Medailon uživatele

Přezdívka: Míra
Ulice:
Město: Slatiňany
Telefon:
Email: mirek5757@seznam.cz
WWW: www.slatinany.estranky.cz
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

První halové závody koňských spřežení jste ve Slatiňanech (a premiérově i v ČR) mohli vidět v roce 2006. Od té doby se sem vozatajové se svými koňmi pravidelně a rádi vracejí a nacházejí zde stále více vděčných diváků - příznivců tohoto atraktivního sportu. Letošní závody v jezdecké hale ve Slatiňanech uzavírají halovou část vozatajské sezony, která sestávala ze tří oficiálních závodů – Hradištko, Albertovec a právě Slatiňany. Poté se spřežení přesunou na venkovní kolbiště, kde je čeká její ještě náročnější část roku. Hned za necelý měsíc je totiž na pořadu první ze soutěží – mezinárodní závody „Rudolfův pohár“ v Kladrubech nad Labem. Ale zpět k této sobotě...

Kategorie : sport

Takřka přesně po roce se tuto sobotu - 14.2.2009 opět sejdou příznivci spřežení při halové soutěži na Albertovci. A o tom, že je na Severní Moravě o tuto krásnou disciplínu zájem, svědčí nejen vozatajská účast, ale též vyprodaná hala v předchozích dvou ročnících.

Kategorie : sport

Poslední lednový den byla halovými závody v Hradištku u Sadské zahájena letošní vozatajská sezona. Závodů se  zúčastnila i spřežení starokladrubských vraníků, reprezentujících TJ Hřebčín Slatiňany. Koho vlastně, resp. které vozataje a s jakým spřežením letos uvidíte v barvách tohoto jezdeckého oddílu na kolbištích po celé republice?

Kategorie : sport

Je již několikaletou tradicí, že druhý víkend v červenci, letos konkrétně od 10. do 13.7.2008, patří druhým (kalendářně) velkým mezinárodním závodům spřežení, pořádaným v České republice – CAI-A Nebanice. Přinášíme  bližší informace k celé akci.

Kategorie : sport
Aktuální číslo
Obsah čísla 6/2020