Novým manažerem skokové komise ČJF je Martin Ohnheiser

Poté, co z funkce generálního sekretáře ČJF odstoupila Lucie Spiwoková, udála se další změna na postech České jezdecké federace. Dne 14. 5. rozeslal manažer skokové komise Petr Švec sms zprávu, že k tomuto datu ve funkci končí a všem děkuje za spolupráci. Na jednání VV ČJF 14. 5. byl pověřen řízením skokové komise viceprezident pro sport Ing. M. Theimer. Ten svolal její zasedání. 28. 5. 19 45 HOD: Dnes byl výkonným výborem ČJF jmenován nový manažer skokové komise. Jeho jméno se jezdecká veřejnost dozví, až bude zveřejněn zápis z tohoto jednání. 29. 5. 12:15 HOD: Manažerem skokové komise ČJF se stal Martin Ohnheiser, novými členy se stanou Olga Plachá a Klára Damborská.

29. 5. 12:15 HOD:

Novým manažerem skokové komise ČJF je Martin Ohnheiser 

Ve středu 28. května 2014 zasedala na pražském Strahově Rada České jezdecké federace a následně i Výkonný výbor ČJF, který řešil mezi aktuálními tématy mj. i jmenování nového manažera skokové komise ČJF. Petr Švec z této pozice odstoupil 14. května. Ve stejný den byl při zasedání VV ČJF pověřen dočasným řízením skokové komise viceprezident pro sport – Ing. Milan Theimer. Ten okamžitě svolal na pondělí 19. května schůzku skokové komise, kde se jednalo o novém složení. Z dosavadních členů projevili zájem o pokračování práce ve skokové komisi Roman Drahota, Aleš Opatrný a Martin Ohnheiser, který se nakonec ujme vedení komise. Tento návrh potvrdil Výkonný výbor České jezdecké federace na svém mimořádném středečním zasedání. Dalšími členy skokové komise ČJF se stanou Klára Damborská a Olga Plachá.

28. 5. 19 45 HOD: Dnes byl výkonným výborem ČJF jmenován nový manažer skokové komise. Jeho jméno se jezdecká veřejnost dozví, až bude zveřejněn zápis z tohoto jednání. Poslední výkonný výbor ČJF zasedal 16. dubna a zápis z tohoto zasedání byl uveřejněn 2. května.

20. 5. 11:45 HOD: V pondělí 19. května proběhlo zasedání skokové komise. Přítomni byli M. Ohnheiser a Roman Drahota, ostatní se omluvili s tím, že dále nechtějí být členy této komise, jak nám sdělil Ing. Milan Theimer. Do konce týdne by měla být doplněna skoková komise do počtu pěti členů a ke dni 28. 5., kdy proběhne zasedání VV ČJF, by měl být také navržen nový manažer skokové komise. Na pondělním jednání se mluvilo o Stylšampionátu, o nominaci českých jezdců na CSI Olomouc, o Světových jezdeckých hrách a přihláškách na ně nebo o stavitelích parkurů. Na dálku, neboť je na závodech, se k jendání připojil také spolupracující člen a šéftrenér reprezentace Aleš Opatrný. 

Aktualizace 14:20 HOD: Na dnešním jednání VV ČJF byl pověřen řízením skokové komise viceprezident pro sport Ing. M. Theimer. Ten svolal její zasedání.

 

Původní článek 14. 5. 10:30 HOD

Poté, co z funkce generálního sekretáře ČJF odstoupila Lucie Spiwoková (k 30. 6. ze zdravotních důvodů), udála se další změna na postech České jezdecké federace. Dne 14. 5. rozeslal manažer skokové komise Petr Švec sms zprávu, že k tomuto datu ve funkci končí a všem děkuje za spolupráci.

Petr Švec byl Výkonným výborem ČJF jmenován do funkce vloni, kdy byl odvolán manažer Václav Drbal.

 

PODOBNÉ ČLÁNKY
Odebírejte Jezdectví.cz Newsletter
Z odběru je kdykoliv možné se odhlásit.
Jezdectví.cz
Časopis je určen jezdcům, chovatelům a milovníkům koní jakož i příznivcům jezdeckého sportu.
© Copyright 2025 - EquiPress s.r.o., Rozkošného 1058, Praha5 - Smíchov, All rights reserved.
Coded by 200solutions