Zahraniční výjezdy v září 2018: Gorla Minore, Budapešť, Baborowko

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v září 2018 sledujte s námi v tomto článku. Poslední víkend se čeští jezdci účastnili závodů v Gorla Minore, Budapešti a Baborowku

SKOKY

CSIOJ/CSIOCh/CSI2*/CSI1*/CSIYH Ciekocinko 28/08 - 02/09

T. Jakubcová, V. Poláchová, M. Rodová, K. Tomanová, S. Vingrálková, Š. Filip, N. Kovářová, V. Kuková, M. Michlíčková, P. Pařenicová, V. Fenclová, M. Šťovíčková, S. Tomaidesová, S. Vingrálková, A. Vojtková

neděle: děti GP 125 cm - 4. Š. Filip a Cascar, 5. M. Michlíčková a Idee Van de Achterhoek 0/4 tr. b., 6. P. Pařenicová a Ebel 4 tr. b., 7. N. Kovářová a Contendra S 4 tr. b., 125 cm - 16. N. Kovářová a Quinara 4 tr. b., junioři GP 140 cm - 2. S. Vingrálková a Kas-Sini DC, 4. K. Tomanová a Chacco Gold 0/4 tr. b., 7. T. Jakubcová a Acobata T 3 tr. b., 13. M. Rodová a Jersy Flower 9 tr. b., 14. V. Poláchová a Stuntman 10 14 tr. b., CSI2* 140 cm - 8. A. Vojtková a Capua, 9. S. Tomaidesová a Winndor, CSIOJ/Y 135 cm - 5. M. Rodová a Cartano K 4 tr. b., CSI2* 145 cm - 11. S. Vingrálková a Celana Z 4 tr. b., 12. S. Vingrálková a Oscar Des Fontaines 4 tr. b., 22. M. Šťovíčková a El Rocco 8 tr. b., 39. A. Vojtková a Catero Invest 13 tr. b.

sobota: CSI2* 135 cm - 6. M. Šťovíčková a La Frei 4 tr. b., 7. V. Fenclová a Belle-E 4 tr. b., 10. M. Michlíčková a Leeve Jung 2 4 tr. b., 14. P. Pařenicová a Sarah Sun 8 tr. b., CSI2* 140 cm - 3. S. Vingrálková a Oscar Des Fontaines 4 tr. b., 14. V. Fenclová a Picobella 4 tr. b., 25. A. Vojtková a Capua 4 tr. b., 26. S. Tomaidesová a Winndor 8 tr. b., CSI1* 115 cm - 7. M. Michlíčková a Cornet's Boy, CSI1* 120 cm - 7. N. Kovářová a Quinara 4 tr. b., 26. V. Poláchová a JLB Tizzy 4 tr. b., CSI1* 135 cm GP - 1. A. Vojtková a Pinky Pay, 7. P. Pařenicová a Calleda 4 tr. b., 15. M. Michlíčková a Trischas Girl 26 tr. b., 

pátek: 135 cm gold tour - 1. V. Kuková a Philadelphia, 13. M. Šťovíčková a La Frei 4 tr. b., 28. A. Vojtková a Capua 4 tr. b., 32. P. Pařenicová a Sarah Sun 8 tr. b., 34. V. Fenclová a Belle-E 8 tr. b., 35. S. Tomaidesová a Winndor 8 tr. b., CSI1* 110 cm - 2. V. Kuková a Vidara, PN děti - 2. CZE (M. Michlíčková, Š. Filip, V. Kuková, P. Pařenicová), 125 cm děti - 2. N. Kovářová a Chacco-To, CSI1* 120 cm - 34. N. Kovářová a QUinara 4 tr. b., 41. V. Poláchová a JLB Tizzy 8 tr. b., PN junioři - 3. CZE (T. Jakubcová, V. Poláchová, K. Tomanová, S. Vingrálková), 140 cm junioři - 2. M. Rodová a Jersy Flower 4 tr. b., CSI1* 130 cm - 4. P. Pařenicová a Calleda, 17. M. Michlíčková a Trischas Girl 4 tr. b., 22. A. Vojtková a Pinky Pay 7 tr. b., CSI2* 145 cm - 11. A. Vojtková a Catero Invest 1 tr. b., 19. M. Šťovíčková a El Rocco 4 tr. b., 32. S. Vingrálková a Celana Z 8 tr. b., 38. V. Fenclová a Picobella 13 tr. b., 120 cm děti - 3. N. Kovářová a Chacco-To, 6. N. Kovářová a Contendra S 0/4 tr. b.,  

