Zahraniční výjezdy v srpnu 2019

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v srpnu 2019 sledujte s námi v tomto článku.

SKOKY

CSIOJYCh/CSI4*/CSI2*/CSI1*/CSIYH Šamorín 30/07 - 04/08/2019

L. Balhárková, Š. Filip, S. Finsterle, D. Hakr, A. Held, A. Helebrantová, M. Michlíčková, S. Najmanová, L. Najmanová, A. Opatrná, P. Pařenicová, T. Plšek, M. Plšek, V. Skutecký, T. Svobodová, S. Vingrálková, Z. Zelinková, Z. Žíla, O. Zvára, 

úterý: 6letí - 13. S. Vingrálková a Damocles From Second Life Z 4 tr. b., 7letí - 1. Z. Zelinková a Ekatharina, 7. Z. Zelinková a Haranka, 

středa: 7letí - 5. Z. Zelinková a Haranka, 12. Z. Zelinková a Ekatharina 4 tr. b., 6letí - 1. S. Vingrálková a Damocles From Second Life Z

čtvrtek: CSIOY 140 cm - 7. T. Svobodová a Britania 4 tr. b., 17. S. Najmanová a Billy Baron Z 8 tr. b., 25. L. Portychová a Davina M 13 tr. b., 28. A. Held a Cara Mia III 16 tr. b., CSI4* 140 cm (2phs) - 15. A. Opatrný a Sangris Boy, CSIOCh 115 cm - 2. Š. Filip a Garibaldi Sohn, 3. L. Najmanová a Lola VLS, 6. A. Opatrná a Lordany, 120 cm - 3. V. Skutecký a Jolly Joker, 25. A. Opatrná a Diablo Blue HS, 31. F. Štěpán a Cascar 4 tr. b., 33. V. Skutecký a Latina S 4 tr. b., 35. D. Hakr a Atascha B Z 4 tr. b., 38. L. Najmanová a La Frei 8 tr. b., CSIOJ 125 cm - 2. M. Michlíčková a Cornet's Boy, 4. A. Helebrantová a Greta SW, 5. S. Finsterle a Harco-N, 11. P. Pařenicová a Guiseppe 4 tr. b., CSIOJ 135 cm- 2. A. Helebrantová a Epo van de Achterhoek Z, 17. M. Michlíčková a Idee van de Achterhoek, 44. P. Pařenicová a Evergreen P 8 tr. b., 46. S. Finsterle a Lexis 23 tr. b., CSI2* 130 cm - 38. M. Michlíčková a Ziro Percent 11 tr. b., CSI1* 120 cm - 5. T. Svobodová a Cartagena W, 7. S. Finsterle a Paddy's Stakkato Girl, 12. S. Vingrálková a Celana Z 2 tr. b., 17. A. Held a Casparino 5 tr. b., 24. S. Najmanová a Houraya 8 tr. b., CSI1* 115 cm - 12. A. Held a Clip My Colman 1 tr. b., CSI2* 125 cm - 15. Z. Zelinková a Cayento Z 4 tr. b., 19. T. Plšek a Anky 16 tr. b., 20. Z. Žíla a Compliment 20 tr. b., CSI2* 140 cm (2phs) - 11. S. Vingrálková a Kas-Sini DC, 18. M. Michlíčková a Leeve Jung 4 tr. b., CSI4* 145 cm (2phs) - 8. A. Opatrný a Dukato Vth 4 tr. b., CSI1* 130 cm - 5. S. Finsterle a Elektra, 7 Z. Žíla a Consulent de Prelet Z, CSI2* 135 cm (2phs) - 29. T. Svobodová a April Z 8 tr. b.

