Zahraniční výjezdy v dubnu 2017: Nedělní vítězství Emmy Augier de Moussac

3. - 9. 4. San Giovanni: úterý: 5letí - čistě Haro-N a Z. Zelinková, 6letí - čistě Lint a Z. Zelinková, Calira T a Z. Zelinková, neděle: 120/125 cm junior tour - 1. N. Kreislová a Remus

6. - 9. 4. Stadl Paura: pátek - FEI Preliminary Test 7letí - 1. H. Vašáryová a Silky Moves

6. - 9. 4. Kronenberg: neděle - 135 cm - 1. E. de Moussac a Cadell, CSI1* GP 130 cm - 1. E. de Moussac a Estella W

8. 4. Jaroskzowka:  CNC-L: 1. M. Příhoda a Hennesy

7. - 9. 4. Plavecké Podhradie: 60 km - 1. K. Kyselá a Car Cedar

13. - 16. 4. Opglabbeek: neděle - 135/140 cm - 1. E. de Moussac a Copia

20. - 23. 4. Linec: pátek: 130 cm - 1. M. Rodová a Aurena, sobota: 130 cm - 1. M. Rodová a Aurena, neděle130 cm Children GP - 1. T. Svobodová a Tinarana Sultan, 135/140 cm Junior GP - 2. S. Vingrálková a Chieano

20. - 23. 4. Opglabbeek: pátek: 7letí - 1. Cartano K a K. Papoušek

27. - 30. 4. Linec: čtvrtek: 120 cm - 1. O. Zvára a Bul Buli B

25. - 30. 4. Lummen: středa: 140 cm - 1. E. de Moussac a Copia, pátek: 140 cm - 1. E. de Moussac a Cadell, neděle: 7letí - 1. Brighton Bay a E. de Moussac

SKOKY

27/03 - 02/04 CSI3*/1*/CSIJ/CSIYH San Giovanni 

N. Kreislová, T. Markusková, S. Najmanová, A. Malcová, K. Papoušek

neděle: 145 cm - 4. K. Papoušek a Flying, 135 cm - 41. N. Kreislová a Atos-H 19 tr. b., GP - 13. K. Papoušek a Centisimo, 120/125 cm - 1. N. Kreislová a Vanilla, 125/130 cm - 26. N. Kreislová a Remus 8 tr. b., 

sobota: 130 cm - 30. S. Najmanová a Lexus 79 4 tr. b., 41. S. Najmanová a Casanova S 8 tr. b., 53. N. Kreislová a Atos-H 21 tr. b., 140 cm - 4. K. Papoušek a Nadal Z, 125-130 cm - 30. A. Malcová a Casper 0/4 tr. b., 40. S. Najmanová a Stardano 4 tr. b., 43. N. Kreislová a Remus 4 tr. b., 61. T. Markusková a Ascobar 12 tr. b., 120-125 cm - 11. A. Malcová a Cartoocci, 26. T. Markusková a Esclusivo Davidov 4 tr. b., 28. N. Kreislová a Balina 5 4 tr. b., 

pátek: 135 cm - 29. S. Najmanová a Lexus 79 4 tr. b., 35. K. Papoušek a Flying, 140 cm - 56. K. Papoušek a Centisimo 0/5 tr. b., 80. K. Papoušek a Qentino Donth-M 8/5 tr. b., 145 cm - 20 K. Papoušek a Nadal Z 0/4 tr. b., 130 cm - 46. N. Kreislová a Atos-H 8 tr. b., 52. T. Markusková a Ilana van de Eedthoek 12 tr. b., 125-130 cm - 27. A. Malcová a Casper 4 tr. b., 32. S. Najmanová a Stardano 7 tr. b., 34. T. Markusková a Ascobar 10 tr. b., 120-125 cm - 3. N. Kreislová a Remus, 23. T. Markusková a Esclusivo Davidov, 24. A. Malcová a Cartoocci, 110-115 cm - 32. N. Kreislová a Balina 5 8 tr. b., 

