Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Lukáš Krajíček
Ulice:
Město: Nová Říše
Telefon:
Email: lukas@krajicek.net
WWW: www.krajicek.net
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

V termínu od 26. do 29. dubna probíhají v areálu ve Zduchovicích mezinárodní závody CSIO (CSIO-Ch,J,YR, CSI-P, CSIYH1*,CSIAm-B). Připraveno je 32 soutěží. Soutěže Poháru národů se zúčastní týmy České republiky, Rakouska, Dánska, Finska, Německa, Polska a Slovenska.

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

Seznam vítězů závodů v termínu 19. - 22. dubna 2018. Kdo zvítězil v Martinicích, Kladrubech nad Labem, Pardubicích, Brně, Polkovicích, Ostravě, Čísovicích, Staré Boleslavi, Mostu, Dubenci, Královicích, Trojanovicích a Vyškově? Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

Kategorie : sport
Rubrika: ostatní

Úvodním kolem v Martinicích probíhal v termínu od 19. do 22. dubna 2018 nový ročník Českého skokového poháru. Rozpis najdete zde.

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

Světová série Global Champions Tour se tento týden přesouvá do nejvýchodnějšího místa celé série, čínské Šanghaje. Od 20. do 22. dubna se zde na startu představí lídr soutěže Scott Brash, vítězka z Miami Edwina Tops-Alexander, Lorenzo de Luca, Simon Delestre, Ludger Beerbaum a další hvězdy. Na startu nebudou chybět ani dva čeští reprezentanti Aleš Opatrný a Anna Kellnerová. Více uvnitř.

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

O víkendu 20. - 22. dubna proběhlo na pardubickém závodišti první kvalifikační kolo seriálu všestrannostních závodů Zlatá podkova. Zvítězili: ZP - L. Létal a Coco Rico, SP - A. Vyštajnová a Elzar, BP - B. Vaňková a Lipton Sinaj, BP styl - B. Vaňková a Lipton Sinaj, ZL - E. Orctová a Tess 3, SN - A. Svobodová a Unkas Boy, Z - K. Veselovská a Lucky Lord, hobby Z - T. Jonová a Quick Mill, pony ZL - N. Havelková a Pírko, pony ZL styl - E. Harris a Bonita 6, pony L - S. Dvořáková a Gejzer, pony L styl - S. Dvořáková a Gejzer, ZK - V. Regnard a Eso, hobby ZK - V. Daníčková a Čejn. Foto Jiří Bělohlav a Martin Komárek.

Publikováno: 26.4.2018 13:35:00
Kategorie: sport
Rubrika: všestrannost

Vrcholem prvního kola Českého skokového poháru 2018 v Martinicích byla nedělní Velká cena. Zvítězil v ní Václav Horký s klisnou Asile De Paix P před Rudolfem Doležalem s Larou Croft a Jiřím Skřivanem s Flying Star 1. Foto Michael Motygin.

Publikováno: 25.4.2018 19:50:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky

Nedělního finále kategorie U25 se v Martinicích zúčastnilo 36 dvojic. Zvítězil Václav Staněk s klisnou Quatemal. Druhé místo obsadila Sandra Tomaidesová s valachem Winndor, třetí pak Dominika Hrubešová v sedle valacha Chardone. Foto Michael Motygin.

Publikováno: 25.4.2018 7:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky

Z 25 dvojic, které postoupily do finále sobotní Amateur Tour v Martinicích, jich šest dokončilo bez chyby. V nejrychlejším čase zvítězila Hana Dastychová s Fatimou, druhá se umístila Denisa Materová s Lanakenem a třetí Kamila Hofmanová s Apollem. Foto Martina Kůstková.

Publikováno: 24.4.2018 18:25:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2018