pátek: CSI2* 145 cm - 3. S. Vingrálková a Kas-Sini DC, CSI4* 150 cm - 23. A. Opatrná a Sangris Boy 8 tr. b., CSIOY 145 cm - 6. T. Svobodová a Britania 4 tr. b., 11. S. Najmanová a Billy Baron Z 5 tr. b., 18. A. Held a Cara Mia III 16 tr. b., 20. L. Portychová a Davina M 22 tr. b., CSI4* 140 cm - 12. Z. Zelinková a Larima 4 tr. b., CSIOCh 115 cm - 2. V. Skutecký a Jolly Joker, 13. L. Najmanová a Lola VLS 4 tr. b., 16. Š. Filip a Garibaldi Sohn 12 tr. b., CSIOCh 125 cm - 4. A. Opatrná a Lordany, 11. Laura Najmanová a La Frei  4 tr. b., 13. D. Hakr a Atascha B Z 4 tr. b., 20. Š. Filip a Cascar 8 tr. b., CSIOJ 140 cm GP - 2. A. Helebrantová a Epo van de Achterhoek Z, 8. M. Michlíčková a Idee van de Achterhoek, 16. S. Finsterle a Lexis 4 tr. b., 23. P. Pařenicová a Evergreen P 8 tr. b., CSIOJ 125 cm - 9. A. Helebrantová a Greta SW, 16. P. Pařenicová a Guiseppe 4 tr. b., 21. M. Michlíčková a Cornet's Boy 6 tr. b., 25. S. Finsterle a Harco-N 8 tr. b., CSI1* 115 cm - 7. M. Plšek a Caprio, CSI1* 125 cm - 5. S. Najmanová a Houraya, 7. S. Finsterle a Paddy's Stakkato Girl, 13. T. Svobodov8 a Cartagena W 4 tr. b., 19. A. Held a Casparino 4 tr. b., CSI2* 125 cm - T. Svobodová a Charlotte de la Votte Z, 25. Z. Zelinková a Cayento Z 8 tr. b., 28. Z. Žíla a Compliment 8 tr. b., CSI2* 140 cm - 16. M. Michlíčková a Leeve Jung 4 tr. b., 6letí - 5. S. Vingrálková a Damocles From Second Life Z 0/4 tr. b., CSI1* 130 cm - 4. Z. Žíla a Consulent de Prelet Z, 5. S. Finsterle a Elektra, 

sobota: CSIOY 140 cm - 6. L. Portychová a La Mirage 12 tr. b., CSI2* 145 cm GP - 7. S. Vingrálková a Kas-Sini DC, CSI4* 145 cm - 6. Z. Zelinková a Larima 0/8 tr. b., 10. A. Opatrný a Dukato VTH 4 tr. b., CSIOJ 130 cm - 6. A. Helebrantová a Greta SW, 14. P. Pařenicová a Guiseppe 4 tr. b., 17. S. Finsterle a Harco-N 4 tr. b., 18. M. Michlíčková a Cornet's Boy 4 tr. b., CSIOCh 115 cm - 1. A. Opatrná a Diablo Blue HS, 2. L. Najmanová a Lola VLS, 13. D. Hakr a Atascha B Z 4 tr. b., CSI1* 115 cm - 27. A. Held a Clip My Colman 8 tr. b., 30. M. Plšek a Caprio 13 tr. b., CSI2* 125 cm - 6. Z. Žíla a Compliment, 13. Z. Zelinková a Cayento Z 4 tr. b., 15. T. Svobodová a Charlotte De La Votte Z 8 tr. b., CSI2* 130 cm - 7. S. Vingrálková a Oscar Des Fontaines 0/4 tr. b., 26. T. Plšek a Anky 8 tr. b., CSI4* 150 cm - 21. Z. Zelinková a Caleri II 9 tr b., CSI2* 135/140 cm - 9. M. Michlíčková a Leeve Jung, 28. T. Svobodová a April Z 13 tr. b., CSI1* 135 cm GP - 2. Z. Žíla a Consulent de Prelet Z, 16. S. Finsterle a Elektra 12 tr. b., 7letí - 1. Z. Zelinková a Ekatharina, 8. Z. Zelinková a Haranka 4 tr. b., 

neděle: CSI4* 160 cm - 17. A. Opatrný a Sangris Boy 8 tr. b., CSICh - Český tým na 3 místě (L. Najmanová 4/12 tr. b., V. Skutecký 0/0 tr. b., A. Opatrná a Lordany 4/0 tr. b., F. Štěpán 4/0 tr. b.), CSIOJ - Český tým na 6. místě (A. Helebrantová 19/5 tr. b., M. Michlíčková 5/8 tr. b., S. Finsterle 17/21 tr. b., P. Pařenicová 15/4 tr. b.), CSI1* 125 cm - 5. S. Finsterle a Paddy's Stakkato Girl 0/4 tr. b., 6. A. Held a Casparino 0/4 tr. b., 7. S. Vingrálková a Celana Z, 23. S. Najmanová a Houraya 16 tr. b., CSI4* 150 cm - 1. Z. Zelinková a Caleri II, CSI2* 135/140 cm - 16. T. Svobodová a April Z 4 tr. b., 21. T. Plšek a Anky 12 tr. b.

