Konference ČJF 2019 - Usnesení oblasti Vysočina a Středočeské oblasti

Ve středu 10. dubna 2019 se ve sportovním centru Nymburk uskuteční volební konference ČJF. Před termínem samotné konference ČJF se uskuteční konference jednotlivých oblastí. V článku najdete zápisy z oblastních konferencí.  Aktualizace 26. 11.: Na prezidenta ČJF bude kandidovat Ing. Richard Benýšek. Aktualizace 14. 1. Na prezidenta ČJF bude kandidovat také stávající prezidentka Ing. Olga Plachá. Aktualizace 7. 2. Dopis členské základně Ing. Richarda Benýška. 

Aktualizace 7. 2. Dopis členské základně Ing. Richarda Benýška najdete zde.

Aktualizace 16. 1.: Výkonný výbor ČJF svolává dle platných stanov řádnou konferenci, která se uskuteční ve středu 10. dubna 2019 ve sportovním centru Nymburk. Tato konference musí být podle stanov ČJF svolávána minimálně jednou za dva roky. Každé čtyři roky pak probíhá volební konference, což připadá na letošní rok. Při konferenci ČJF proběhne mimo jiné volba prezidenta České jezdecké federace pro další čtyřleté funkční období. Konference na návrh prezidenta následně volí členy Výkonného výboru ČJF. Dále se budou volit předsedové a členové Disciplinární a Kontrolně revizní komise ČJF.

Aktualizace 14. 1. Na prezidenta ČJF bude kandidovat také stávající prezidentka Ing. Olga Plachá: "Rozhodla jsem se ucházet o mandát prezidenta ČJF pro období 2019-2023. Ráda bych dokončila všechny projekty, na kterých jsme s kolegy začali v současném volebním období pracovat. Jedná se především o projekty v oblasti rozvoje sportu, JIS, SCM a oblastní projektové podpory. Určujícím pro mé rozhodnutí byl i zájem dobrovolníků z řad našich členů kandidovat se mnou do Výkonného výboru ČJF pro nadcházející období. V současné době spolu již diskutujeme a spolupracujeme na přípravě Koncepce rozvoje ČJF v oblasti sportu, propagace, rozpočtování, vzděláváni a legislativy."

Kandidatura na prezidenta ČJF pro období 2019-2023
Rozhodla jsem se ucházet o mandát prezidenta ČJF pro období 2019-2023. Ráda bych dokončila všechny projekty, na kterých jsme s kolegy začali v současném volebním období pracovat. Jedná se především o projekty v oblasti rozvoje sportu, JIS, SCM a oblastní projektové podpory. 
Určujícím pro mé rozhodnutí byl i zájem dobrovolníků z řad našich členů kandidovat se mnou do Výkonného výboru ČJF pro nadcházející období. V současné době spolu již diskutujeme a spolupracujeme na přípravě Koncepce rozvoje ČJF v oblasti sportu, propagace, rozpočtování, vzděláváni a legislativy. 

 

 

Aktualizace 26. 11.: Na prezidenta ČJF bude kandidovat Ing. Richard Benýšek, což nám potvrdil dnes v 9 hodin ráno v emailu: "Ano, byl jsem osloven koňáky, členy ČJF, zda v případě, že budou volby prezidenta ČJF, zda bych jako aktivní jezdec a člen ČJF  kandidaturu na prezidenta zvážil. A já tuto nabídku  přijal. Je to neskutečná výzva a myslím, že ČJF umím dát nový směr." Ing. Richard Benýšek je také představitelem Dostihového spolku, sám podniká na farmě Čiperný Grunt.  

Již v říjnovém Jezdectví jsme přinesli s Ing. Benýškem jako sponzorem KMK rozhovor o chovu koní.

 

 


 

 

Konference oblastí

Nejzažší datum pro konání oblastní konference je 10. března 2019.

 

Zlínská oblast

Volební konference se uskutečnila 5. 1. 2019 v zámecké restauraci v Holešově od 10 hodin | Usneseni, Zápis 1, Zápis 2

Kandidátem oblasti na prezidenta ČJF je Ing. Richard Benýšek.

 

Severočeská oblast

V sobotu 19.1. od 10.00 hod. na Zámku v Jílovém. Pozvánka, delegační lístek a bližší info zde | Usnesení, Zápis

Oficiální vyjádření k situaci vzniklé ohledně voleb do OV Severočeské oblasti

 

 

Severomoravská oblast

Ve středu 6.2.2019 od 17.00 se uskuteční v Klimkovicích (konferenční sál Sanatoria Klimkovice) volební konference Severomoravské oblasti. Usnesení | Zápis

 

Královehradecká oblast

Dne 9. 2. od 14 hodin, motel Arkus, Černožice. Usnesení.

 

Jihočeská oblast

Dne 13. 2. 2019 od 16,00 hodin v Češnovické hospodě v Češnovicích. Pozvánka

Kandidáti: Ing. Jiří Mayer, Mgr. Kateřina Hanušová, Luboš Kozák, Jana Kreidlová, Ing. Zuzana Horká, Zuzana Baloušková, Jan Valenta

 

Středočeská oblast

Dne 16. 2. od 14 hodin v budově ČUS Nymburk. Pozvánka, plná moc. Seznam navržených kandidátů | Usnesení

 

Oblast Vysočina

Proběhne 16. února 2019 od 10:00 hodin v Pivovarské restauraci v Jihlavě. Pozvánka a delegační list | Usnesení

Návrhy na předsedu: František Háva, Zdeněk Hrnčíř, Dušan Simovski

Návrhy na členy OV: Zdeněk Bambuch, Jitka Beranová, Jaroslav Grodl, František Háva, Zdeněk Hrnčíř, Ing. Lukáš Krajíček, Lenka Lovětínská, Zdeněk Ságl, Dušan Simovski, Ing.Patrik Sukdolák, Ing, Magda Škardová, Ing. Pavel Vaněk, Ing. Klára Vaňková, Jiří Vejmělek, Andrea Vejmělková.

 

Jihomoravská oblast

Dne 27. 2. od 16 hodin v restauraci U Nedbálků, Ostrovačice.

 

Plzeňská oblast

Dne 1. 3. od 17 hodin v restauraci Sparta, Sulkov.

Kandidáti do oblastního výboru. Další návrhy možné hlásit sekretáři do 22. 2. 2019

 

Oblast Praha

Středa 6. 3. 2019, od 18 hodin, Praha Strahov. Pozvánka. Seznam navržených kandidátů

 

 

Karlovarská oblast

Dne 7. 3. od 18 hodin. JS Gabrielka - Dvůr Stráň.

 

Východočeská oblast

Dne 3. 3. 2019 od 14 hodin v sále Císařského hostince v Kladrubech nad Labem

Publikováno: 16.2.2019 17:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 2/2019