čtvrtek: 5letí - 2. M. Rodová a Night Van de Kwakkelhoek, 8. V. Fenclová a Ella June Z 4 tr. b., 14. A. Vojtková a Carthani 8 tr. b., 16. M. Šťovíčková a Nadal Van Het Netehof 8 tr. b., 6letí - 7. M. Rodová a Dorothy DH Z 4 tr. b., 19. A. Vojtková a Catar 8 tr. b., 7letí - 4. S. Tomaidesová a Concaba 5 tr. b., 120 cm - 2. P. Pařenicová a Ebel, 3. V. Kuková a Spotlight Z, 7. V. Kuková a Chicago-Ra, 11. N. Kovářová a Contendra S, 12. Š. Filip a Cascar, 14. M. Michlíčková a Idee Van de Achterhoek, 24. N. Kovářová a Chacco-To 8 tr. b., 130 cm - 1. A. Vojtková a Pinky Pay, 19. P. Pařenicová a Calleda 4 tr. b., 21. M. Michlíčková a Trischas Girl 4 tr. b., 23. M. Michlíčková a Cornet's Boy 4 tr. b., 130 cm junior tour - 8. S. Vingrálková a Kas-Sini DC, 9. M. Rodová a Jersy FLower, 11. V. Poláchová a Stuntman 10, 12. K. Tomanová a Chacco Gold, 15. T. Jakubcová a Acobata T 4 tr. b., 16. M. Rodová a Cartano K 4 tr. b., 24. K. Tomanová a Centisimo 6 tr. b., 130 cm gold tour - 9. V. Fenclová a Belle-E, 11. M. Michlíčková a Leeve Jung 2, 12. V. Kuková a Philadelphia 0/4 tr. b., 14. M. Šťovíčková a La Frei 0/4 tr. b., 19. P. Pařenicová a Sarah Sun 4 tr. b., 140 cm gold tour - 11. M. Šťovíčková a El Rocco, 16. V. Fenclová a Picobella 4 tr. b., 21. A. Vojtková a Catero Invest 4 tr. b., 23. S. Vingrálková a Celana Z 4 tr. b., 145 cm gold tour - 10. S. Vingrálková a Oscar Des Fontaines 4 tr. b., 

středa: 5letí - 11. M. Rodová a Night Van de Kwakkelhoek 1 tr. b., 16. M. Šťovíčková a Nadal Van Het Netehof 4 tr. b., 19. A. Vojtková a Carthani 8 tr. b., 21. V. Fenclová a Ella June Z 8 tr. b., 6letí - 8. M. Rodová a Dorothy DH Z, 24. A. Vojtková a Catar 8 tr. b., 7letí - 5. S. Tomaidesová a Concaba, 

úterý: 5letí - čistě V. Fenclová a Ella June Z, M. Rodová a Night Van de Kwakkelhoek, A. Vojtková a Carthani, 15. ex aequo M. Šťovíčková a Nadal Van Het Netehof 4 tr. b., 6letí - čistě A. Vojtková a Catar, M. Rodová a Dorothy DH Z, 7letí - 12. S. Tomaidesová a Concaba 4 tr. b., 

 

