Galerie vítězů 2020: 29. - 31. 5. 2020

Průběžně aktualizovaný seznam vítězů závodů v roce 2020. Vložili jsme další výsledky z termínu 29 - 31. května 2020. Kdo zvítězil ve Zduchovicích, Děpoltovicích, Přední Kopanině, Komárně, Martinicích, Tachově, Ústí nad Labem, Suché u Litomyšle, Polkovicích, Olomouci, Nových Zámcích, Ostravě, Hradištku, Židovicích, Brně a Gabrielce? Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

31. 5. Stráň Gabrielka

Z0 - K. Šimáčková a Well Done 6, Z0 - K. Šimáčková a Wia 1, DU-A - K. Šimáčková a Vivaldi 1, DU-B - E. Košťálová a Vera Van De Zonnehoeve, DD - M. Vašíčková a Garret Of Paradise, JU - M. Vašíčková a Garret Of Paradise,

 

31. 5. Brno - Panská licha

hobby 80 cm - M. Kaplanová a Lotka 5, hobby 90 cm - V. Šebestová a Swen 1, 100 cm - V. Šebestová a Swen 1, 110 cm - S. Brychnáčová a Ganeta, 115 cm - M. Hojovcová a Ariel 4, 125 cm - K. Růžičková a Galacia 1

 

31. 5. Židovice

90 cm - B. Smolíková a Nogar, 100 cm - K. Krupičková a Corveta 2, 110 cm - H. Dastychová Vrabcová a Fatima 15, 120 cm - D. Hochmanová a Chiquita-LS, 130 cm - K. Hlaváčková a Lucius Bono, 

 

31. 5. Přední Kopanina

Z5 - E. Malotová a Kaszmir 1, DD - E. Malotová a Calbar Iii, JU - J. Dean a L'apache, JD - P. Krebsová a Dasandro Dream Pk, YU - V. Bělinová a Enuette Bh, SG - P. Svobodová a Flop 3, IM1 - A. Neumannová a Heidekrug, GP - A. Neumannová a Babylon Van Lange Weeren,

 

30. - 31. 5. Hradištko

Sobota: 100 cm - V. Klímová a Com Cheri Wh, do 110 cm - V. Klímová a Enjoy Mh, 115 cm - V. Klímová a Enjoy Mh,
Neděle: 100 cm - D. Mlejnková a Caia, 110 cm - A. Červená a Sandrina, 120 cm - M. Příhoda a Ferreolus Interkonix, 125 cm - L. Sojka a Oscar Dos Santos, 135 cm - E. Hasnedlová a Vepora,

 

30. 5. Jeřice

P5 - A. Balcarová a Limetree I'm The Only One, Z4 - A. Vávrová a Connie Hvb, Z4 - A. Čudková a Arista 5, Z5 - A. Pfefrová a Nik 5, Z5 - E. Vokounová a Damona 3, DD - E. Vokounová a Damona 3, L4 - N. Žďárská a Dragonheart,

 

30. 5. Děpoltovice

ZLP - S. Plaubová a My Lord, LP** - A. Rajchmanová a Lin 47, SP* - R. Šímová a Mašlička, 90cm cm - K. Ujčíková a Alydame, 100cm cm - K. Ujčíková a Alydame, 110cm cm - T. Michálková a La Eleganc, 115/120 cm handicap cm - K. Hlaváčková a Machare Bono,

 

30. 5. Ostrava

100 cm - L. Venclíková a Demur, 110 cm - A. Kutálek a Femina 1, 115 cm - N. Švihorová a Java Du Ri D'asse,

 

30. 5. Mladeč, Nové Zámky

100 cm - L. Daňková a Nina 4, 110 cm - P. Holešovský a Cocoa Girl, 115 cm - M. Klus a Mary Rose 1, 125 cm - M. Klus a Mary Rose 1,

 

