Galerie vítězů 23. - 26. 5. 2019

Seznam vítězů závodů v termínu 23.  - 26. května 2019. Kdo zvítězil v Hradištku, Zduchovicích, Olomouci, Borové, Domažlicích, Boudách u Mirotic, Mněticích, Trojanovicích, Gabrielce, Proseči pod Křemešníkem, Královicích u Slaného, Vrchovanech a Stružné? Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

23. - 26. 5. Hradištko

Čtvrtek: 90 cm cm - A. Halíková a Idealist, 100 cm cm - Z. Palička a Com Cheri Wh, 100 cm cm - Ch. Mertlová a Ally 1, 110 cm cm - L. Smrčková a Incredible P, 115 cm cm - J. Nosková a Cassiano Cormint,
Pátek: 110 cm cm - Z. Šimečková a Bliksem, 115/120 cm cm - N. Egrová a Narcos 1, 115 cm - N. Egrová a Narcos 1, 120 cm - T. Svobodová a Cartagena W, 115 cm cm - L. Jandourek a La Carthagina, 125 cm cm - M. Klus a Quastina,
Sobota: do 110 cm - A. Písařík a Calimera 65, 115/120 cm cm - S. Najmanová a Princess 4, 115/120 cm cm - S. Finsterle a Harco-n, 110 cm cm - L. Smrčková a Incredible P, 130 cm cm - J. Štětina a Zento-s, 140 cm cm - M. Klus a Carebis,
Neděle: do 120 cm - D. Hrubešová a Klarisa 1, 120/130 cm cm - L. Sikorová a Alcas, 120 cm - L. Sikorová a Alcas, 130 cm - S. Najmanová a Princess 4, 135 cm cm - M. Škanderová a Delisa 3, 145 cm - J. Štětina a Zento-s,

 

24. - 26. 5. Zduchovice

Pátek: 90 cm - J. Lánský a Clovis Lb, 100 cm - E. Traband a Calvino Lb, 110 cm - R. Sovová a Laurus 1, 115 cm - J. Táboříková a Kara 261, ZP - S. Píšová a Beauty 6, ZLP - P. Pospíšilová a Trawel Rosa, LP* - K. Hlaváčková a Sam 19, SP* - J. Táboříková a Kara 261,
Sobota: ZP - S. Dajbychova a Topi 5, ZLP - K. Jandová a Larusso Vom Vilstal, LP** - A. Dvoranová a Kendy 3, SP** - J. Táboříková a Kara 261, 100 cm - K. Kupcová a Calcada, do 100 cm - V. Janoušková a Delli 1, 110 cm - V. Kelíšková a Sparky, 115 cm - J. Táboříková a Kara 261, 125 cm - N. Hartzová a Eurydika,
Neděle: ZP - N. Zimová a Hvězdička 2, ZLP - D. Hudečková a Lady 51, LP** - A. M. Vítková a Millice Anne-lipan's Star, SP** - J. Táboříková a Kara 261, 110 cm - M. Gaudník a El Bundy, 120 cm - M. Gaudník a El Bundy, 130 cm - L. Vondráčková a Deviline Z, 135 cm - L. Vondráčková a Deviline Z,

 

24. - 26. 5. Olomouc

Pátek: 90 cm - B. Ž. Horníčková a Donald 3, 100 cm - V. Šebestová a Swen 1, 110 cm - Z. Žíla a Via Cassia, 120 cm - K. Krhutová a Hasky, 
Sobota: 100 cm - I. Mičulková a Arcal-Peli, 110 cm - L. Strnadlová a Paris Dor, 115 cm - L. Strnadlová a Carpala-Peli, 125 cm - P. Holešovský a Cocoa Girl, 135 cm - L. Vachutka a Vanilla Rose-H, 
Neděle: 110 cm - L. Vyskočilová a Black Jack, 120 cm - A. Janků a Eagle-Eye, 130 cm - J. Jindra a Tenerifes Careson, 140 cm - V. Tretera a Gangster V/H Noddevelt

 

25. - 26. 5. Borová

Z4 - M. Podešvová a Furia 1, Z4 - P. M. Civišová a Etna 11, DU-A - M. Podešvová a Furia 1, DU-A - A. Mikolášová a Jannes, DD - S. Kotisová a Nispuck, DD - E. Jančaříková a Verdi 7, DJ - S. Kotisová a Nispuck, JU - P. M. Civišová a Fascination, JD - P. M. Civišová a Augustus 1, SG - P. M. Civišová a Europe-m,

