Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Tisková informace
Ulice:
Město: ČR
Telefon:
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Skokový pohár začíná teto víkend v Brně

Přípravy na první kolo osmého ročníku Českého skokového poháru, které tentokrát ponese název „FALTON Velká cena Brna 2009“, vrcholí. První rámcové soutěže odstartují již tuto sobotu 2. května a hlavní soutěž s dotací 100.000,- Kč je naplánována na nedělní odpoledne. Na startu uvidíme přední jezdce a reprezentanty ČR, dále pak přislíbili účast jezdci ze Slovenska. Poprvé po vynucené závodní přestávce uvidíme v sedle také našeho dlouhodobě nejúspěšnějšího jezdce Aleše Opatrného. Společně s ČSP odstartuje také seriál pro juniory Dance and Jump Czech Junior Cup, který byl zahájen v loňském roce a jednotlivé soutěže jsou začleněny do sobotního a nedělního programu. Více najdete na stránkách Asociace ČSP.

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

V sobotu 25. dubna se uskuteční v Hipologickém muzeu ve Slatiňanech Malá hipologická konference. Mezi přednášejícími budou ing. F. Petřík (Historie a současnost Selské jízdy), ing. K. Regner (Historie chovu starokladrubských koní), ing. J. Havlíček (Umělecké sbírky muzea) a Oto Dlabola (Chov Shagya-araba). Ve stejný den bude slavnostně zahájena výstava fotografií koní Věry Markové s názvem „...ze života“. Více se dozvíte v dnešním článku.

Kategorie : zajímavosti
Rubrika: pozvánky

O CSIO v italském Abano Terme, kam se během uplynulého víkendu sjela evropská juniorská špička jižní části Evropy, jsme vás již ve stručnosti informovali. Nyní vám přinášíme podrobný souhrn informací od Ladislava Krulicha, jehož příspěvek doplnila fotografiemi pořízenými přímo v místě dění naše spolupracovnice Kateřina Návojová.

Kategorie : sport

Počasí objednané pořadateli na první dubnový víkend s teplotami kolem 20 st. Celsia vyšlo téměř dokonale a vytvořilo tak ideální kulisu pro téměř 300 startujících zahajovacího závodu letošního ročníku seriálu Fitmin Junior Channel Star 2009 ve Zduchovicích. Přinášíme vám z něj poněkud „odlehčeně“ pojatou tiskovou zprávu Ladislava Krulicha doplněnou několika snímky Jana Matušky.

Kategorie : sport
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020