30. - 31. 5. ESC Olomouc

Sobota: Z4 - A. Hubáčková a Mike 2, Z4 - A. Hanáčková a Fencier, DU-A - B. Krejčířová a Maroanka's Marcello, DU-A - A. Hanáčková a Fencier, L0 - T. Bradáčová a Císař Nero, L0 - P. Balnarová a Daisy 60, DD - A. Blažková a Dominique 1, DD - P. Balnarová a Daisy 60, JU - E. Šteflová a Espresso 1, JD - J. Sekaninová a Handiness, YU - B. Zourková a Fénix, SG - M. Knoflíček a Dublin 1,
Neděle: Z4 - A. Hubáčková a Mike 2, Z4 - K. Koubková a Saroyan 1, DU-A - B. Krejčířová a Maroanka's Marcello, DU-A - M. Habásková a Anna-bell 1, Z5 - A. Hubáčková a Mike 2, DD - A. Blažková a Dominique 1, DD - P. Balnarová a Daisy 60, JU - M. Vášová a Lucky Lady 1, JD - E. Skřivanová a Farewell, SG - E. Skřivanová a Farewell, IM1 - M. Knoflíček a Dublin 1,

 

30. - 31. 5. Polkovice

neděle: 90 cm - L. Gajdošová a Castro 1, 100 cm - K. Benediktová a Ruleta II, 110 cm - V. Kohoutová a Verden DU, 115 cm - D. Prokopová a Britany 2, ZP - A. Kretová a Amik 1, ZLP - N. Rypková a Roja, LP** - A. Humplíková a Vanyta Šargoun, SP** - E. Složilová a Vločka 1

sobota: 90 cm - I. Moravanská a Naren 1, 100 cm - A. Žákovská a Sagána L, 110 cm - J. Dostál a Staketo-S, 115 cm - K. Koutná a Cascavella, 125 cm - K. Koutná a Cascavella, 

 

30. 5. Suchá u Litomyšle

100 cm - M. Blažková a Nouna Van Het Heidehof, do 100 cm - N. Hlavatá a Kai, 110 cm - A. Páblová a Loreta 16, do 110 cm - Š. Drobná a Belmondo 3, 115 cm - V. Špačková a Landia 1, 115 cm - K. Veverková a Honey 6, 120 cm - V. Špačková a Landia 1, ZLP - V. Vokounová a šeryl, ZLP - A. Novotná a Alpinhorse Midnight Princess, LP** - K. Nováková a Jurášek 12, SP** - E. Petrusová a Kačenka 1, ZP - V. Vokounová a šeryl,

 

30. 5. Ústí n/L

ZP - V. Štráchalová a Raimond, ZLP - K. Džubanová a Whitney 4, 90 cm - K. Potluková a Caragio, 100 cm - Š. Jartimová a Esmeé, 110 cm - T. Karlíková a Paolo 2, 115 cm - M. Hozdeková a Grande Gaspari, 125 cm - N. Bieliková a Delisa 3,

 

30. 5. Tachov

ZP - T. Nechutná a Jasmín 17, ZP - M. Pěchoučková a Domina 3, 100 cm - M. Pichová a Corlandia Z, 110 cm - K. Kolísková a Carboš, 120 cm - M. Štorkán a Herena, 130 cm - M. Štorkán a Eolita 1,

 

30. - 31. 5. Martinice

Sobota: 90 cm - F. Doležal a Stakki Boy-kl, 100 cm - T. Rákosníková a Blue Berry, 110 cm - H. Bečvářová a Niobara 1, 115 cm - J. Oulický a Libín, 125 cm - J. Mayer a Marleen,
Neděle: 100 cm - T. Mrzena a La Fayette 43, 110 cm - S. Stejskalová a Roxana Hg, 120 cm - J. Štětina a Benito - S, 130 cm - S. Motygin a Quasar 1,

 

30. 5. Komárno - Nymburk

90 cm - A. Cermanová a Mia Mara, 100 cm - A. Dolejšová a Kelt 1, 110 cm - T. Tesárek a Siko, 115 cm - M. Mácha a Elano,

 