 

25. - 26. 5. Domažlice

Sobota: 100 cm - M. Rimovská a Vesper Z, 110 cm - Š. Tomíčková a Tara-fg, 115 cm - K. Kolísková a Unika 5, 125 cm - V. Janča a Sacipont Jv,
Neděle: 110 cm - K. Jílková a Mon Chery 1, 115 cm - K. Krügerová a Camelot Hg, 120 cm - J. Tměj a Londonderry Dk, 130 cm - J. Tměj a Crosby Dk, 135 cm - J. Tměj a Crosby Dk,
Sobota: 100 cm - K. Kolísková a Unika 5, 110 cm - D. Pospěch a 818001892, 115 cm - D. Rolínek a Centramo, 125 cm - V. Janča a Sacipont Jv,

 

26. 5. Boudy u Mirotic

90 cm - Š. Jandová a Lanblütenfeuer, 100 cm - L. Makovičková a Conie 1, 110 cm - L. Houdek a Zlatka 2, 115 cm - R. Fiala a Victory 1

 

26. 5. Mnětice

Z1 - N. Hlavatá a Stázka 1, DU-A - N. Bártová a Garant 1, DU-B - B. Krejčířová a Maroanka's Marcello, DD - K. Chmelová a Royal Bolero V, DJ - P. Chvojka a Monet 9, JU - P. Chvojka a Monet 9, DU-A - N. Bártová a Garant 1, DD - K. Chmelová a Royal Bolero V, DJ - J. Sýkorová a Rosalinde, JU - P. Chvojka a Monet 9,

 

26. 5. Trojanovice

ZP - A. Březovjáková a Sharif, ZLP - A. Žákovská a Al-kham-sa Champagno, LP** - A. Špůrková a Saturn 3, SP** - K. Tlašková a Mexi, 100 cm - B. Odnohová a Foibé, 110 cm - D. Dutková a Amazing Moon,

 

26. 5. Stráň Gabrielka

Z0 - G. Valeriánová a Reika 1, DU-A - L. Javůrková a Mistrál 6, DU-B - L. Javůrková a Mistrál 6, DU-B - K. Šimáčková a Unika 6, DD - E. Poláčková a Agest, JU - E. Šimková a Gilmore H, Z4 - N. Ticová a Nior,

 

26. 5. Proseč pod Křemešníkem

Neděle: 90 cm - Z. Vincencová a Ether, do 100 cm - A. Havlová a Dexter 5, 110 cm - R. Šafrata a Hepy B, 120 cm - M. Balounová a Diamantixa, 130 cm - R. Dvořáková a Damila,
Sobota: ZLP - P. Zástěra a Kokos 1, ZLP - N. Adámková a Lotus-dragon, hobby 60 cm - A. Hynštová a Jim Beam 1, hobby 80/90 cm - N. Jarošová a Hvězda 6, hobby 100/110 cm - N. Urbancová a Borowiec

 

25. 5. Královice u Slaného

Z1 - M. Dáňa a Giselle Van Dupaumolen, DU-A - A. Sokolová a Zeklan, DU-A - L. Chene a Dafne 5, DU-B - M. Habásková a Il Diego, L0 - L. A. Greenidge a Iris 10, DD - M. Habásková a Il Diego, JU - M. Habásková a Dominique 1, JD - M. Habásková a Dominique 1, SG - Z. Hautová a Landsberger, IM1 - F. Sigismondi a Elegant 1, IMA - A. Ticová a Jazzpoint,

 

25. 5. Vrchovany

80 cm - P. Krnošová a Pedronita, do 90 cm - T. Sixtová a Arezza Obrocká, 100 cm - T. Sixtová a Arezza Obrocká, do 110 cm - J. Chýle a Carerra, 115 cm - L. Kořínek a Quentin 9, 125 cm - J. Chýle a Vendeta 2,

 

25. 5. Stružná

80 cm - L. Bičovská a Lipan Ii, 90 cm - K. Poštová a Charlie 28, 100 cm - B. Matulová a Ikase, 110 cm - B. Matulová a Santa Silvia, 120 cm - V. Žižka a Quintana 2,

Publikováno: 27.5.2019 15:30:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 10/2019