Galerie vítězů 24. - 27. 5. 2018

Seznam vítězů závodů v termínu 24. - 27. května 2018. Kdo zvítězil v Hradištku, Zduchovicích, Olomouci, Přední Kopanině, Borové, Domažlicích, Jičíně, Ostravě, Proseči pod Křemešníkem, Bystřanech, Boudách u Mirotic a Brozanech? Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

24. - 27. 5. Hradištko u Sadské - ČSP

neděle: 120 cm - H. Szádovská a Mike 1, 120/130 cm finále CJC - T. Svobodová a Maryland, 135 cm U25 - M. Kořínek a Good Girl, 145 cm VC Prahy - T. Mücková a Control Me Karsit

sobota: 110 cm - K. Nechanická a Roulette 1, 115/120 cm - M. Stropková a Calme Z, V. Vacková a Feine Lady, 110 cm finále AT - A. Ducká a Kira 3, 130 cm - T. Mücková a Elusa W Karsit, 140 cm - J. Skřivan a Flying Star 1, 

pátek: 110 cm - V. Vysoudilová a Isar, 115/120 cm CJC - T. Svobodová a Maryland, 115 cm - M. Ceplová a Parsifal, 125 cm - M. Kotalík a Cesano V, 135 cm - M. Kukačka a Philadephia 1, 

čtvrtek: 90 cm - L. C. Tříšková a Everdej, 100 cm mladí koně, děti a junioři - K. Kolínská a Bucaneere, 100 cm - E. Bacílková a Rocky 12, 110 cm - K. Dolečková a Čarmena, 115 cm - K. Veselovská a Hank, 

 

25. - 27. 5. Zduchovice

neděle: ZP - T. Kamínková a Princezna Jasněnka, ZLP - T. Kamínková a Princezna Jasněnka, LP - V. Humeni a Dolores Ewita, SP - V. Skutecký a Don Piro, 110 cm - K. Prušáková a Pem, 120 cm - P. Chroustová a Rea 2, 130 cm - N. Grünthalová a Careful Z, 135 cm - F. Doležal a Cesandro, 

sobota: ZP - N. Hučková a Vivano, ZLP - K. Mlčochová a Růženka, LP - R. Sovová a Fík 2, SP - K. Prušáková a Altamiro C, 100 cm - E. Kalašová a Quick Boy, 110 cm - K. Prušáková a Pem, 115 cm - M. Miková a Papaya 1, 125 cm - V. Studnička a Elis 4, 

pátek: 90 cm - J. Lánský a Lionheart-H, 100 cm - A. de Jagerová a Voigtsdorf Cityslicker, 110 cm - K. Prušáková a Pem, 115 cm - J. Táboříková a Kara 261, ZP - A. Kykalová a Sunny Boy 1, K. Mlčochová a Růženka, ZLP - A. Kykalová a Sunny Boy 1, V. Skutecký a Charlotte-L, V. Skutecký a Marschall, LP - D. Hakr a A Starlight C, A. Abtová a Nantano B.B., SP - J. Táboříková a Kara 261

 

25. - 27. 5. Olomouc

neděle: 100 cm - M. Najmanová a Dorien, 110 cm - S. Hlavatá a Irras, 120 cm - M. Klár a Rapsodie 1, 130 cm - M. Hruška a Salou Z, 140 cm - Z. Žíla a Vanilla 2

sobota: 100 cm - L. Vachutková a Endy Kvit, 110 cm - S. Antalíková a Nicolka, 115 cm - V. Jelínková a Lotte-HS, 125 cm - M. Klár a Rapsodie 1, 135 cm - P. Zálešáková a Grand, 

pátek: 90 cm - J. Zwinger a Eleanor 1, 100 cm - K. Měrková a Via Cassia, 110 cm - M. Sýkora a Andigo WP Z, 120 cm - P. Zálešáková a Grand

 