 

CSI1* Ommen 30/07 - 04/08/2019

Barbora Kejvalová

čtvrtek: 130 cm - 89. B. Kejvalová a Curacao Du Borget 13 tr. b.

středa: 130 cm - 37. B. Kejvalová a Curacao Du Borget, 

 

CSI2*/CSI1* Kronenberg 01 - 04/08/2019

Martin Řezníček

čtvrtek: 140 cm - 

 

CSI2* Verden 07 - 11/08/2019

Roman Ducháč

 

CSI3*/CSIYH Opglabbeek 08 - 11/08/2019

Emma Augier de Moussac

 

CSI2* Miskolc - Diósgyor 09 - 11/08/2019

Alena Gasperl

 

CSI2*/CSIYH Wr. Neustadt 13 - 18/08/2019

L. Anovčínová, F. Doležal, P. Doležal, K. Endrýsová, V. Fenclová, A. Held, I. Held, K. Kučerová, A. Malcová, M. Nováková, G. Ohnheiser, A. Opatrný, K. Papoušek, K. Polák, L. Portychová, V. Šimůnková, E. Weagová, L. Weidnerová, Z. Zelinková, 

 

CSI2*/CSIYH Lier 16 - 18/08/2019

Emma Augier de Moussac

 

CH-EU-S Rotterdam 19 - 25/08/2019

Ondřej Zvára, Emma Augier de Moussac

 

CSI2*/CSI1*/CSIYH Ciekocinko 20 - 25/08/2019

N. Bielíková, M. Hasnedlová, S. Vingrálková, 

 

CSI2*/CSIYH Wr. Neustadt 20 - 25/08/2019

L. Anovčínová, M. Kotalík, K. Kučerová, A. Malcová, M. Nováková, G. Ohnheiser, A. Opatrný, K. Papoušek, L. Portychová, V. Šimůnková, M. Šrámková, J. Štěrba, E. Weagová, L. Weidnerová, Z. Zelinková,

 

CSI2*/CSI1*/CSIYH Ciekocinko 27/08 - 01/09/2019

N. Bielíková, M. Hasnedlová, S. Vingrálková,

 

 

DREZURA

CH-M-YH/CDI3* Ermelo 01 - 04/08/2019

H. Vášáryová, L. Mencke, J. Zamec

 

CDI3* Verden 07 - 11/08/2019

Libuše Mencke

 

CH-EU-Pony Strzegom 13 - 18/08/2019

N. Feherová, Z. Hradilová, B. Kavanová, T. Matoušková, A. Procházková

 

CH-EU-D Rotterdam 19 - 25/08/2019

Libuše Mencke

 

VŠESTRANNOST

CCI Strzegom 01 - 04/08/2019

M. Příhoda, L. Létal, P. Sukdolák, 

 

CCI2* Hambach 16 - 18/08/2019

Barbora Kamírová

 

CCI3* Facimiech 23 - 25/08/2019

Anežka Lexová, Šárka Douchová

 

CH-EU-CCI4* Luhmühlen 29/08 - 01/09/2019

Eliška Opravilová, Robert Pokorný

 

SPŘEŽENÍ

CH-EU-A4 Donaueschingen 15 - 18/08/2019

J. Nesvačil, R. Nesvačil, J. Nesvačil ml.

 

CAI-YH 5yo Dunajský Klátov 22 - 25/08/2019

Michal Žák

 

VYTRVALOST

CH-EU-E/CEIO2*/CEI1* Euston Park 15 - 18/08/2019

J. Bláha, L. Kubíková, K. Teplá, P. Boudníková, M. Jakešová, B. Koderová, L. Krejčová, N. Nováková, L. Škábová, P. Jadlovský, J. Kroupa, 

 

CEI2* St. Ismier 17 - 18/08/2019

Lucie Koryťáková

 

PARADREZURA

CH-EU-PARA Rotterdam 19 - 25/08/2019

Anastasja Vištalová, Vladimír Votřel

Publikováno: 31.7.2019 8:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 9/2019