Zahraniční výjezdy v říjnu 2018: Wiener Neustadt, Exloo, Zakrzow, Opglabbeek, Kronenberg, Michalowice

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v říjnu 2018 sledujte s námi v tomto článku.

SKOKY

CSI2*/CSI1*/CSIYH Oliva, Valencia 02 - 07/10/2018

A. Kellnerová, Z. Zelinková

neděle: 140 cm - 17. Z. Zelinková a Larima, 145 cm GP - 17. Z. Zelinková a Caleri II 2 tr. b.

sobota: 130 cm - 8. A. Kellnerová a Colando 21, 10. A. Kellnerová a Silverstone G, 135 cm - 9. Z. Zelinková a Larima, 28. A. Kellnerová a Balguero 8 tr. b., 

pátek: 135 cm - 34. A. Kellnerová a Balguero, 55. Z. Zelinková a Larima 4 tr. b., 145 cm - 15. Z. Zelinková a Caleri II 0/4 tr. b.

čtvrtek: 130 cm - 36. A. Kellnerová a Silverstone G, 64. A. Kellnerová a Colando 21 11 tr. b., 135 cm - 12. Z. Zelinková a Calira T 0/4 tr. b., 125 cm - 12. Z. Zelinková a Ekatharina 0/4 tr. b., 20. Z. Zelinková a Cayento Z 4/0 tr. b., 145 cm - 16. Z. Zelinková a Caleri II 4 tr. b., 

středa: 6letí - 6. Z. Zelinková a Ekatharina, 7letí - 22. Z. Zelinková a Lint 4 tr. b., 28. Z. Zelinková a Calira T 9 tr. b.

úterý: 6letí - čistě Z. Zelinková a Ekatharina, 21. Z. Zelinková a Cayento Z 2 tr. b., 7letí - 19. Z. Zelinková a Lint 4 tr. b., 19. Z. Zelinková a Calira T 4 tr. b.

 

CSI2*/CSIYH Wr. Neustadt 04 - 07/10/2018

K. Endrýsová, L. Hošková, P. Pařenicová, Ž. Pokorná

neděle: 135 cm - 31. P. Pařenicová a Calleda 13 tr. b., 

sobota: 1255/130 cm - 21. Ž. Pokorná a Hudalma 8 tr. b., 135 cm - 1. P. Pařenicová a Calleda, 25. P. Pařenicová a Sarah Sun 4 tr. b., 49. Ž. Pokorná a Zuliantha Fortuna 15 tr. b., 120 cm - 10. L. Hošková a Elliot 133 4 tr. b., 37. K. Endrýsová a Crack N 20 tr. b., 

pátek: 120/125 cm - 16. Ž. Pokorná a Hudalma 4 tr. b., 120 cm - 27. L. Hošková a Elliot 133 4 tr. b., 31. K. Endrýsová a Zacate Cas 4 tr. b., 130 cm - 10. P. Pařenicová a Sarah Sun, 59. Ž. Pokorná a Zuliantha Fortuna 16 tr. b.

čtvrtek: 115 cm - 10. L. Hošková a Elliot 133, 11. K. Endrýsová a Crack N, 120/125 cm - 13. Ž. Pokorná a Hudalma 4 tr. b., 130 cm - 6. P. Pařenicová a Calleda, 59. P. Pařenicová a Sarah Sun 8 tr. b., 

 

CSI2*/CSI1*/CSIYH Oliva, Valencia 09 - 14/10/2018

A. Kellnerová, Z. Zelinková, 

neděle: 130 cm - 17. A. Kellnerová a Calcourt Falklund, 26. A. Kellnerová a Colando 21 4 tr. b., 140 cm - 28. Z. Zelinková a Larima 4 tr. b., 40. A. Kellnerová a Balguero 9 tr. b., 145 cm GP - 49. Z. Zelinková a Caleri II 21 tr. b.

sobota: 130 cm - 10. A. Kellnerová a Colando 21, 140 cm - 16. Z. Zelinková a Lint 4 tr. b., 145 cm - 16. A. Kellnerová a Silverstone G 1 tr. b., 35. Z. Zelinková a Larima 8 tr. b., 

pátek: 135 cm - 22. A. Kellnerová a Silverstone G, 140 cm - 44. Z. Zelinková a Lint 23 tr. b., 140 cm - 38. A. Kellnerová a Balguero 15 tr. b., 145 cm - 60. Z. Zelinková a Caleri II 16 tr. b., 