čtvrtek: 140 cm - 8. K. Papoušek a Qentino Donth-M, 91. K. Papoušek a Nadal Z 9 tr. b., 135 cm - 66. S. Najmanová a Casanova S 4 tr. b., 93. S. Najmanová a Lexus 79 16 tr. b., 96. T. Markusková a Ilana Van de Eedthoek 17 tr. b., 5letí - čistě Mister Star VD Zandhoeve a K. Papoušek, 6. Great Feeling a K. Papoušek 4 tr. b., 6. Idefix Del Laghetto a K. Papoušek 4 tr. b., 6letí - 21. U Wiana Van De Tojopehoeve Z a T. Markusková 4 tr. b., 7letí - 6. Cartano K a K. Papoušek, 

středa: 5letí - 3. Great Feeling a K. Papoušek, 5. Idefix Del Laghetto a K. Papoušek, 7. Mister Star VD Zandhoeve a K. Papoušek 8 tr. b., 6letí - 4. U Wiana van de Tojopehoeve Z a T. Markusková, 7letí - 16. Cartano K a K. Papoušek 4 tr. b., 

úterý: 5letí - čistě Great Feeling a K. Papoušek, Mister Star VD Zandhoeve a K. Papoušek, Idefix Del Laghetto a K. Papoušek, 6letí - čistě U Wiana Van de Tojopehoeve Z a T. Markusková, 7letí - 8. Cartano K a K. Papoušek, 


28/03 - 02/04 CSI3*/1* Oliva, Valencia 

M. Kukačka, S. Motyguine, V. Malák

sobota: 130 cm - 4. S. Motyguine a Extreme Chaos van den Daal

pátek: 125 cm - 46. V. Malák a Eiflorri 4 tr. b., 

čtvrtek: 130 cm - 52. S. Motyguine a Extreme Chaos van den Daal 7 tr. b., 140 cm - 11. S. Motyguine a Dylan, 125 cm - V. Malák a Eiflorri 4 tr. b., 

 

30/03 - 02/04 CSI2*/1*/CSIYH Kronenberg 

Emma Augier de Moussac

neděle: 135 cm - 18. E. de Moussac a J.C.S. Chacco Dia, 145 cm - 19. E. de Moussac a Bella Brown 4 tr. b.

sobota: 120 cm - 2. E. de Moussac a Gismo, 125/130 cm - 32. E. de Moussac a Gradetty 8 tr. b., 

pátek: 140 cm - 60. E de Moussac a J.C.S. Chacco Dia 4 tr. b., 125/130 cm - 33. E. de Moussac a Gradetty 4 tr. b., 145 cm - 15. E. de Moussac a Bella Brown 1 tr. b., 

čtvrtek: 140 cm - 43. E. de Moussac a Bella Brown 4 tr. b., 125 cm - 21. E. de Moussac a Gradetty 0/4 tr. b., 140 cm - 59. E. de Moussac a J.C.S. Chacco Dia 6 tr. b., 

 

03 - 09/04 CSI3*/1*/CSIJ/CSIYH San Giovanni 

N. Kreislová, T. Šalková, Z. Zelinková, O. Zvára

neděle: 145 cm - 22. O. Zvára a Quimero M 1 tr. b., 24. Z. Zelinková a Kleiner Lord 16 4 tr. b., 125/130 cm - 17. O. Zvára a Damon, 33. N. Kreislová a Vanilla 4 tr. b., 36. T. Šalková a Diger 4 tr. b., 120/125 cm junior tour - 1. N. Kreislová a Remus

sobota: 140 cm - 14. Z. Zelinková a Evita R, 19. O. Zvára a Chaccolan, 64. O. Zvára a Quimero M 4 tr. b., 145 cm - 18. O. Zvára a Cento Lano, 52. Z. Zelinková a Kleiner Lord 16, 61. T. Šalková a Cascar, 135 cm - N. Kreislová a Atos-H 12tr. b., 125/130 cm - 6. T. Šalková a Diger, 26. O. Zvára a Damon, 48. N. Kreislová a Balina 5 0/4 tr. b., 54. N. Kreislová a Vanilla, 120/125 cm - 3. N. Kreislová a Remus 4 tr. b., 

pátek: 145 cm - 28. Z. Zelinková a Caleri II, 46. O. Zvára a Cento Lano 0/4 tr. b., 125-130 cm - 14. N. Kreislová a Vanilla, 19. N. Kreislová a Balina 5, 36. T. Šalková a Diger 4 tr. b., 43. O. Zvára a Damon 4 tr. b., 120-125 cm - 1. N. Kreislová a Remus