30. 5. Přední Kopanina

Z1 - A. Hakrová a Indigo 6, Z4 - M. Brychtová a Tampa 2, Z5 - B. Tomášková a Bernard Z Polánky, DU-A - B. Tomášková a Bernard Z Polánky, L0 - T. Kamínková a Princezna Jasněnka, DD - J. Vášáryová a Darmey, PD - J. Vášáryová a Darmey, JU - J. Dean a Lapache, 

 

29. 5. Děpoltovice

ZP - K. Dlesková a Macchiato 1, ZLP - A. Jochmanová a Shape 1, LP** - J. Lahodná a Amálka 16, Z1 - M. Michálková a Dercyk Blade,

 

29. - 31. 5. Zduchovice

Pátek: 90 cm - Š. Mašková a Carpala 1, 100 cm - M. Vítek a De Castela, 110 cm - J. Táboříková a Kara 261, 115 cm - J. Táboříková a Kara 261, ZP - N. Kozlovská a Kantje´s Carija, ZLP - A. Hakrová a Indigo 6, LP* - A. Hakrová a Sirius 11,
Sobota: ZP - N. Younis a Theodor, ZLP - N. Younis a Macho 1, LP* - A. Dudová a Double Trouble 11, 100 cm - K. Papoušek a Kingston E, 110 cm - J. Táboříková a Kara 261, 115 cm - J. Táboříková a Kara 261, 125 cm - M. Vítek a Ria Arista Oh,
Neděle: ZLP - N. Melmerová a Mušargo, LP** - A. Dudová a H-karina, SP* - A. Písařík a Fík 2, 110 cm - A. M. Vítek a Mateo Di Belle, 120 cm - V. Skutecký a Jolly Joker 1, 130 cm - I. Holíková a Luana T, 135 cm - K. Papoušek a Charlyn, SP** - Š. Mašková a Muckrim Eachan,

 

27. 5. Mladeč, Nové Zámky

100 cm - M. Hentšel a Ceremonie Fitmin, 100 cm - M. Škanderová a Classic Balou, 110 cm - M. Příhoda a Linzi, 110 cm - J. Hruška a Polydoor Van Den Dries, 120 cm - J. Ludvík a Mama Lou, 120 cm - Z. Žíla a Cannor,

 

25. - 26. 5. ESC Olomouc

Pondělí: 90 cm - V. Šebestová a Swen 1, 100 cm - T. Binarová a Quinara, 110 cm - P. Kaplanová a Marlon 2, 120 cm - J. Malý a Candy Crush 1, 130 cm - L. Strnadlová a Carpala-peli,
Úterý: 100 cm - S. Nečasová a Jersey Ruf, 110 cm - I. Butcher a Amawaniki Ot, 115 cm - L. Strnadlová a Paris D'or, 125 cm - V. Tretera a Gangster V/h Noddevelt, 140 cm - V. Tretera a Gangster V/h Noddevelt,

 

24. 5. Děpoltovice

Z0 - T. Kašparová a La čikita, Z1 - A. Dohnalová a Charlotte 7, Z1 - K. Čurdová a čarmin, Z4 - T. Klauzová a Dráček, DU-A - m. J. Lahodná a Herry, Z5 - L. Javůrková a Barello, DD - B. Kavková a Clintender, JU - M. Šroubková a Maharal,

 

24. 5. Opava

90 cm - N. Sarbu a Car 3, 100 cm - Z. Krivá a Constantine 2, 110 cm - A. Birková a Noris 2, 120 cm - M. Hentšel a L- Querida, 130 cm - M. Hentšel a Sauron Fitmin,

 

24. 5. Heroutice

ZP - M. Sikora a Leon 16, ZLP - J. Drastich a Alpinhorse Tullamore Dew, LP** - E. Perlíková a Coolagh April,

 

24. 5. Královice u Slaného

60 cm - R. Sovová a Ginger 7, 70 cm - V. Kemrová a Bora 3, LP* - B. Pospíšilová a Fidorka 6, 90 cm - N. Hučková a Diamanten Lady, 100 cm - Ž. Prošková a Persona Grata, 110 cm - D. Hochmanová a Clara 1, 115 cm - A. Metelková a Valentina 4, 125 cm - D. Hochmanová a Chiquita-ls,