čtvrtek: 130 cm - 41. A. Kellnerová a Balguero 0/6 tr. b., 55. A. Kellnerová a Colando 21 8 tr. b., 135 cm - 27. Z. Zelinková a Lint, 6letí - 8. Z. Zelinková a Ekatharina, 15. Z. Zelinková a Cayento Z, 7letí - 14. Z. Zelinková a alira T 0/4 tr. b., 145 cm - 43. Z. Zelinková a Larima 8 tr. b., 

středa: 6letí - 14. Z. Zelinková a Ekatharina 0/4 tr. b., 7letí - 15. Z. Zelinková a Calira T 4 tr. b., 

úterý: 6letí - čistě Z. Zelinková a Cayento Z, Z. Zelinková a Ekatharina, 7letí - čistě Z. Zelinková a Calira T

 

CSI2*/CSI1* Moorsele 11 - 14/10/2018

Eliška Hrdá

 

CSI2*/CSIYH Michalowice 18 - 21/10/2018

Marek Klus, Aleš Opatrný, Vladislava Humplíková, Jiří Hruška, Sára Vingrálková

neděle: 6/7letí - 3. M. Klus a Solidat, 5. A. Opatrný a Forewer, 8. A. Opatrný a Areto, 17. S. Vingrálková a Camparo 4 tr. b., 135 cm GP - 5. A. Opatrný a VDL Fakir, 9. V. Humplíková a Buena Utopia 4 tr. b., 145 cm - 16. J. Hruška a Orida-M 4 tr. b., 17. M. Klus a Carison 8 tr. b.

sobota: 6/7letí - 1. M. Klus a Solidat, 7. A. Opatrný a Areto, 20. A. Opatrný a Forewer 4 tr. b., 22. S. Vingrálková a Camparo 4 tr. b., 130 cm - 3. V. Humplíková a Gilea, 140 cm - 1. S. Vingrálková a Celana Z, 12. A. Opatrný a Idario Van Het Netehof 4 tr. b., 17. S. Vingrálková a Kas-Sini DC 4 tr. b., 18. J. Hruška a Accoradia MX i2M 4 tr. b., 28. A. Opatrný a Chacha 8 tr. b.

pátek: 6-7letí - 16. A. Opatrný a Areto, 22. M. Klus a Solidat 0/4 tr. b., 23. S. Vingrálková a Camparo 4/0 tr. b., 30. A. Opatrný a Forewer 4/0 tr. b., 140 cm - 10. A. Opatrný a Clintgold, 11. A. Opatrný a Idario Van Het Netehof 0/4 tr. b., 17. S. Vingrálková a Kas-Sini DC 0/el, 145 cm - 7. J. Hruška a Orida-M, 19. M. Klus a Carison 8 tr. b., 21. A. Opatrný a Chacha 8 tr. b., 29. S. Vingrálková a Celana Z 20 tr. b., 

čtvrtek: 130 cm - 11. A. Opatrný a VDL Fakir 1 tr. b., 16. V. Humplíková a Buena Utopia 8 tr. b., 135 cm - 4. J. Hruška a Acoradia MX i2M, 20. S. Vingrálková a Kas-Sini DC 4 tr. b., 140 cm - 1. A. Opatrný a Idario Van het Netehof, 17. M. Klus a Carison 4 tr. b., 19. J. Hruška a Orida-M 4 tr. b., 24. S. Vingrálková a Celana Z 7 tr. b., 

 

CSI2*/CSIYH Lier 18 - 21/10/2018

Lada Šobichová

pátek: 7letí - 5. L. Šobichová a Devil D Z, 145 cm - 25. L. Šobichová a L'Amour 4 tr. b.

čtvrtek: 7letí - 8. L. Šobichová a Devil D Z, 140 cm - 15. L. Šobichová a L'Amour, 

 

CSI2*/CSI1* Kronenberg 18 - 21/10/2018

Ch. de Moussac, J. Malý

neděle: 135 cm - 24. Ch. de Moussac a Jules Verne DB 18 tr. b., CSI1* 110 cm - 5. J. Malý a Call Me Dream 4 tr. b.

sobota: 145 cm - 31. J. Malý a Zarthago Br Z 4 tr. b., 135 cm - 14. Ch. de Moussac a Jules Verne DB, 

pátek: 135 cm - 53. Ch. de Moussac a Jules Verne DB 9 tr. b., 140 cm - 10. J. Malý a Zarthago Br Z, 120 cm - 37. J. Malý a Call Me Dream 14 tr. b., 

 