čtvrtek: 140 cm - 25. O. Zvára a Chaccolan, 39. Z. Zelinková a Kleiner Lord 16, 85. O. Zvára a Quimero M, 135 cm - 2. Z. Zelinková a Evita R, 118. N. Kreislová a Atos-H 4 tr.b., 6letí - 16. Z. Zelinková a Calira T 4 tr. b., 22. Lint a Z. Zelinková 8 tr. b.,   

středa: 5letí - 3. Harco-N a Z. Zelinková 4 tr. b., 6letí - 9. Calira T a Z. Zelinková 8 tr. b., 10. Lint a Z. Zelinková 8 tr. b., 

úterý: 5letí - čistě Haro-N a Z. Zelinková, 6letí - čistě Lint a Z. Zelinková, Calira T a Z. Zelinková

 

06 - 09/04 CSI5* Mexico 

Anna Kellnerová, Aleš Opatrný

Samostatný článek

 

06 - 09/04 CSI2*/1*/CSIYH Kronenberg

Charlotte + Emma Augier de Moussac, P. Pešková

neděle: 130 cm - 22. P. Pešková a Bahrain Silver, 135 cm - 1. E. de Moussac a Cadell, CSI1* GP 130 cm - 1. E. de Moussac a Estella W, 14. Ch. de Moussac a Jules Verne DB 1 tr. b.

sobota: 135 cm - 57. E. de Moussac a Cadell 7 tr. b., 130 cm - 9. E. de Moussac a Estella W, 83. Ch. de Moussac a Jules Verne DB 4 tr. b., 140 cm - 3. E. de Moussac a Kanonja

pátek: 130 cm - 17. Ch. de Moussac a Jules Verne DB, 28. E. de Moussac a Estella W 4 tr. b., 30. P. Pešková a Bahrain Silver 4 tr. b., 140 cm - 37. E. de Moussac a Kanonja 0/4 tr. b., 135 cm - 12. E. de Moussac a Cadell, 145 cm - 16. E. de Moussac a Diva 1 tr. b., 

čtvrtek: 140 cm - 15. E. de Moussac a Diva, 140 cm - 47. E. de Moussac a Kanonja 4 tr. b.

 

10 - 16/04 CSI4*/2*/CSIYH San Giovanni 

T. Šalková, Z. Zelinková, O. Zvára

neděle: 145 cm - 16. O. Zvára a Quimero M 1 tr. b., 52. Z. Zelinková a Kleiner Lord 16 8 tr. b., CSI2* GP 145 cm - 9. Z. Zelinková a Evita R 0/8 tr. b., Grand Prix - 28. O. Zvára a Cento Lano

sobota: 150 cm - 46. O. Zvára a Quimero M 4 tr. b., 55. Z. Zelinková a Caleri II, 140 cm - 3. O. Zvára a Chaccolan, 17. T. Šalková a Cascar 4 tr, b,m 140 cm - 12. O. Zvára a Damon, 130 cm - 46. T. Šalková a Diger 4 tr. b., 120/125 cm - O. Zvára a Amaro Z 12 tr. b., 

pátek: 140 cm - 47. O. Zvára a Chaccolan 4 tr. b., 145 cm - 17. Z. Zelinková a Caleri II 2 tr. b., 41. T. Šalková a Cascar 20 tr. b., 150 cm - 25. O. Zvára a Cento Lano, 57. Z. Zelinková a Kleiner Lord 16, 140 cm - 33. Z. Zelinková a Evita R 4 tr. b., 61. O. Zvára a Damon 9 tr. b., 135 cm - 50. T. Šalková a Diger 8 tr. b., 59. P. Pešková a Bahrain Silver 12 tr. b., 120/125 cm - 39. O. Zvára a Amaro Z 6 tr. b., 

