Galavečer ČJF 2018: Přehled oceněných

Výkonný výbor rozhodl při říjnovém zasedání, že ČJF uspořádá oficiální udílení výročních cen České jezdecké federace vč. vyhlášení jezdců a koní roku 2017 ve všech sdružených disciplínách. To se uskuteční v sobotu 27. ledna 2018 od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze. Více informací na webu www.cjf.cz

V sobotu 27. ledna proběhl v pražském Národním domě na Vinohradech galavečer České jezdecké federace, během kterého byli mimo jiné vyhlášeni nejúspěšnější jezdci a koně ve všech disciplínách, které tento sportovní svaz zastřešuje. Více v tiskové zprávě.

Seznam oceněných sportovců a koní ve všech disciplínách a kategoriích:

 

VYTRVALOST

Jezdec roku v kategorii juniorů                                 Táňa Terberová

Jezdec roku v kategorii seniorů                                 Lucie Škábová

Kůň roku                                                                        Sahar

Dvojice roku                                                                     Petr Jadlovský a Rachel 4

 

REINING

Jezdec roku v kategorii mládeže                               Radka Paverová

Jezdec roku v kategorii amatérů                               Markéta Šteyerová

Jezdec roku v kategorii juniorů                                  Jonáš Bujnoch

Jezdec roku v kategorii seniorů                                 Lukáš Brůček

Kůň roku                                                                            Top Sail Pop

 

VOLTIŽ

Jezdec roku v paravoltiži                                              Štěpán Švarc

Jezdec roku v kategorii dětí                                        Tereza Czyžová

Jezdec roku v kategorii juniorů                                  Vanesa Krištofová

Dvojice roku                                                                     Denisa Králíková a Kristýna Rejnková

Skupina roku                                                                    JK Voltiž Albertovec

 

SPŘEŽENÍ

Jezdec roku v kategorii dvojspřeží pony                                Erik Zuvač

Jezdec roku v kategorii jednospřeží                        Jaroslav Petřek

Jezdec roku v kategorii dvojspřeží                           Josef Drábek

Jezdec roku v kategorii čtyřspřeží                            Jaroslav Juráň ml.

 

VŠESTRANNOST

Jezdec roku v kategorii pony                                      Barbora Vaňková

Jezdec roku v kategorii dětí                                        Adéla Zemanová

Jezdec roku v kategorii juniorů                                  Vladimíra Pechanová

Jezdec roku v kategorii mladých jezdců                 Eliška Orctová

Jezdec roku v kategorii seniorů                                 Miloslav Příhoda

Kůň roku                                                                            Bonus 1

 

DREZURA

Jezdec roku v paradrezuře                                          Anastasja Vištalová

Jezdec roku v kategorii pony                                      Julie Sekaninová

Jezdec roku v kategorii dětí                                        Eliška Skřivanová

Jezdec roku v kategorii mladších juniorů               Eva Vavříková

Jezdec roku v kategorii starších juniorů                 Alexandra Hanáčková

Jezdec roku v kategorii mladých jezdců                 Anežka Zajícová

Jezdec roku v kategorii seniorů                                 Tereza Hábová 

Kůň roku                                                                            Xangai

 

SKOKY

Jezdec roku v kategorii pony                                      Viktor Skutecký

Jezdec roku v kategorii dětí                                        Tereza Svobodová

Jezdec roku v kategorii mladších juniorů               Sára Vingrálková

Jezdec roku v kategorii starších juniorů                 Anna Heldová

Jezdec roku v kategorii mladých jezdců                 Anna Kellnerová

Jezdec roku v kategorii seniorů                                 Aleš Opatrný

Kůň roku                                                                            Cento Lano 

 

 

 

 


 

Tisková informace: V sobotu 27. ledna bude v pražském Národním domě na Vinohradech hodně rušno. Pro výroční ceny si tam během galavečera České jezdecké federace přijde 50 úspěšných jezdců či majitelů koní. Přítomni budou osobně i dva koně, i když ne ti sportovní. Více v tiskové zprávě.

 

 


 

 

Vstupenky na slavnostní večer, které jsou k dispozici ve dvou cenových relacích (600 Kč do hlavního sálu a 300 Kč na galerii), si můžete rezervovat prostřednictvím internetové stránky s adresou: www.jezdeckygalavecer.cz.

Více informací na webu www.cjf.cz

Každý z níže uvedených nominovaných jezdců, resp. z majitelů nominovaných koní, obdrží od České jezdecké federace pozvánku na zmiňovaný galavečer. Nejpozději do 15. ledna je potřeba potvrdit svoji účast na e-mailu: galavecer@cjf.cz, a také upřesnit počet požadovaných vstupenek nad rámec pozvánky.

V každé kategorii jsou tři nominovaní, vyhlášen bude jen vítěz. 

 

Nominace a hlasování probíhaly na základě výkonnostních žebříčků a ve spolupráci s komisemi a vybranými odborníky v daných disciplínách.

Nominace a hlasování probíhaly na základě výkonnostních žebříčků a ve spolupráci s komisemi a vybranými odborníky v daných disciplínách.

