Prague PlayOffs 2020 - prodej vstupenek od prosince

Galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs se vrátí do pražské O2 areny také v roce 2020. Vyvrcholení celoročních sérií Global Champions League a Longines Global Champions Tour se v Praze uskuteční od 19. - 22. listopadu 2020. Prodej vstupenek začne už 10. prosince. 

Finále prestižní světové série Global Champions se uskuteční v pražské O2 areně potřetí v řadě.  Vstupenky na galashow jdou do prodeje již  ve čtvrtek 10. prosince. „Jak při premiéře, tak v rámci druhého ročníku nás zájem veřejnosti o vrchol parkurové sezony potěšil - a proto jsme se rozhodli vyjít jim vstříc a začít s prodejem vstupenek na třetí ročník už v prosinci. Věřím, že pro spoustu fanoušků parkurového sportu bude vstupenka na Prague Playoffs dobrým tipem na vánoční dárek,“ říká Jan Andrlík, předseda organizačního výboru Global Champions Prague Playoffs a zástupce organizátora - Czech Equestrian Teamu.

K dispozici budou denní vstupenky, ale také VIP vstupenky, partyboxy či místa u stolů na klubovém patře. Vstupenky bude možné zakoupit prostřednictvím sítí Ticketmaster (www.ticketmaster.cz) a  Ticketportal (www.ticketportal.cz).

Publikováno: 24.11.2019 16:20:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 12/2019