čtvrtek: 140 cm - 10. Z. Zelinková a Kleiner Lord 16, 48. T. Šalková a Cascar 4 tr. b., 52. O. Zvára a Quimero M 4 tr. b., 67. O. Zvára a Chaccolan 8 tr. b., 135 cm - 22. Z. Zelinková a Evita R 0/4 tr. b., 46. O. Zvára a Damon 11 tr. b., 130 cm - 27. T. Šalková a Diger 4 tr. b., 

středa: 5letí - 1. Harco-N a Z. Zelinková 4 tr. b., 6letí - 2. Calira T a Z. Zelinková, 6letí - 5. Lint a Z. Zelinková, 

úterý: 5letí - 15. Harco-N a Z. Zelinková 12 tr. b., 6letí - čistě Lint a Z. Zelinková, 15. Calira T  Z. Zelinková 4 tr.b., 

 

12 - 15/04 CSI5* Miami 

Anna Kellnerová, Aleš Opatrný

Samostatný článek

 

13 - 16/04 CSI2* Opglabbeek

Emma Augier de Moussac

neděle: 6letí - 12. E. de Moussac a Gradetty 0/4 tr. b., 135/140 cm - 1. E. de Moussac a Copia, 

sobota: 135 cm - 20. E. de Moussac a Chacco Dia 4 tr. b., 125 cm - Ch. de Moussac a Bella Bron elim., 145 cm - 4. E. de Moussac a Domino van de Valhoeve, 

pátek: 120 cm - 30. Ch. de Moussac a Bella Brown, 140 cm - 44. E. de Moussac a Domino Van De Valhoeve 4 tr. b., 140 cm - 2. E. De Moussac a Copia, 135 cm - 10. E. de Moussac a Chacco Dia, 6letí - 10. Gradetty a E. de Moussac

čtvrtek: 6letí - 24. Gradetty a E. de Moussac 4 tr. b., 135 cm - 10. E. de Moussac a Copia, 135 cm - 21. E. de Moussac a Domino Van De Valhoeve, 32. Ch. de Moussac a Bella Brown 2 tr. b., 120 cm - 55. Ch. de Moussac a Bella Brown 6 tr. b., 

 

19. - 21. 4. Antwerpy

Emma + Charlotte Augier de Moussac, Lada Šobichová

sobota: 145 cm - 4. E. de Moussac a Kanonja, 155 cm - 37. E. de Moussac a Diva

pátek: 135 cm - 29. L. Šobichová a L'Amour, 130 cm - 28. Ch. de Moussac a Jules Verne DB 4 tr.b., 145 cm - 14. E. de Moussac a Kanonja 4 tr. b., 

čtvrtek: 135 cm - 29. L. Šobichová a L'Amour 4 tr. b., 145 cm - 26. E. de Moussac a Kanonja 0/8 tr. b., 155 cm - 35. E. de Moussac a Diva 8 tr. b., 

středa: 125 cm - 26. Ch. de Moussac a Jules Verne DB, 135 cm - 27. L. Šobichová a L'Amour, 145 cm - 5. L. Šobichová a Lord D Or, 150 cm - 14. E. de Moussac a Diva 4 tr. b., 

 

20. - 23. 4. Eschwelier

Anna Kellnerová

sobota: 130 cm - 8. A. Kellnerová a I'm Special Van't Heike, 140 cm - 18. A. Kellnerová a Sucano

pátek: 130 cm - 31. A. Kellnerová a I'm Special Van't Heike 4 tr. b.

čtvrtek: 135 cm - 30. A. Kellnerová a Sucano, 

 

20 - 23/04 CSI Linec

N. Bielíková, K. de Jagerová, F. Doležal, I. Holíková, K. Málková, R. Doležal, R. Hoffmeisterová, T. Markusková, S. Najmanová, L. Portychová, D. Pospěch, M. Šťovíčková, A. Heldová, K. Kučerová, F. Stružinský, S. Vingrálková, V. Kuková, M. Michlíčková, J. Pásková, T. Svobodová

neděle: 130 cm Children GP - 1. T. Svobodová a Tinarana Sultan 4 tr. b., 2. M. Michlíčková a Doretto 8 4 tr. b., 7. V. Kuková a Shadow 4 tr. b., 9. J. Pásková a Unwanted 4 tr. b., 10. T. Svobodová a Cartagena W 4 tr. b., 11. T. Jakubcová a B Zarah R 14 4 tr. b., 135/140 cm Junior GP - 2. S. Vingrálková a Chieano, 