 

 

PARADREZURA – JEZDEC ROKU

Zuzana Fialová, Kristýna Rudolfová, Anastasja Vištalová

 

PARAVOLTIŽ – JEZDEC ROKU 

Michal Jančík, Štěpán Švarc, Pavla Tetaurová

 

SKOKY – JEZDEC ROKU – PONY

Klára Hlaváčková, Viktor Skutecký, Jana Táboříková

 

SKOKY – JEZDEC ROKU – DĚTI

Valentýna Kuková, Tereza Svobodová, Jana Táboříková

 

SKOKY – JEZDEC ROKU – MLADŠÍ JUNIOŘI

Sára Finsterle, Sofie Najmanová, Sára Vingrálková

 

SKOKY – JEZDEC ROKU – STARŠÍ JUNIOŘI

Ana Heldová, Kateřina Kučerová, Michaela Rodová

 

SKOKY – JEZDEC ROKU – MLADÍ JEZDCI

Anna Kellnerová, Václav Nágr, Tina Šalková

 

SKOKY – JEZDEC ROKU – SENIOŘI

Aleš Opatrný, Kamil Papoušek, Zuzana Zelinková

 

SKOKY – KŮŇ ROKU

Cento Lano, Classic, VDL Fakir

 

VŠESTRANNOST – JEZDEC ROKU – PONY

Michaela Neumannová, Natalia Tarabini, Barbora Vaňková

 

VŠESTRANNOST – JEZDEC ROKU – DĚTI

Eliška Ciarkowská, Betty Richtrová, Adéla Zemanová

 

VŠESTRANNOST – JEZDEC ROKU – JUNIOŘI

Klára Ivančáková, Vladimíra Pechanová, Johana Valentová

 

VŠESTRANNOST – JEZDEC ROKU – MLADÍ JEZDCI

Simona Bozděchová, Eliška Orctová, Antonín Vrtek

 

VŠESTRANNOST – JEZDEC ROKU – SENIOŘI

Robert Pokorný, Miloslav Příhoda, Miroslav Trunda

 

VŠESTRANNOST – KŮŇ ROKU

Bonus 1, Ferreolus, Schutterflyke

 

DREZURA – JEZDEC ROKU – PONY

Nikola Feherová, Julie Pásková, Julie Sekaninová

 

DREZURA – JEZDEC ROKU – DĚTI

Markéta Lipinská, Eliška Skřivanová, Jana Táboříková

 

DREZURA – JEZDEC ROKU – MLADŠÍ JUNIOŘI

Karolína Čermáková, Tereza Lipavská, Eva Vavříková

 

DREZURA – JEZDEC ROKU – STARŠÍ JUNIOŘI

Anna Filípková, Alexandra Hanáčková, Aneta Havlíčková

 

DREZURA – JEZDEC ROKU – MLADÍ JEZDCI

Ema Gottwaldová, Zdeňka Kolaříková, Anežka Zajícová

 

DREZURA – JEZDEC ROKU – SENIOŘI

Tereza Hábová, Pavla Rubíčková, Fabrizio Sigismondi

 

DREZURA – KŮŇ ROKU

Belle Ennie, Trevis Jospo, Xangai

 

VOZATAJ ROKU – PONY

Michal Kořínek, Monika Pospíšilová, Erik Zuvač

 

VOZATAJ ROKU – JEDNOSPŘEŽÍ

Jan Exnar, Libor Kurka, Jaroslav Petřek

 

VOZATAJ ROKU – DVOJSPŘEŽÍ

Václav Coufalík, Josef Drábek, Jaroslav Kohout st.

 

VOZATAJ ROKU – ČTYŘSPŘEŽÍ

Zdeněk Jirásek, Jaroslav Juráň ml., Jiří Nesvačil st.

 

VOLTIŽ – JEZDEC ROKU – DĚTI

Tereza Czyžová (bez dalších nominací)

 

VOLTIŽ – JEZDEC ROKU – JUNIOŘI

Kateřina Kocurová, Vanessa Krištofová, Nela Stříbrná

 

VOLTIŽ – DVOJICE ROKU

Dvořáková a Krausová, Kotolová a Rejnková, Pikalová a Sušická

 

VOLTIŽ – SKUPINA ROKU

JK Voltiž Albertovec, Albertovec II. Rubikon, TJJ Lucky Drásov

 

REINING – JEZDEC ROKU – MLÁDEŽ

Martina Lissová, Radka Paverová, Klára Řeháčková

 

REINING – JEZDEC ROKU – AMATÉR

Helena Gritzbachová, Brenda Lesniczáková, Markéta Steyerová

 

REINING – JEZDEC ROKU – JUNIOR

Jonáš Bujnoch, Lukáš Brůček, Klára Šalková

 

REINING – JEZDEC ROKU – SENIOR

Jonáš Bujnoch, Lukáš Brůček, Marián Štíhel

 

REINING – KŮŇ ROKU

DP Commandanut, SK Whizchic, Top Sail Pop

 

VYTRVALOST – JEZDEC ROKU – JUNIOŘI

Monika Doubková, Kateřina Suchá, Táňa Terberová

 

VYTRVALOST – JEZDEC ROKU – SENIOŘI

Petr Jadlovský, Lucie Kubíková, Lucie Škábová

 

VYTRVALOST – KŮŇ ROKU

Rachel 4, Sarah, Suraya

 

VYTRVALOST – DVOJICE ROKU

Petr Hladiš – Janis 1, Petr Jadlovský – Rachel 4, Kateřina Suchá – Lucia Ferra

Publikováno: 28.1.2018 8:30:00
Kategorie: volný čas
Rubrika: plesy a galavečery
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2018