Zahraniční výjezdy v červnu 2019: Wr. Neustadt, Strzegom

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v červnu 2019 sledujte s námi v tomto článku.

SKOKY

CSIOJ/CSIOCh Hagen 11 - 16/06/2019

Š. Filip, D. Hakr, S. Najmanová, L. Najmanová, A. Opatrná, P. Pařenicová, V. Skutecký, F. Stružinský, T. Svobodová, K. Tomanová, S. Vingrálková

neděle:
CSIOJ 140 cm GP - 17. T. Svobodová a Kleiner Lord 16 4 tr. b., 33. K. Tomanová a Chacco Gold 4 tr. b., 41. S. Najmanová a Fhorla 4 tr. b., 47. S. Vingrálková a Kas-Sini DC 8 tr. b., 57. F. Stružinský a Bob Saint Clar 12 tr. b.

sobota:
CSIOJ 135 cm - 29. T. Svobodová a Britania 4 tr. b., 39. K. Tomanová a Armani code 9 4 tr. b., 

pátek:
CSIOJ Pohár národů - 1. Francie, 2. Irsko, 3. Nizozemsko... 10. Česká republika (F. Stružinský 9/9 tr. b., K. Tomanová 12/12 tr. b., T. Svobodová 8/8 tr. b., S. Vingrálková 0/0 tr. b.)
CSIOJ 140 cm - 15. S. Najmanová a Fhorla 4 tr. b.

čtvrtek:
CSIOJ 140 cm - 2. T. Svobodová a Kleiner Lord 16, 18. S. Najmanová a Fhorla 0/4 tr. b., 23. S. Vingrálková a L'Amour 1/4 tr. b., 25. K. Tomanová a Chacco Gold 5/0 tr. b., 29. F. Stružinský a Bob Saint Clar 0/6 tr. b., 
CSIOY individual final - 11. A. Held a Cara Mia III 4 tr. b.

středa: 
CSIOJ 135 cm - 13. T. Svobodová a Britania, 25. S. Vingrálková a Kas-Sini DC, 97. T. Markusková a Quentino Donth-M 6 tr. b., 110. K. Tomanová a Armani Code 9 26 tr. b.
CSIOY 145 cm - 50. A. Held a Cara Mia III 16 tr. b.

 

CSI5*/CSIYH Villa, Treffen 14 - 16/06/2019

Emma Augier de Moussac

sobota: 7letí 140 cm - 4. E. de Moussac a Homey, 

pátek: 7letí 140 cm - 1. E. de Moussac a Homey, 150 cm - 19. E. de Moussac a J.C.S. Chacco Dia 8 tr. b., 

 

CSI3*/2*/CSIYH Knokke 19 - 23/06/2019

Emma Augier de Moussac

 

CSI2*/CSIYH Wr. Neustadt 25 - 30/06/2019

Alžběta Malcová, Kamil Papoušek

neděle: 130 cm - 21. M. Rodová a Goya Des Terdrex Z 4 tr. b., 24. M. Rodová a Hiletton 4 tr. b., 

sobota: 5letí - 3. K. Papoušek a Cherrado, 8. M. Rodová a Orienta Van Prinseveld, 19. M. Rodová a Old Flash 4 tr. b., 6letí - 11. K. Papoušek a Charlyn 4 tr. b., 19. K. Papoušek a Nativio Van Het Leliehof 4 tr. b., 26. M. Rodová a Night Van De Kwakkelhoek 4 tr. b., 7letí - 1. K. Papoušek a Great Feeling, 13. K. Papoušek a Harvey 5 tr. b., 16. K. Papoušek a Mister Star VD Zandhoeve 8 tr. b., 140 cm - 39. K. Papoušek a Goofy 12 tr. b., 44. M. Rodová a Jersy Flower 24 tr. b., 

pátek: 125 cm - 31. M. Rodová a Hiletton 1 tr. b., 49. M. Rodová a Goya Des Terdrix Z 8 tr. b., 135 cm - 6. M. Rodová a Jersy Flower

čtvrtek: 110 cm - 1. A. Malcová a Lola, 120 cm - 25. A. Malcová a Exclusive S Look At Me, 135 cm - 40. M. Rodová a Jersy Flower 4 tr. b., 81. K. Papoušek a Goofy 20 tr. b., 125 cm - 35. M. Rodová a Hiletton, 41. M. Rodová a Goya Des Terdrix Z, 

středa: 5letí - čistě M. Rodová a Orienta Van Prinseveld, K. Papoušek a Cherrado, 20. M. Rodová a Old Flash 4 tr. b., 6letí - čistě M. Rodová a Night Van De Kwakkelhoek, K. Papoušek a Charlyn, 31. K. Papoušek a Nativio Van Het Leliehof 4tr. b., 7letí - čistě K. Papoušek a Great Feeling, K. Papoušek a Mister Star VD Zandhoeve, 13. K. Papoušek a Harvey 4 tr. b., 110 cm - 1. A. Malcová a Bluebelle, 12. A. Malcová a Lola 4 tr. b., 