CSI2*/CSI1*/CSIYH Opglabbeek 30/08 - 02/09

Ch. + E. de Moussac, J. Malý, 

neděle: 140 cm - 55. E. de Moussac a Umbrella Ter Wilgen Z 4 tr. b., 145 cm - 42. J. Malý a Zarthago Br Z 8 tr. b., 5letí - 3. J. Malý a Excalibur Sr Z, 12. J. Malý a Illinois 4 tr. b., 135 cm - 30. E. de Moussac a Courage 1 tr. b., 36. Ch. de Moussac a Jules Verne DB 2 tr. b., 

sobota: 135 cm - 20. E. de Moussac a Courage, 5letí - čistě J. Malý a Excalibur Sr Z, 12. J. Malý a Illinois 4 tr. b., 145 cm - 55. E. de Moussac a Country Boy 8 tr. b., 67. J. Malý a Zarthago Br Z 12 tr. b., 140 cm - 47. E. de Moussac a Umbrella Ter Wilgen Z 4 tr. b., 130 cm - 65. J. Malý a Craky Z 13 tr. b., 

pátek: 135 cm - 73. E. de Moussac a Umbrella Ter Wilgen Z 7 tr. b., 91. E. de Moussac a Courage 11 tr. b., 140 cm - 76. E. de Moussac a Country Boy 22 tr. b., 140 cm - 38. J. Malý a Zarthago Br Z 4 tr. b., 53. Ch. de Moussac a Jules Verne DB 4 tr. b., 5letí - čistě J. Malý a Excalibur Sr Z, J. Malý a Illinois, 120 cm - 39. J. Malý a Craky Z 0/4 tr. b.

 

CSI3*/CSIYH Paderborn 06 - 09/09

Zuzana Zelinková, Roman Ducháč

neděle: 145 cm - 22. R. Ducháč a Dreamer 47 8 tr. b., 40. Z. Zelinková a Kleiner Lord 16 8 tr. b., 155 cm - 7. Z. Zelinková a Caleri II 0/1 tr. b.

sobota: 140 cm - 24. R: Ducháč a Dreamer 47 (58), 150 cm - 29. Z. Zelinková a Kleiner Lord 16 4 tr. b., 

pátek: 7letí - 25. R. Ducháč a Leokadia, 26. Z. Zelinková a Lint 8 tr. b., CSI3* 140 cm - 17. R. Ducháč a Dreamer 47, 31. Z. Zelinková a Caleri II 1 tr. b., CSI3* 150 cm - Z. Zelinková a Kleiner Lord 16 8 tr. b., 

čtvrtek: 7letí - 23. Z. Zelinková a Lint 5 tr. b., 25. R. Ducháč a Leokadia 12 tr. b., 

 

CSI5* Rome 06 - 09/09

Anna Kellnerová

Samostatný článek

 

CSI3*/CSIYH Lier 06 - 09/09

Emma Augier de Moussac

sobota: 140 cm - 51. E. de Moussac a Diva, 135 cm - 13. E. de Moussac a Courage, 

pátek: 135 cm - 38. E. de Moussac a Courage 4 tr. b., 140 cm - 9. E. de Moussac a Diva

čtvrtek: 140 cm - 72. E. de Moussac a Umbrella Ter Wilgen Z 4 tr. b., 130 cm - 49. E. de Moussac a Courage 4 tr. b., 135 cm - 38. E. de Moussac a Courage 4 tr. b., 140 cm - 9. E. de Moussac a Diva, 29. E. de Moussac a Umbrella Ter Wilgen Z 0/4 tr. b.