sobota: 120 cm - 3. M. Michlíčková a Doretto 8, 4. T. Svobodová a Terry Z, 6. J. Pásková a Unwanted, 7. T. Svobodová a Cartagena W, 130 cm - 1. M. Rodová a Aurena, 3. D. Pospěch a Casandra 2, 5. S. Vingrálková a Chieano, 6. K. Kučerová a Anabel Van't Kathof, 7. L. Portychová a Peggy 8, 130 cm - 2. I. Holíková a Luana T, 7. N. Bielíková a Vepora, 10. K. Dostálová a Mana, 13. K. Málková a Dedijt Je, 115 cm 5letí - 4. Centadinton a M. Rodová

pátek: 6-7letí 120/135 cm - 15. F. Doležal a Kancellara van de Lentakki, 120 cm - 3. M. Šťovíčková a Grandia, 5. S. Najmanová a Cassi Boy, 10. M. Šťovíčková a La Frei, 13. T. Markusková a Ilana van de Eedthoek, 15. M. Rodová a First-Lente T.S., 16. D. Pospěch a Global Loveaffair, 19. L. Portychová a Pontevino GD, 135 cm - 22. N. Bielíková a Caitoki II, 110/115 cm - 11. M. Michlíčková a Cornet's Boy, 120 cm - 7. V. Kuková a Shadow, 8. T. Svobodová a Tinarana Sultan, 9. J. Pásková a Unwanted, 130 cm - 1. M. Rodová a Aurena, 2. S. Najmanová a Lexus 79, 3. D. Pospěch a Casandra 2, 4. S. Najmanová a Casanova S, 130 cm - 7. I. Holíková a Luana T, 9. S. Vingrálková a Celana Z, 18. K. Dostálová a Mana, 19. N. Bielíková a Vepora, 

čtvrtek: 120 cm - 6. M. Šťovíčková a Grandia, 7. M. Rodová a Dicaprio, 13. S. Vingrálková a Celana Z, 15. T. Markusková a Ilana Van de Eedthoek, 16. L. Portychová a Pontevino GD, 18. S. Vingrálková a Dollar Look Van't A, 23. M. Rodová a First-Lente T.S., 5letí - 4. Centadinton a M. Rodová, 125/130 cm - 10. F. Doležal a Kancellara van de Lentakki, 135 cm - 3. A. Gasperl a Caillou 5, 7. V. Jelínková a Forever, 18. I. Holíková a Con No Name Z, 21. A. Baraldi a Elame, 140/145 cm - 12. A. Gasperl a Chacco Bella, 13. N. Bielíková a Carthinjo

 

20 - 23/04 CSI2*/1*/CSIYH Opglabbeek 

Alžběta Malcová, Kamil Papoušek

sobota: 145 cm - 6. K. Papoušek a Flying, 

pátek: 140 cm - 39. K. Papoušek a Centisimo 4 tr. b., 5letí - čistě Great Feeling a K. Papoušek, Chaccamila a K. Papoušek, 7letí - 1. Cartano K a K. Papoušek

čtvrtek: 5letí - čistě Great Feeling a K. Papoušek, Chaccamila a K. Papoušek, 7letí - 58. Cartano K a K. Papoušek 8 tr. b., 120 cm - 21. A. Malcová a Cartoocci 1 tr. b., 55. A. Malcová a Casper 11 tr. b.

 

27 - 30/04 CSI2*/1*/CSIJ Linz 

K. de Jagerová, S. Najmanová, O. Zvára, A. Gasperl, N. Kreislová

neděle: Junior GP - 6. K. Kučerová a Anabel Van't Kathof 1 tr. b., 12. S. Vingrálková a Chieano 5 tr. b., 20. S. Vingrálková a Celana Z 9 tr. b., 22. S. Najmanová a Lexus 79 13 tr. b., 26. S. Najmanová a Billy Baron Z 16 tr. b., 28. N. Kreislová a Balina 5 18 tr. b., 29. K. Kučerová a Timpex Abrand 24 tr. b., 135 cm - 2. S. Vingrálková a Dollar Look Van't A, 12. K. de Jagerová a Voigtsdorfs Cityslicker, 135 cm - 8. K. de Jagerová a Cinven CR, 16. A. Gasperl a Chaplin 96, 30. A. Gasperl a Caillou 5 6 tr. b., 57. A. Gasperl a Allman 4 tr.b., 66. O. Zvára a Damon 8 tr. b., 69. O. Zvára a Cenparo 9 tr. b., GP 145 cm - 22. A. Gasperl a Chacco Bella 10 tr. b., 28. O. Zvára a Chaccolan 12 tr. b., 30. K. de Jagerová a Candy Boy 20