úterý: 5letí - čistě M. Rodová a Orienta Van Prinseveld, K. Papoušek a Cherrrado, 19. M. Rodová a Old Flash 4 tr. b., 6letí - čistě M. Rodová a Night Van De Kwakkelhoek, K. Papoušek a Nativio Van Het Leliehof, K. Papoušek a Charlyn, 7letí - 11. K. Papoušek a Mister Star VD Zandhoeve 4 tr. b., K. Papoušek a Great Feeling 4 tr. b., 19. K. Papoušek a Harvey 9 tr. b., 110 cm - 1. A. Malcová a Lola, 3. A. Malcová a Bluebelle, 130 cm - 27. K. Papoušek a Goofy 4 tr. b.

 

CSI3*- W/CSIYH Budapest 26 - 30/06/2019

Emma Augier de Moussac, Matěj Kotalík

Samostatný článek

 

DREZURA

CDI4*/CDIJ/CDIYH Achleiten 13 - 16/06/2019

E. Jančaříková, H. Vášáryová, J. Zamec, E. Skřivanová, E. Vavříková, V. Bělinová

sobota: IMA - 4. V. Bělinová a Conelly 60%, 5letí - 2. J. Zamec a Lets Dance, 6letí - 3. H. Vášáryová a Winston, Junioři jednotlivci - 6. E. Vavříková a Belle Ennie 69,412%, 7. E. Vavříková a Siracusa 69,265%, 16. E. Skřivanová a Farewell 65%, 

pátek: 7letí - 3. H. Vášáryová a David Du Plessis-Belliere, 

čtvrtek: 7letí - 5. H. Vášáryová a David Du Plessis-Belliere, junior team - 1. E. Vavříková a Belle Ennie 71,152%, 6. E. Vavříková a Siracusa 67,212%, 16. E. Skřivanová a Farewell 64,909%

 

CDIP Exloo 27 - 30/06/2019 - Barbora Kavanová

 

 

VŠESTRANNOST

CCI2*/CCI3* Kreuth 19 - 23/06/2019

E. Orctová, M. Trunda, A. Svobodová, 

 

CCI Strzegom 26 - 30/06/2019

G. Adamcová, P. Lacina, V. Příhodová, K. Vávrová, J. Abík, M. Příhoda, E. Opravilová, R. Pokorný

celkové výsledky: CCI4*-L - 12. R. Pokorný a Floor, 13. E. Opravilová a Dunkas A, CCI3*-S - 10. V. Příhodová a Expresso-EV, 40. P. Březina a Cona Cia, 51. P. Lacina a Trik, CCI3*-L - M. Příhoda a Kamikatze elim., CNC1* - 2. M. Příhoda a Alantino, 21. K. Chorovská a Cassini's Girl, R. Pokorný a Connor elim, M. Příhoda a Wakat elim, CNC L - 9. B. Šeligová a Gepetto, 26. E. Opravilová a Corratino, 

výsledky po drezuře a parkuru: CCI2*-S - 9. M. Příhoda a Eldorado, 50. G. Adamcová a Quantos Mer, CNC2* - 7. P. Lacina a Kima-H, 

 

SPŘEŽENÍ

CAI Ksiaz 13 - 16/06/2019

M. Kořínek, M. Sedlinská, V. Coufalík, M. Jelínková

 

CAI3*- H4 - WCup Riesenbeck 20 - 23/06/2019

Jiří Nesvačil jr.

 

CAI3* Altenfelden 20 - 23/06/2019

Jiří Nesvačil, Josef Hrouda

 

VYTRVALOST

CEI2* Šamorín 14 - 16/06/2019

Michaela Jakešová

 

PARADREZURA

CPEDI3* Kronenberg 06 - 09/06/2019

Anastasja Vištalová

 

REINING

CRI3* Wr. Neustadt 07/06/2019

Jonáš Bujnoch, Markéta Steyerová

 

VOLTIŽ

CVI Pezinok 13 - 16/06/2019

Seznam přihlášených

Publikováno: 30.6.2019 14:10:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2019