 

CSI2*- W/CSIAm/CSIYH Pezinok

P. Adam, R. Doležal, A. Helebrantová, M. Klus, T. Laryšová, J. Štětina, L. Strnadlová, O. Zvára, T. Bohumská

neděle: 115 cm - 6. T. Bohumská a Savana S 4 tr. b., 125 cm - 16. A. Opatrný a Citizen Kane 4 tr. b., 135 cm - 8. J. Štětina a Ecelano DD, 9. M. Klus a Quincy, 12. R. Doležal a Electric Lady, 15. A. Helebrantová a Epo van de Achterhoek Z, 28. A. Opatrný a Chacha 4 tr. b., 32. J. Štětina a Zento S 8 tr. b., 35. P. Adam a Quadra 8 tr. b., 145 cm GP - 4. A. Opatrný a Clintgold, 11. M. Klus a Carison 4 tr. b., 15. P. Adam a Cachas 4 tr. b., 24. R. Doležal a Quattro Cento 9 tr. b., 33. J. Štětina a Verdi S 17 tr. b., 135 cm 6/7 letí - 2. A. Opatrný a Forewer, 3. J. Štětina a Gylord, 10. A. Opatrný a Areto 5 tr. b., 

sobota: 130 cm - 4. J. Štětina a Gylord, 6. A. Opatrný a Areto 0/4 tr. b., 7. A. Opatrný a Forewer 0/4 tr. b., 110 cm - 8. T. Bohumská a Savana S 8 tr. b., 145 cm- 7. M. Klus a Carison, 28. P. Adam a Cachas 4 tr. b., 30. R. Doležal a Quattro Cento 4 tr. b., 33. J. Štětina a Zento S 8 tr. b., 41. A. Opatrný a Chacha 12 tr. b., 130 cm - 5. A. Helebrantová a Epo Van De Achterhoek Z, 9. R. Doležal a Electric Lady 0/4 tr. b., 12. J. Štětina a Ecelano DD 0/4 tr. b., 15. P. Adam a Camouflage 4 tr. b., 16. P. Adam a Quadra 4 tr. b., 17. M. Klus a Quincy 4 tr. b., 28. A. Opatrný a Citizen Kane 10 tr. b., 

pátek: 100 cm - 1. T. Bohumská a Savana S, 120 cm - 1. P. Adam a Quadra, 6. A. Opatrný a Citizen Kane, 6/7letí - 13. A. Opatrný a Areto, 16. J. Štětina a Gylord 4 tr. b., 20. A. Opatrný a Forewer 4 tr. b., 130 cm - 1. J. Štětina a Zento S, 5. M. Klus a Quincy, 15. A. Opatrný a Chacha, 24. J. Štětina a Ecelano DD 4 tr. b., 29. P. Adam a Camouflage 8 tr. b., 32. A. Helebrantová a Epo Van de Achterhoek Z 8 tr. b., 37. R. Doležal a Electric Lady 8 tr. b., 140 cm - 3. A. Opatrný a Clintgold, 5. M. Klus a Carison, 9. J. Štětina a Verdi S, 36. P. Adam a Cachas 4 tr. b., 51. R. Doležal a Quattro Cento 12 tr. b.

 

WEG Tryon 11 - 23/09

Ondřej Zvára, Emma Augier de Moussac

Samostatný článek

 

CH-M-YH Lanaken 13 - 16/09

F. Doležal, M. Klus, L. Matunová, J. Štěrba

Samostatný článek

 

CSI2*/CSI1* Gorla Minore 19 - 23/09

Sára Vingrálková

neděle: 140 cm - 53. S. Vingrálková a Oscar Des Fontaines 16 tr. b., GP 145 cm - 60. S. Vingrálková a Celana Z 20 tr. b., 120 cm - 17. ex aequo S. Vingrálková a Chieano, S. Vingrálková a Camparo

sobota: 140 cm - 4. S. Vingrálková a Celana Z, 120 cm - 10. S. Vingrálková a Camparo, 28. S. Vingrálková a Chieano 0/7 tr. b., 

čtvrtek: 145 cm - 46. S. Vingrálková a Oscar Des Fontaines 8 tr. b., 135 cm - 1. S. Vingrálková a Celana Z, 120 cm - 41. S. Vingrálková a Chieano 1 tr. b., 64. S. Vingrálková a Camparo 9 tr. b.