26. - 27. 5. Přední Kopanina

neděle: DD - S. Křížová a Armando 6, JU - M. Lipinská a Weinlese, SG - Z. Střebáková a Landsberger, IM1 - F. Minařík a Storm II, DU-A - M. Brychtová a Julie Belle, 

sobota: pony Z1 - A. Sokolová a Zeklan, DU-A - Z. Hradilová a Prince, pony DU-B - T. Matoušková a Coelenhage's Las Vegas, IM-A - A. Neumannová a Babylon Van Lange Weeren, SG - A. Havlíčková a Ce Soir, JD - S. Křížová a Larsson, DD - Z. Hradilová a Prince, 

 

26. - 27. 5. Borová

neděle: Z4 - L. Procházková a Lipton Samba, DU-B - L. Procházková a Lipton Samba, DJ - J. Táboříková a Janne 1, JD - P. M. Civišová a Augustus 1, YU - E. Klein a Almost Heaven, IM1 - H. Vojáčková a Don Air, IMB - D. Valentová a Beau Van De Zelm

sobota: DU-A do 18let - Z. Baloušková a Zafira 3, DU-A - A. Mikolášová a Kyril, DD do 18let - J. Táboříková a Janne 1, DD - P. M. Civišová a Augustus 1, JU - P. M. Civišová a Donna Frederica, SG - E. Jančaříková a Kandro, IMA - M. Košťál a Little Jack, 

 

26. - 27. 5. Domažlice

neděle: 110 cm - Z. Šimečková a Bliksem, 120 cm - J. Tměj a Atila 2, 130 cm - K. Hofmeisterová a Apollo 7, 135 cm - V. Janča a Sacipont JV

sobota: 100 cm - Z. Šimečková a Quentin 5, 110 cm - K. Balounová a Appares Van Horne, 115 cm - V. Nágr a Ceres 1, 

 

26. 5. Jičín

hobby 70 cm - J. Sedláčková a Karin 690, hobby 80 cm - K. Tarasová a Rony 15, hobby 90 cm - A. Pražáková a Barcelona-S, 100 cm - S. Eberlová a Čarmena, 110 cm - M. Šlégrová a Art 4, 115 cm - M. Šlégrová a Art 4

 

26. 5. Ostrava

hobby 70 cm - H. Viková a Šikula-V, hobby 80 cm - S. Tyčová a Lilien 5, hobby 90 cm - M. Hentšel a Le Garder, 100 cm - M. Hovjacká a Derylyn, 110 cm - J. Ludvík a Casanova 3, 115 cm - A. Martynková a Luissa, 120 cm - T. Bajnar a Charamis

 

26. 5. Proseč pod Křemešníkem

90 cm - J. Bašata a Cortina Blue, 100 cm - M. Švec a Doremi, 110 cm - M. Veselý a Džibara, 120 cm - M. Veselý a Džibara, 130 cm - F. Žlábek a Gavora Bono

 

26. 5. Bystřany

hobby Z1 - K. Hanzlíková a Arvalon Golden Meredith, Z0 - P. Svobodová a Sina 336, DU-A - T. Dvořáková a Incitato I Nori-2, DU-B - E. Havlenová a Al-Kham-Sa Chiara, L0 - K. Gálová a Gabriel 1

 

27. 5. Boudy u Mirotic

90 cm - Š. Jandová a Benaggio, 100 cm - P. Pešek a Hany 5, 110 cm - B. Richtrová a Mameha, 115 cm - B. Richtrová a Mameha, 

 

27. 5. Brozany

hobby 70 cm - L. Valášková a Nerátor, hobby 80 cm - M. Nimsová a Cannys, hobby 90 cm - L. Mokošínová a Crocodille, 100 cm - D. Košál a Fairy 1, 110 cm - Z. Strádal a Lucio Brilant, 115 cm - R. Toman a Easy Jump

 

 

Publikováno: 29.5.2018 16:50:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 3/2019