CSI2*/CSI1*/CSIYH Kronenberg 25 - 28/10/2018

Jan Malý

neděle: 5-6letí - 21. J. Malý a Ellinois 0/4 tr. b., 27. J. Malý a Excalibur SR Z 0/8 tr. b., 

sobota: 5-6letí - 48. J. Malý a Excalibur Sr Z 8 tr. b., 110 cm - 6. J. Malý a Eas Jay R, 140 cm - 38. J. Malý a Zarthago Br Z 12 tr. b., 110 cm - 6. J. Malý a Eas Jay R, 

pátek: 140 cm - 40. J. Malý a Zarthago Br Z 4 tr. b., 110 cm - 15. J. Malý a Eas Jay R 5 tr. b., 

čtvrtek: 110 cm - 22. J. Malý a Eas Jay R 8 tr. b., 5-6letí - 11. J. Malý a Excalibur Sr Z, 33. J. Malý a Illinois 0/4 tr. b., 140 cm - 1. J. Malý a Zarthago Br Z

 

CSI2* Wr. Neustadt 25 - 28/10/2018

M. Michlíčková, M. Kotalík, K. Papoušek, Ž. Pokorná, J. Štětina, Z. Žíla, V. Kuková, T. Markusková, J. Nosková, P. Pařenicová, 

neděle: 125 cm - 8. V. Kuková a Shadow, 25. J. Štětina a Ecelano DD 4 tr. b., 29. V. Kuková a Chicago-Ra 4 tr. b., 49. J. Nosková a Cassiano Cormint 16 tr. b., 6-7letí - 3. K. Papoušek a Gaspari, 7. J. Štětina a Gylord, 9. K. Papoušek a Great Feeling 0/4 tr. b., 20. Z. Žíla a Compliment, 24. Ž. Pokorná a Hudalma 4 tr. b., 32. M. Kotalík a Liston Achterhoek 4 tr. b., 35. K. Papoušek a Lotus Sobral Da Costa 8 tr. b., 145 cm - 21. M. Kotalík a Sir Sid 8 tr. b., 135 cm - 1. Z. Žíla a Vanilla, 5- Z. Žíla a Jackpot 4 tr. b., 6. M. Michlíčková a Leeve Jung 2 4 tr. b., 12. M. Michlíčková a Idee Van De Achterhoek 8 tr. b.

sobota: 115 cm - 26. J. Nosková a Cassiano Cormint 16 tr. b., 125 cm - 24. T. Markusková a Ilana Van De Eedthoek 4 tr. b., 33. V. Kuková a Chicago-Ra 6 tr. b., 120 cm - 11. K. Papoušek a Charlyn 4 tr. b., 14. K. Papoušek a Nativio Van Het Leliehof 5 tr. b., 140 cm - 2. K. Papoušek a Loki, 10. J. Štětina a Benito 4 tr. b., 11. P. Pařenicová a Calleda 4 tr. b., 32. V. Kuková a Spotlight Z 24 tr. b.

pátek: 5letí - čistě K. Papoušek a Chyrlyn, 11. ex aequo K. Papoušek a Nativio Van Het Leliehof 4 tr. b., 6-7letí - čistě Z. Žíla a Compliment, K. Papoušek a Great Feeling, J. Štětina a Gylord, K. Papoušek a Lotus Sobral Da Costa, 24. K. Papoušek a Gaspari 4 tr. b., 40. M. Kotalík a Liston Achterhoek 12 tr. b., 115 cm - 26. J. Nosková a Cassiano Cormint 17 tr. b., 135 cm - 7. J. Štětina a Benito, 16. M. Michlíčková a Idee Van De Achterhoek, 22. K. Papoušek a Loki 1 tr. b., 27. V. Kuková a Spotlight Z 4 tr. b., 32. P. Pařenicová a Calleda 4 tr. b., 34. T. Markusková a Ilana Van De Eedthoek 4 tr. b., 36. Z. Žíla a Jackpot 4 tr. b., 40. T. Markusková a Collinst 21 5 tr.b., 44. M. Michlíčková a Leeve Jung 2 8 tr. b., 46. J. Štětina a Ecelano DD 8 tr. b., 48. P. Pařenicová a Sarah Sun 8 tr. b., 50. Z. Žíla a Vanilla 8 tr. b., 145 cm - 21. M. Kotalík a Sir Sid 4 tr. b., 44. J. Štětina a Verdi S 13 tr. b.,  