 

CSI2*/CSI1*/CSIU25/CSIYH Gorla Minore

Sára Vingrálková

neděle: 120 cm - 16. S. Vingrálková a Camparo 0/12 tr. b.

sobota: 145 cm - 9. S. Vingrálková a Celana Z, 120 cm - 33. S. Vingrálková a Camparo 4 tr. b., 130 cm - 14. S. Vingrálková a Chieano, 

pátek: 145 cm - 49. S. Vingrálková a Celana Z 8 tr. b.

čtvrtek: 140 cm - 27. S. Vingrálková a Celana Z, 120 cm - 28. S. Vingrálková a Camparo, 34. S. Vingrálková a Chieano, 135 cm U25 - 31. S. Vingrálková a Oscar Des Fontaines 18 tr. b.

 

 

DREZURA

CDI3* Radzionkow 28/08 - 02/09

Pavla Rubíčková

čtvrtek: GP - 2. P. Rubíčková a Xangai 64,609%

sobota: GP Special - 2. P. Rubíčková a Xangai 63,574%

 

CDIP Budapest - Fot 28 - 30/09

Nikola Feherová, Anna Procházková

neděle: IM1 freestyle - 2. M. Knoflíček a Zun Light 70,625%, mladí jezdci - 1. A. Zajícová a Stasia EG 72,600%, pony freestyle - 1. A. Procházková a Nice Guy 72,750%, 5. N. Feherová a Kimberly 65,458%, freestyle junioir - 2. E. Vavříková a Siracusa 70,050%, 8. J. Sekaninová a Red Fernet 66,225%, 

sobota: FEI Individual pony - 1. A. Procházková a Nice Guy 69,378%, IM1 - 5. M. Knoflíček a Zun Light 66,706%, junioři - 8. J. Sekaninová a Red Fernet 63,529%, 10. E. Vavříková a Siracusa 60,735%, mladí jezdci - 2. A. Zajícová a Stasia EG 68,618%, 

pátek: S1 - 2. A. Zajícová a Stasia EG 69,240%, junioři - 1. E. Vavříková a Siracusa 70,910%, 8. J. Sekaninová a Red Fernet 64,300%, pony - 2. A. Procházková a Nice Guy 67,310%, 7. N. Feherová a Kimberly 63,110%

 

VŠESTRANNOST

CIC2*/CIC1* Facimiech 31/08 - 02/09

J. Abík, M. Příhoda, P. Lacina, L. Létal, R. Zvěřina, Š. Douchová

celkové výsledky: CIC1* - 1. R. Zvěřina a Scooby Doo, 4. L. Létal a Coco Rico, 7. P. Lacina a Trik, CNC1* - 2. Š. Votavová a Zylo, 5. Š. Douchová a Cofi, CIC2* - 1. M. Příhoda a Ferreolus Lat, 4. J. Abík a Madock, CNC P - 7. P. Lacina a Kima-H, 8. P. Sukdolák a Qaid, 12. P. Lacina a Casper, 15. M. Příhoda a Eldorado, 16. L. Létal a Quido 9, CNC L - 3. M. Příhoda a Alantino, 7. M. Příhoda a Wacat, 8. L. Húsková a Saint Mauritius, 9. Š. Votavová a Aram, 11. P. Sukdolák a Figaro, 12. J. Abík a Timur, 15. M. Hovjacká a Derylyn, 23. K. Chorovská a Cassini's Girl, 

výsledky po dvou dnech: LL85 - 5. M. Příhoda a Rival-Di-Co, 7. Š. Douchová a Gálie, CNC L - 3. M. Příhoda a Alantino, 7. M. Příhoda a Wacat, 11. L. Húsková a Saint Mauritius, 12. Š. Votavová a Aram, 14. P. Sukdolák a Figaro, 15. M. Hovjacká a Derylyn, 16. J. Abík a Timur, 18. V. Zvěřinová a Onyx, 27. K. Chorovská a Cassini's Girl, CIC1* - L. Létal a Coco Rico, 4. P. Lacina a Trik, 7. R. Zvěřina a Scooby Doo, CNC1* - 2. Š. Votavová a Zylo, 6. Š. Douchová a Cofi, CIC2* - 1. M. Příhoda a Ferreolus Lat, 4. J. Abík a Madock, 

