Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v červenci 2017 sledujte s námi v tomto článku. 13. - 16. 7. Gross Viegeln: GP - 7. A. Kellnerová a Classic
6. - 9. 7. Knokke
neděle: 145 cm - 20. E. de Moussac a Kanonja 4 tr. b.
sobota: 145 cm - 11. E. de Moussac a Domino van de Valhoeve, 7letí - 41. E. de Moussac a Brighton Bay 10 tr. b.,
pátek: 140 cm - 4. E. de Moussac a Kanonja, 145 cm - 20. E. de Moussac a Domino van de Valhoeve 0/4 tr. b., 145 cm - 25. E. de Moussac a Bella Brown, 7letí - 7. E. de Moussac a Brighton Bay
čtvrtek: 145 cm - 24. E. de Moussac a Domino van de Valhoeve 4 tr. b., 145 cm - 30. E. de Moussac a Bella Brown, CSI5* 145 cm - 20. E. de Moussac a Kanonja 4 tr. b., 7letí - 31. E. de Moussac a Brighton Bay 4 tr. b.
13. - 16. 7. Gross Viegeln
neděle: 140 cm - 9. L. Perutíková a Anja 561 4 tr. b., mladí koně - 23. A. Kellnerová a Colando 21, GP - 7. A. Kellnerová a Classic
sobota: 130 cm - 14. L. Perutíková a Anja 561 4 tr. b.,
pátek: mladí koně - 42. Colando 21 a A. Kellnerová 4 tr. b., 140 cm - 5. L. Perutíková a Anja 561, 140 cm - 14. L. Perutíková a Lionheart 11 4 tr. b.,
čtvrtek: mladí koně - 55. Colando 21 a A. Kellnerová 4 tr. b., 140 cm - 35. A. Kellnerová a Classic, 82. A. Kellnerová a I'm Special Van't Heike 8 tr. b.,
CSIYH Valkenswaard 17 - 19/07
Emma Augier de Moussac
středa: 6letí finále - 34. E. de Moussac a Gradetty, 8letí finále - 21. E. de Moussac a J.C.S. Chacco Dia
úterý: 6letí - 13. E. de Moussac a Gradetty
ponděí: 6letí - 28. E. de Moussac a Gradetty, 8letí - 12. E. de Moussac a J.C.S. Chacco Dia
CSI3*/1*/CSIYH Wilków, Jakubowice 19 - 23/07
CSI3*/2*/CSIYH Knokke 19 - 23/07
Anna Kellnerová
čtvrtek: 7letí - 39. A. Kellnerová a Colando 21, 135 cm - 20. A. Kellnerová a Classic, 130 cm - 57. A. Kellnerová a Calcourt Falklund 5 tr. b., 140 cm - 161. A. Kellnerová a I'm Special Van't Heike 10 tr. b.
středa: 7letí - 20. A. Kellnerová a Colando 21
CSI4*/CSIYH Šamorín 20 - 23/07
CSI2*/1*/CSIYH Opglabbeek 20 - 23/07
E. de Moussac, F. Doležal, J. Šíma, L. Šobichová, K. Pajtlová
CSI5* Berlin 27 - 30/07
Aleš Opatrný, Anna Kellnerová
CSI4*/CSIYH Šamorín 27 - 30/07
CSI1* Lier 27 - 30/07
Eliška Hrdá
6. - 9. 7. Hartpury
neděle: Grand Prix Special - 12. P. Rubíčková a Xangai
sobota: CDI Intermediate I - 21. K. Cox a Ajorno
pátek: Grand Prix - 27. P. Rubíčková a Xangai
CH-EU-D pony Kaposvar 25 - 30/07
N. Feherová, J. Pásková, J. Sekaninová
CDI2* Hickstead 27 - 30/07
Kateřina Cox (MR)
CEI2* Mouzieys Teulet 20 - 23/07
Nadia Nave
CAIO4* Aachen 18 - 23/07
Jiří Nesvačil ml.
CH-EU Pony Kaposvar 25 - 30/07
B. Vaňková
CIC2*/1* Tongeren 27 - 30/07
Eliška Opravilová