čtvrtek: 125 cm - 8. V. Kuková a Philadelphia, 9. M. Michlíčková a Leeve Jung 2, 14. M. Michlíčková a Idee Van De Achterhoek, 19. T. Markusková a Ilana Van De Eedthoek 1 tr. b., 23. J. Štětina a Ecelano DD 4 tr. b., 40. Z. Žíla a Jackpot 5 tr. b., 45. V. Kuková a Spotlight Z 8 tr. b., 135 cm - 24. K. Papoušek a Loki 2 tr. b., 42. T. Markusková a Collins 21 5 tr. b., 45. M. Kotalík a Sir Sid 6 tr. b., 48. J. Štětina a Benito 8 tr. b., 51. P. Pařenicová a Calleda 8 tr. b., 61. Z. Žíla a Vanilla 15 tr. b., 63. P. Pařenicová a Sarah Sun 16 tr. b., 5letí - čistě K. Papoušek a Charlyn, 11. K. Papoušek a Nativio Van Het Leliehof 4 tr. b., 6-7letí - čistě K. Papoušek a Gaspari, K. Papoušek a Great Feeling, K. Papoušek a Lotus Sobral Da Costa, J. Štětina a Gylord, Z. Žíla a Compliment, 30. Ž. Pokorná a Hudalma 4 tr. b., 145 cm - 40. J. Štětina a Verdi S 17 tr. b.

 

CSI2* Michalowice 25 - 28/10/2018

Marek Klus

neděle: 6-7letí - 6. A. Opatrný a Forewer, 8. F. Doležal a Chaccamila, 20. A. Opatrný a Areto 4 tr. b., 135 cm - 5. A. Opatrný a Chacha 0/4 tr. b., 17. F. Doležal a First Edition 4 tr. b., 145 cm - 13. J. Hruška a Orida-M 4 tr. b., 20. F. Doležal a Reason De Ganad 8 tr. b., 

sobota: 6-7letí - 5. F. Doležal a Chaccamila, 11. A. Opatrný a Forewer, 17. A. Opatrný a Areto 6 tr. b., 130 cm - 14. F. Doležl a First Edition, 23. A. Opatrný a Chacha 4 tr. b., 130 cm - 14 F. Doležal a First Edition, 23. A. Opatrný a Chacha 4 tr. b., 140 cm - 10. F. Doležal a Exclusive Demeter 1 tr. b., 20. A. Opatrný a Idario Van Het Netehof 4 tr. b., 

pátek: 5-6letí - 8. F. Doležal a Chaccamila 0/0, 10. A. Opatrný a Areto 0/0, 14. A. Opatrný a Forewer 0/0, 140 cm - 19. A. Opatrný a Idario Van Het Netehof 4 tr. b., 20. F. Doležal a Reason De Ganad 4 tr. b., 145 cm - 4. A. Opatrný a Clintgold, 26. F. Doležal a Exclusive Demeter 13 tr. b., 28. J. Hruška a Orida-M 16 tr. b., 

čtvrtek: 130 cm - 12. A. Opatrný a Chacha 4 tr. b., 21. F. Doležal a First Edition 4 tr. b., 135 cm - 24. J. Hruška a Orida-M 4 tr. b., 140 cm - 9. A. Opatrný a VDL Fakir, 14. A. Opatrný a Idario Van Het Netehof 0/8 tr. b., 15. F. Doležal a Exclusive Demeter 1 tr. b., 24. F. Doležal a Reason De Ganad 5 tr. b., 

 

 

CSI2*/CSIYH Opglabbeek 25 - 28/10/2018

Emma Augier de Moussac

neděle: 145 cm - 42. E. de Moussac a Rubio Monocoat Electric 8 tr. b., 

sobota: 135 cm - 9. E. de Moussac a Courage, 5-6letí - 60. E. de Moussac a Nikias VD Bisschop 9 tr. b., 5-6letí - 60. E. de Moussac a Nikias Vd Bisschop 9 tr. b., 140 cm - 11. E. de Moussac a Diva, 

pátek: 135 cm - 68. E. de Moussac a Courage 7/0 tr. b., 5-6letí - 45. E. de Moussac a Nikias Vd Bisschop 4 tr. b., 145 cm - 64. E. de Moussac a Rubio Monocoat Electric 10 tr. b., 

čtvrtek: 5-6letí - 52. E. de Moussac a Nikias Vd Bisschop 0/4 tr. b., 140 cm - 1. E. de Moussac a Rubio Monocoat Electric, 130 cm - 16. E. de Moussac a Diva, 75. E. de Moussac  Courage 8/0 tr. b., 