 

CCI3* Sopot 07 - 09/09

Petr Lacina

 

CIC2*/CIC1*/CICYH Strzegom 14 - 16/09

B. Kamírová, P. Myška, A. Svobodová, M. Trunda, Š. Douchová, M. Slezák, Š. Votavová, M. Záveská, 

CIC2* - 3. E. Orctová a Bonus 1, 7. B. Kamírová a Vanessa Mae, 9. M. Trunda a Shutterflyke, 10. A. Svobodová a Double Clear SL, 12. P. Myška a Obora's Shut It Out, 
CIC1* - 1. Š. Douchová a Arizona, 4. M. Trunda a Trnka-Ruf, 10. M. Trunda a Go'Brien, 13. Š. Votavová a Teddy Ready, 18. J. Maxera a C'Est Le Beau, 
CNC1* - 5. B. Kamírová a Contha Balou, 6. P. Myška a Savoi Col De Joly, 7. L. Hlavatá a Kai, 8. D. Lochmanová a Simon 14, 
P - 1. G. Adamcová a QUantos Mer, 15. J. Kabelka a Cairo, 16. A. Svobodová a Unkas Boy, 
L - 2. J. Hatla a Daf 1, 4. L. Knotová a Saragon, 6. Š. Votavová a Aram, 8. P. Myška a Nick 204, 10. L. Knotová a Cleo, 11. P. Myška a Koheilan XV-CZ (Diplomat), 12. Š. Douchová a Gálie, 13. L. Kacafírková a Contino, 24. T. Burešová a Cassioppea
L-18 - 3. K. Ehlová a Týtý,
LL-85 - 12. M. Záveská a Pinarello


CIC2* Thal 21 - 23/09

P. Březina, E. Opravilová, R. Zvěřina

Celkové výsledky: CIC2* - 6. E. Opravilová a Dunkas A 66,70 tr. b., 11. P. Březina a Cona Cia 101,50 tr. b.

 

 

CIC1* Baborowko 28 - 30/09

R. Falta, L. Létal

celkové výsledky: CIC1* - 13. L. Létal a Coco Rico, 27. R. Falta a Kokoska, 

 

SPŘEŽENÍ

CH-M-A1 Kronenberg 28/08 - 02/09

J. Exnar, M. Jelínková, L. Kurka

jednospřeží světový šampionát: 49. M. Jelínková, 53. J. Exnar, 69. L. Kurka

 

WEG - A4 Tryon 11 - 23/09

Jiří Nesvačil ml.

 

CAI3*- A2 Drebkau 13 - 16/09

Jan Nesvačil, Jaroslav Juráň

 

VYTRVALOST

CEI2*/CEI1* Dobrodzien 31/08 - 01/09

N. Jadzaková, L. Škábová, G. Turková, T. Kopecká

 

CH-M-YH Šamorin 29/09

Tereza Kopecká, Lucie Sedláková

 

CEI2* Carmona 29/09

Tana Terberová

 

VOLTIŽ

WEG Tryon 11 - 23/09

JK Voltiž Albertovec (T. Czyžová, J. Hablovič, K. Kocurová, L. Kubíková, E. Reslerová, K. Reslerová, N. Stříbná, E. Žurková)

 

PARADREZURA

WEG Tryon 11 - 23/09

Anastasja Vištalová

Publikováno: 1.10.2018 11:20:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 12/2018