Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Lukáš Krajíček
Ulice:
Město: Nová Říše
Telefon:
Email: lukas@krajicek.net
WWW: www.krajicek.net
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Od 24. do 28. května probíhá v německém Hamburku další kolo světové parkurové série Global Champions Tour. Závodů se zúčastní světová jednička a vítěz předchozího kola v Madridu Kent Farrington, Daniel Deusser, Christian Ahlmann. Mezi jezdci nebudou chybět ani Aleš Opatrný a Anna Kellnerová.

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

Ve dnech 25. až 28. května se poprvé v historii pojede Český skokový pohár v Hradištku u Sadské. V rámci domácí parkurové extraligy zamíří do středočeského areálu TJ Equus Kinsky tradiční Velká cena Kolína, která v minulosti hostovala na Ptýrově a v Němčicích. Na start Velké ceny se chystá i Aleš Opatrný.

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

Od 25. do 28. května proběhnou v Mnichově závody CSI3* Pferd International München. Na start se postaví také čeští jezdci K. Papoušek, Z. Zelinková, O. Zvára, S. Najmanová, A. Malcová. Současně probíhá také doprovodný program a hlavně pětihvězdové CDI s účastí světové jedničky Isabell Werth. I. kval. na VC: 8. K. Papoušek a Centisimo; ml. koně 3. Z. Zelinková a Evita R. II. kval. na VC: 3. O. Zvára a Cento Lano, ml. koně: 2. K. Papoušek a Nadal Z

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

Již počtvrté se letos v olomouckém Equine Sport Centru odehrají ve dnech 22. - 25. června prestižní mezinárodní parkurové závody J&T Banka CSI3*W zařazené do série Světového poháru. Celkem budou do žebříčku započítávány tři soutěže. Rozpis uvnitř.

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Od 25. do 28. května probíhají v Mnichově skokové a drezurní závody CSI3*/CDI5*. Fotografie z první dne zaznamenal Lukáš Najman.

Publikováno: 25.5.2017 20:20:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky

Předposlední kolo Ligy zemědělských škol 2016/2017 se uskutečnilo 24. května ve Vestci u Chrudimi. Zahajovací soutěž se stala kořistí zástupcům chrudimské školy. Zvítězila dvojice Karolína Vaňková a Dantes. V Mistrovské soutěži pak opět kralovala loňská vítězka Ligy Karolína Vaňková s Dantesem. V rámcových soutěžích zvítězili Kristýna Sedlášková a David-M v soutěži Z a v soutěži ZL Pavel Březina na koni Realita. Foto Jiří Bělohlav.

Publikováno: 25.5.2017 15:25:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky

O víkendu 13. a 14. května proběhla v Hořovicích druhá Květnová Hořovická Tour. Vítězem nejvyšší nedělní soutěže, T*, se stal Aleš Opatrný s koněm Santorino. Foto Michael Motygin.

Publikováno: 24.5.2017 18:30:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky

Tradiční prověrka formy mladé české skokové reprezentace proběhla ve dnech 18. až 21. května v rakouském Lamprechtshausenu. Foto Lukáš Najman.

Publikováno: 23.5.2017 19:05:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2017