DREZURA

CDI3* Nice 04 - 04/10/2018

Eleonora Dal Borgo Kinsky

sobota: Grand Prix Special - 4. E. Kinsky dal Borgo a Star Wars W 63,787%

pátek: Grand Prix - 7. E. Kinsky dal Borgo a Star Wars W 64,435%

 

CDI2* Le Mans 18 - 21/10/2018

Kateřina Cox

neděle: Int1 FS - 11. K. Cox a Ajorno 66,650%

pátek: Int1 - 19. K. Cox a Ajorno 60,794%

čtvrtek: PSG - 15. K. Cox a Ajorno 65,559%

 

CDICh-A Exloo 25 - 28/10/2018

Marie Lumbachová

pátek: CDICh-A - 7. M. Lumbachová a Colinda Valk 61,218%,

čtvrtek: CDICh-A - 7. M. Lumbachová a Colinda Valk 64,872%, 

 

CDI-W/CDIJ/CDIP Zakrzow 26 - 28/10/2018

N. Feherová, M. Lipinská, J. Sekaninová, P. Rubíčková

neděle: CDIP Freestyle - 9. N. Feherová a Kimberly 67,075%, CDIJ Freestyle - 9. J. Sekaninová a Red Fernet 66,805%

sobota: CDIP - 10. N. Feherová a Kimberly 66,712%, 11. M. Lipinská a Niria 59,459%, CDIJ - 10. J. Sekaninová a Red Fernet 63,176%

pátek: CDIP - 10. N. Feherová a Kimberly 63,619%, 12. M. Lipinská a Niria 58,524%, CDIJ - 9. J. Sekaninová a Red Fernet 62,303%, 

 

 

VŠESTRANNOST

CCI1*/CCI2*/CIC2*/CIC3* Strzegom 11 - 14/10/2018

M. Smolíková, M. Trunda, K. Vávrová, P. Myška, B. Kamírová, E. Opravilová, M. Příhoda, J. Abík, R. Falta, E. Orctová, A. Svobodová, R. Zvěřina

CIC3* - 11. M. Příhoda a Ferreolus Lat, CIC2* - 16. J. Abík a Madock, 23. R. Falta a Kokoska, CCI2* - 3. E. Orctová a Bonus 1, 26. P. Myška a Obora's Shut It Out, CCI1* - 13. M. Smolíková a Carmen, 19. R. Zvěřina a Scooby Doo, 29. K. Vávrová a Guiron Vilin, 33. M. Smolíková a Hanah, CCI1* - 6. M. Trunda a Shutterflyke, 25. M. Trunda a Go'Brien, CNC1* - 2. V. Příhodová a Expresso EV, 3. P. Myška a Savoi Col De Joly, 4. L. Hlavatá a Kai, 6. A. Lexová a Buena Vista, 9. D. Lochmanová a Simon 14, 14. L. Příhodová a Cry Boy, 17. M. Šroubková a Maharal, 18. J. Maxera a C'Est Le Beau, 22. M. Balounová a Empatia, CNC P - 19. L. Húsková a Saint Mauritius, 22. B. Kamírová a Coco Chanel, 26. N. Jindrová a Dante Fantasy, 27. L. Knotová a Cleo, 29. L. Knotová a Saragon, CNC L - 4. G. Slavíková a Grant, 5. E. Opravilová a Kook de Penaflor, 6. P. Sukdolák a Figaro, 7. M. Příhoda a Rival-di-Co, 9. P. Sukdolák a King's Look, 11. J. Abík a Timur 3, CNC L18 - 4. E. Ciarkowská a Quatro Suzu, 5. A. Havlová a Dexter, CNC LL - 3. N. Bártová a Kuba, 15. Š. Štvánová a Sisi, 

 

CH-M-YH Le Lion d' Angers 18 - 21/10/2018

M. Trunda, M. Maivald

výsledky po cross country: 6letí - M. Trunda a Trnka-ruf elim.

výsledky po drezuře: 6letí - 40. M. Trunda a Trnka-ruf 40,5 tr. b.

 

VYTRVALOST

CEI3* Madine 06/10/2018

Petr Jadlovský

 

CEI2*/CEI1*/CEIJY2* Travagliato 19 - 21/10/2018

R. Burda, T. Kopecká, T. Terberová

sobota: CEIJ2* 121 km - 3. T. Terberová a Nigel, CEI2* 121 km - 8. T. Kopecká a Bahrein

Publikováno: 29.10.2018 10:55:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 12/2018