sobota: 130 cm - 2. S. Vingrálková a Celana Z, 8. K. Kučerová a Anabel Van't Kathof 1 tr. b., 14. S. Najmanová a Lexus 79 4 tr. b., 17. S. Najmanová a Billy Baron Z 6 tr. b., 22. N. Kreislová a Balina 5 8 tr. b., 28. N. Kreislová a Vanilla 11 tr. b., 30. K. Kučerová a Timpex Abrand 13 tr.b.,  130 cm - 3. S. Vingrálková a Dollar Look Van't A, 22. K. de Jagerová a Voigtsdorfs Cityslicker 4 tr. b., 44. N. Kreislvá a Remus 14 tr. b.,  125 cm - 1. O. Zvára a Bul Buli B, 7. S. Najmanová a Stardano 4 tr. b., 12. S. Najmanová a Cassi Boy 4tr. b., 28. O. Zvára a Amaro Z 4 tr. b., 32. K. Kučerová a Easy Jet 8 tr. b., 115 cm - 6. L. Balhárková a Wulfenia, 145 cm - 13. A. Gasperl a Chacco Bella 1 tr. b., 30. O. Zvára a Chaccolan 5 tr. b., 

čtvrtek: 120 cm - 1. O. Zvára a Bul Buli B, 9. N. Kreislová a Remus, 34. K. Kučerová a Easy Jet 6 tr. b., 36. K. de Jagerová a Voigtsdorfs Cityslicker 7 tr. b., 38. S. Najmanová a Cassi Boy 8 tr. b., O. Zvára a Amaro Z 12 tr. b., 135 cm - 21. O. Zvára a Damon, 23. K. de Jagerová a Cinven CR, 44. A. Gasperl a Cassius Clay 29 8 tr. b., 48. O. Zvára a Cenparo 11 tr. b., 140/145 cm - 5. O. Zvára a Chaccolan, 15. K. de Jagerová a Candy Boy 20 1 tr. b., 76. A. Gasperl a Chaplin 96 18 tr. b., 110/115 cm - 10. L. Balhárková a Wulfenia 4 tr. b.

 


25. - 30. 4. CSIO5* Lummen

Emma Augier de Moussac

neděle: 140 cm - 34. E. de Moussac a Estella W 4 tr. b., 6letí - 18. Gradetty a E. de Moussac, 7letí - 1. Brighton Bay a E. de Moussac

pátek: 135 cm - 10. E. de Moussac a Estella W, 140 cm - 1. E. de Moussac a Cadell

čtvrtek: 120 cm - 22. E. de Moussac a Gradetty 4 tr. b., 135 cm - 34. E. de Moussac a Estella W 4 tr. b.

středa: 6letí - čistě Gradetty a E. de Moussac, 7letí - 6. Brighton Bay a E. de Moussac, 140 cm - 42. E. de Moussac a Cadell 4 tr. b.,  140 cm - 1. E. de Moussac a Copia

 

CSI5* Shangai

Anna Kellnerová

 

DREZURA

05 - 09/04 CDIJ Nieuw en Sint Joosland

Anna Hrudková

Junior Riders - Team Championship Test: 39. A. Hrudková a Zidane 59,730%

 

06 - 09/04 CDI3*/CDIYH Stadl Paura

Hana Vašáryová

pátek: Preliminary test 5letí - 3. H. Vašáryová a David Du Plessis-Belliere, FEI Prix St. Georges - 7. H. Vašáryová a Rock For Hit, FEI Preliminary Test 7letí - 1. H. Vašáryová a Silky Moves

sobota: 6letí - 1. Santos Dumont a H. Vařáryová, 5letí - 3. David Du Plesses-Belliere a H. Vašáryová

neděle: 7letí - 2. Silky Moves a H. Vašáryová, Intermediaire I - 7. H. Vašáryová a Rock For Hit, 6letí - 2. Santos Dumont a H. Vašáryová, 