 

24. 5. Trojanovice

ZP - E. Raidová a Mia 4, ZLP - A. Březovjáková a Eliška 6, LP** - S. Valčíková a Nebo Brandy Tot, 90 cm - L. Srovnalová a Sorbet, 100 cm - P. Rektořík a Admiratio, 110 cm - E. Ondrašovičová a Lover,

 

24. 5. Panská lícha, Brno

Z4 - A. Hanáčková a Fencier, Z4 - K. Kočí a Mat 3, L0 - Š. Douchová a Cofi 1, DD - J. Kadlec a Accept, JU - J. Sekaninová a Handiness, SG - M. Knoflíček a Dublin 1,

 

23. 5. Svoboda nad Úpou

100 cm - V. Špačková a Granie, 110 cm - V. Špačková a Granie

 

23. 5. Dlouhomilov

hobby ZM 20 km - P. Baborová a Dezir 2, Z 40km - J. Sitta a Chiara 2, L 60km - 

 

23. 5. Přerov

P2 - A. Komínková a Pretoria Ritual, Z3 - L. Nádvorníková a Al-kham-sa Sandro Victorio, Z5 - M. Holíková a Buffalo, DD - D. Nevolová a Cassanova, S0 - D. Nevolová a Cassanova,

 

23. 5. Opava

ZP - V. Holušová a Speedy 5, ZLP - A. Kretová a Mars Aténa, LP** - N. Rypková a Sally King, SP** - T. Theimerová a Jackie Jenny, STP** - K. Horníková a Hvězda - H, 100 cm - M. Fojtová a Rabana-t, 110 cm - K. Hložková a Limo Du Cache Pot D17,

 

23. 5. Brno - Veveří

100 cm - S. K. Bílková a Ritanga Des Chenes, 110 cm - K. Krobová a Captain Morgan 2, 115 cm - M. Hojovcová a Ariel 4, 125 cm - R. Škodík a Black Pearl H,

 

23. 5. Heroutice

DU-A - A. Zethnerová a Preston 1, Z5 - Z. Hradilová a Bernard Z Polánky, DD - J. Vášáryová a Darmey, PD - J. Vášáryová a Darmey, JU - J. Pásková a Naravino,

 

23. 5. Královice u Slaného

DU-A - M. Studničková a Arcane, DU-A - V. Sedláčková a Jasper 3, Z5 - V. Sedláčková a Jasper 3, DD - M. Studničková a Arcane, PD - A. Škutová a De Goede Ree's Mona Lisa, JU - J. Zamec a Dr.house H, JD - F. Sigismondi a Hot Love Az, SG - A. Havlíčková a Fieneke, IM2 - J. Zamec a Sir Sacher I.,

 

23. 5. Zduchovice

90 cm - K. Smrčková a Safíra 5, 100 cm - J. Kohoutová a Vanellope, 110 cm - J. Oulický a Libín, 120 cm - M. Kotalík a Good Way, 125 cm - J. Tměj a Atila 2, do 130 cm - M. Kotalík a Lord Rafael, 140 cm - M. Kotalík a Sir Sid,

 

22. 5. Opava

100 cm - K. Liďáková a Ambra 12, 110 cm - O. Janásová a Armani 4, 115 cm - Z. Fabiánová a Elograaf Pavlin, 125 cm - J. m. Kincl a G-pleasure D.d.,

 

20. 5. Písek KMK

4leté klisny - F. Žlábek a Bellucca-ŠK, 4letí hřebci a valaši - M. Kotalík a Lotus 13, 5leté klisny - J. Vaníčková a Ketty-h, 5letí hřebci a valaši - K. Veselovská a Carnelian, 6leté klisny - K. Hanušová a Gia Acorada, 6letí hřebci a valaši - J. Štětina a Presley-S

 

