. Safari a Jack 31, DJ - P. Chvojka a Monet 9, JU - P. Macek a Harley Van Het Lisperhof,

 

16. 6. Královice u Slaného

ZP - K. Pospíšilová a Aranka 16, ZLP - E. Rothová a Light Feet, LP** - T. Kašparová a Eliška 6, SP** - S. Fraňková a Alder Court's Tofee, 90 cm - M. Jurtela a Corlea, 100 cm - A. Zajícová a Cassidy 5, 110 cm - T. Michálková a La Eleganc, 115 cm - N. Bieliková a Dařbuján,

Publikováno: 17.6.2019 16:30:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2019