 

28 - 30/04 CDI3*/CDIJ/CDIP Mariakalnok

Aneta Havlíčková, Eva Vavříková, Fabrizio Sigismondi, Julie Sekaninová

pondělí: Junior freestyle - 7. E. Vavříková a Belle Ennie, 8. A. Hanačková a Well Done

neděle: Intermediate I - 13. F. Sigismondi a Drambuie Ak, Pony Freestyle - 10. J. Sekaninová a Don Johnson, Junior freestyle - 8. E. Vavříková a Dimple, Junior Individual - 8. A. Hanáčková a Well Done, 10. A. Havlíčková a Fieneke, 11. E. Vavříková a Belle Ennie, 

sobota: pony individual - 7. J. Sekaninová a Don Johnson, junior team - 3. A. Havlíčková a Fieneke, E. Vavříková a Belle Ennie, A. Hanáčková a Well Done, junior individual - 13. E. Vavříková, 

pátek: pony teeam - 11. J. Sekaninová a Don Johnson, Prix St. Georges - 11. F. Sigismondi a Drambuie Ak, junior team - 20. E. Vavříková a Dimple, 22. A. Havlíčková a Ce Soir, 

 

VŠESTRANNOST

06 - 09/04 CIC1* Kreuth

Barbora Kamírová

drezura: 21. B. Kamírová a Vanessa Mae 55,90 tr. b.

kros: 17. B. Kamírová a Vanessa Mae 55,90 tr. b.

celkové výsledky: 28. B. Kamírová a Vanessa Mae 71,90 tr. b.

 

06 - 09/04 CIC3* Vairano

Robert Pokorný

drezura: 5. R. Pokorný a Boline, 8. R. Pokorný a Graf Reinette

cross country: R. Pokorný a Graf Reinette nedokončil, R. Pokorný a Boline vzdal

 

08 - 09/04 CIC1*/CIC2* Jaroszowka 

P. Lacina, A. Lexová, M. Příhoda, G. Slavíková, M. Příhoda, P. Vančura

CIC2*: 5. M. Příhoda a Lord, CIC1*: 3. M. Příhoda a Ferreolus Lat, CNC-P: 25. K. Ivančáková a Cra, 36. J. Abík a Medock, CNC-L: 1. M. Příhoda a Hennesy, 3. M. Příhoda a Magic, 5. P. Vančura a Certina, 15. P. Vančura a Allegrovivo,18. J. Kabelka a Cairo, 20. P. Lacina a Trik, 

 

21 - 23/04 CIC2* Sopot 

Iva Baďurová

 

21 - 23/04 CIC3* Dunakeszi

Eliška Opravilová

 

28 - 30/04 CCI3* Sopot

Iva Baďurová

 

VYTRVALOST

31/03 - 01/04 CEI Fontainebleau

Tereza Kopecká

 

07 - 09/04 CEI Plavecké Podhradie

Tereza Kopecká

60 km - 1. K. Kyselá a Car Cedar, 80 km - 1. P. Jadlovský a Rachel 4, 2. T. Kopecká a Victor Destourelles, 5. Z. Doubková a Rijad IBN Ramira, 

 

14 - 16/04 CEI Šamorín

Janek Kroupa, Eliška Kubíčková

 

SPŘEŽENÍ

20 - 23/04 CAI Kladruby nad Labem

 

REINING

15/04 CRI Kreuth 

 

VOLTIŽ

13 - 16/04 CVI Fossalta di Portogruaro

JK Voltiž Albertovec, JK Voltiž Tlumačov, 

 

PARADREZURA

30/03 - 02/04 CPEDI3* Deauville

Anastasja Vištalová

sobota: FEI Individual Championship Test I - 10. A. Vištalová a Dominique 61,393%

pátek: FEI Team Test I - 9. A. Vištalová a Dominique 63,393%

Publikováno: 1.5.2017 17:10:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 9/2017