16. - 17. 5. Zduchovice

neděle: 100 cm - V. Fenclová a Contecas, 110 cm - S. E. Španko a Electric, 120 cm - J. Tměj a Atila 2, 135 cm - J. Tměj a Atila 2, 130/135 cm - P. Adam a Cachas, 140 cm - K. Papoušek a Great, 

sobota: ZP - S. Píšová a Coffee, ZLP - A. Písařík a Charlotte-L, LP* - M. neumannová a Chanel 11, SP* - A. Písařík a Nantano B.B., 90 cm - J. Tměj a Albert DK, 100 cm - L. Staňková a Clever, 110 cm - T. Plšek a B-Freydis, L* - N. Egrová a Quilisca, 

 

16. - 17. 5. Svržno

Sobota: ZP - M. Pěchoučková a Gissell, ZLP - J. Krupičková a Nesquick 1, LP** - D. Kodadová a Golden Duke, 90 cm - S. Kodadová a Larose, 100 cm - D. Kodadová a Crouch, 110 cm - R. Borčová a Louis Vuitton, 
Neděle: 100 cm - J. Králíček a A Lee Wp Z, 110 cm - R. Borčová a Lukas 25, 120 cm - D. Pospěch a Eliott, 125 cm - D. Pospěch a Non Stop Novaequi,

 

16. - 17. 5. Děpoltovice

Neděle: 90 cm - H. Kollariková a La Philip, 100 cm - T. Trochová a Jacklin-svržno, 110 cm - L. Šímová a Nirvána Z Hájů,

Sobota: 90 cm - T. Kašparová a Ryzáček 1, 90 cm - L. Čelovská a Miss Christo M, 100 cm - A. Rajchmanová a Narcos 1, 110 cm - M. Pochman a Daigra Ii, 120 cm - K. Pavlů a Lola 2, 125 cm - K. Hlaváčková a Cascudo Bono, ZP - T. Kašparová a Imagine Boy, ZLP - m. J. Zeman a Bam 2, LP* - N. Čurdová a Sam 19,

 

17. 5. Opřetice

ZP - E. Králová a Nefritty I'm Happy, ZLP - N. Čížková a Kewin 1, LP* - N. Kubíčková a šikulka, SP* - K. Hájková a Trawel Cu Mel, 90 cm - M. Brucknerová a Casper Z Hájů, 100 cm - J. Oulický a Libín, 110 cm - T. Tesárek a Siko, 115 cm - F. Ludvík a Proud Princess,

 

17. 5. Brozany

90 cm - L. Příhodová a Rimini 2, 100 cm - D. Kvasničková a Candy Crush, 110 cm - V. Špačková a Caster 2, 115 cm - M. Balounová a Empatia, 125 cm - V. Špačková a Landia 1, 115 cm - A. Horáčková a Moda 1, 120 cm - M. Balounová a Empatia,

 

16. - 17. 5. Mladeč, Nové Zámky

Neděle: DU-A - M. Svačinová a Julie Belle, DD - E. Kopuletá a Givesta M.h., JD - E. Skřivanová a Farewell, SG - E. Skřivanová a Farewell,

Sobota: hobby ZZ0 - K. Hajduk a Carmen 40, hobby Z1 - A. Hanáčková a Fencier, DU-A děti a junioři - A. Hubáčková a Prince, DU-A ostatní - A. Hanáčková a Fencier, DD děti a junioři - D. Tomíková a Flora 13, DD ostatní - P. Balnarová a Daisy 60, JU - E. Kopuletá a Givesta M.H., YU - M. Schwarzová a Picadora, IM-A - M. Schwarzová a Picadora

 

17. 5. Plandry

ZP - V. Hájková a Calimero 8, ZLP - G. Horká a Conny 3, LP** - B. Krejčířová a Glanteifi Guto, 100 cm - E. Svobodová a Zaira Colata, 110 cm - M. Šánová a Dafne 2, 115 cm - M. Šánová a Dafne 2,

Publikováno: 1.6.2020 17:20:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020