Email: lukas@krajicek.net
WWW:
Messenger: lukaskrajicek

Články uživatele: zobrazit vše

Ve dnech 9. - 14. července proběhne v nizozemském Zuidwolde mistrovství Evropy dětí, juniorů a mladých jezdců v parkurovém skákání. Více uvnitř.

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

Seznam vítězů závodů v termínu 13.  - 16. června 2019. Kdo zvítězil ve Praze Velké Chuchli, Zduchovicích, Hradištku, Opavě, Lošticích, Našiměřicích, Jičíně, Lohenicích, Mariánských Lázních, Kroměříži, Josefově a Královicích? Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

Rubrika: ostatní

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v červnu 2019 sledujte s námi v tomto článku.

Podlahy v boxech jsou očím často velmi dobře skryty pod vrstvou steliva. Ale zde neplatí rčení „co oči nevidí, to srdce nebolí“. Kvalita podlahy v boxech je důležitá už proto, že někteří koně tráví v boxech velkou část svého života.

Kategorie : zajímavosti

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

XXVIII. přehlídku plemenných koní uspořádal Náchodský chovatelský svaz 2. června. V programu kromě hodnocení teplokrevních a chladnokrevných koní nechyběly ukázky. Foto Martina Kůstková.

Publikováno: 18.6.2019 15:00:00
Kategorie: chov

Od pátku 14. června se závodilo ve Zduchovicích v drezuře. Obě TT soutěže vyhrála Adéla Neumannová v sedle hřebce Babylon van Lange Weeren. Foto Martina Kůstková.

Publikováno: 18.6.2019 8:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: drezura

V sobotu 1. června se v Lomnici nad Popelkou konal 15. ročník Krajského dne koně Libereckého kraje s názvem Já mám koně. Foto Dalibor Gregor.

Publikováno: 14.6.2019 15:00:00
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show

V sobotu 8. června proběhlo v Humpolci již třetí kolo Skokového poháru Vysočiny 2019. Na programu byla jedna hobby soutěž a oficiální soutěže od 90 cm do 125 cm. Nejvyšší soutěž do 125 cm vyhrála Radka Dvořáková s klisnou Damila a upevnila si tak vedení ve Skokovém poháru Vysočiny v kategorii Profi Tour. Foto Lukáš Krajíček.

Publikováno: 12.6.2019 15:00:00