Májové slevy na deky v Dance and Jump

Jak již bývá v našem obchodním domě Dance and Jump pravidlem, připravujeme na nadcházející státní svátky výhodné nákupy. Ve středu 1. května, odstartuje v prostorách obchodního domu Dance and Jump v Praze akce pod názvem „MÁJOVÉ SLEVY NA DEKY“. Od tohoto data si můžete vybrat ze širokého sortimentu vybraných dek pro koně se slevou až 80 %, a to exkluzivně ještě před začátkem sezóny.

Akce potrvá do vyprodání zásob. Pomůžeme vám připravit vašeho koníka na všechny rozmary jarního počasí - déšť, chladno, slunce i létající hmyz - za nejvýhodnější ceny na trhu!

Garantujeme vám široký výběr dek v akci, a pokud si přesto žádnou nevyberete, nabízíme vám o státních svátcích 1. a 8. 5. SLEVU 20 % na všechny nezlevněné deky! Kompletní seznam akčních dek již naleznete na našich webových stránkách www.danceandjump.cz.

Současně s výprodejem dek bude probíhat i výprodej udidel a značkových pánských rajtek. Široký výběr akčních udidel jsme navíc zatraktivnili akcí 3 + 1 ZDARMA, kdy při koupi 4 udidel v akci dostanete nejlevnější udidlo ZDARMA. V neposlední řadě je nutné zmínit opravdu zajímavé slevy na značkové pánské rajtky, které ještě nikdy nebylo možné pořídit za lepší ceny! Z obrovského výběru akčních rajtek stojí za zmínku pánské rajtky značky Equiline, které bude možné zakoupit za 1.190,- bez sedu a za 1.590,- s celokoženým sedem.

Nejen výše uvedené akční nabídky na vás čekají v našem obchodním domě. Máme pro vás připraveny krásné nové kolekce od nejvýznamnějších světových výrobců. Nabízíme široký výběr vybavení pro koně, krmiva a krmné doplňky. Dětem můžete zakoupit nové luxusní dárkové předměty německé firmy Pferdefreunde.

Oba státní svátky 1. a 8. května bude otevřeno od 10.00 do 18.00 hodin.

Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že vás naše nabídka osloví.

Váš Dance and Jump Team

Publikováno: 26.4.2013 12:40:00
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: vybavení
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 3/2020